Налаштування електронної пошти

У цьому розділі я розповім про деякі секрети роботи з електронною кореспонденцією в операційній системі Windows 7. Обов’язково варто звернути увагу на розділи, присвячені питанням безпеки, зараз, в епоху шкідливих об’єктів і спаму. Ви дізнаєтеся, як додавати відправників в «чорний список» і блокувати листи відправників відразу всієї країни, навчитеся захищатися від спаму і забороняти відправку підтверджень про прочитання повідомлень. Це в кінці глави, а на початку ви займетеся більш позитивними речами: зміною пріоритету нового повідомлення, перевіркою помилок і друкарських помилок і відправкою електронного послання відразу декільком адресатам. Для роботи з електронною поштою передбачено додаток Пошта Windows Live (Windows Live Mail) з комплекту Windows Live, доступне для завантаження на веб-сайті www.windowslive.ru.

Ви дізнаєтеся, як залишати копії електронних листів на поштовому сервері, змінювати пріоритет нового повідомлення, відправляти лист декільком адресатам за допомогою групи контактів, а також створювати резервну копію адресної книги. Крім того, ви навчитеся змінювати розташування банку повідомлень на комп’ютері, перевіряти правопис у тексті листів, визначати правила для вхідних повідомлень і виконувати підписку і синхронізацію новинних груп. Розгляну я і питання безпеки, дуже важливі в даний час: захист від спаму, «чорний список», блокування доменів і адрес, а також повідомлень про прочитання листів – про все це розповідається в розділі.

Повідомлення в даному випадку – це повідомлення про прочитання користувачем електронного листа, який відправляється за зворотною адресою. Таким чином, користувач, що відправив вам повідомлення, може бути впевнений, що ви, по крайней мере, відкрили його лист. Ви можете дозволити або заборонити відправку повідомлень.

Іноді потрібно заблокувати вхідні повідомлення, що надсилаються з певної країни. Місцезнаходження поштової скриньки визначається доменом першого рівня. В Україні найчастіше використовується домен RU, на Україні – UA, в Нідерландах – NL і т. Д. Ви можете заблокувати прийом всіх листів з певним доменом першого рівня, т. Е. Відразу з усією певної країни.

Іноді потрібно блокувати повідомлення, що надсилаються з певного поштової скриньки або домену. Причини можуть бути різними. Можливо, з певного домену на ваш комп’ютер «сиплеться» величезна кількість реклами, можливо, хтось хуліганить, розсилаючи вам повідомлення з певного поштової скриньки.

Користувачі, що працюють з електронною поштою, знають, що разом з корисними повідомленнями на поштову скриньку приходить досить багато листів рекламного характеру. Причому, чим частіше ви вказуєте свою поштову скриньку при реєстрації на різних веб-сайтах, тим більша ймовірність, що ваш ящик буде включений в список адресатів для розсилки різної реклами, званої спамом (spam).

У програмі Пошта Windows Live (Windows Live Mail) ви можете підписатися на новинні розсилки різної тематики. Причому не тільки сервера Microsoft, до якого програма підключається автоматично, але і різних інших веб-сайтів.

Ссылка на основную публикацию