Налаштовуємо папку Вибране в Internet Explorer

Якщо ви часто відвідуєте одні й ті ж сайти, доцільно додати посилання на ці сайти в папку Вибране (Favorites). Надалі ви зможете швидко перейти до улюбленого веб-ресурсу, просто клацнувши на потрібному посиланню на панелі обраного. Посилання на панелі Обране впорядковувати, перейменовувати і видаляти.

 1. Завантажте будь-яку веб-сторінку.
 2. Натисніть кнопку Вибране (Favorites) на панелі інструментів Internet Explorer. На екрані з’явиться панель обраного.
 3. Натисніть кнопку Додати в папку «Вибране» (Add to Favorites), розташовану у верхній частині панелі обраного. В результаті на екрані з’явиться діалогове вікно Додавання в Вибране (Add a Favorite).
 4. В поле Ім’я (Name) діалогового вікна введіть ім’я веб-ресурсу або залиште запропоноване. За замовчуванням пропонується назва додається веб-сторінки.
 5. Натисніть кнопку Додати (Add). Посилання на вказаний сайт буде додана в список на панелі обраного. Як уже зазначалося, вміст обраного можна впорядковувати.
 6. Натисніть кнопку Вибране (Favorites). На екрані з’явиться список обраного.
 7. Натисніть праву частину кнопки Додати в папку «Вибране» (Favorites) (частина кнопки зі стрілкою). З’явиться меню кнопки.
 8. У цьому меню виберіть команду Упорядкувати вибране (Organize Favorites). На екрані з’явиться діалогове вікно Упорядкувати вибране (Organize Favorites).

У діалоговому вікні Упорядкувати вибране (Organize Favorites) представлений список всіх посилань, доданих в обране. Посилання можуть бути розподілені по папках з яких-небудь загальних ознак. У нижній частині діалогового вікна Упорядкувати вибране (Organize Favorites) розташовані такі кнопки:

 • Створити папку (New Folder) – створює папку в списку обраного. При натисканні цієї кнопки з’являється діалогове вікно, в якому слід ввести ім’я створюваної папки;
 • перемістити (Move) – переміщує виділений пункт у списку обраних станцій в папку, яку ви вкажете;
 • перейменувати (Rename) – перейменовує виділений пункт або папку в списку обраного. При натисканні цієї кнопки ім’я ресурсу або посилання стає доступним для редагування;
 • вилучити (Delete) – видаляє виділений пункт або папку зі списку обраних станцій (в останньому випадку видаляються всі посилання, що містяться в видаляється папці).

панель обраного

Якщо натиснути кнопку Додати на панель обраного (Add to Favorites Bar), на панелі інструментів буде створена кнопка для швидкого завантаження даної сторінки. На кнопці відображається заголовок сторінки, а також асоційована з нею піктограма. Якщо ви хочете видалити раніше створену кнопку, слід натиснути правою кнопкою миші на даній кнопці і в контекстному меню вибрати команду Видалити (Delete).

упорядкування обраного

Упорядкування списку обраних станцій спрощує пошук потрібного вам ресурсу, особливо, якщо список обраного містить безліч пунктів. В одну папку ви можете помістити посилання на розважальні ресурси, в іншу – робочі сайти, в третю – посилання на інтернет-форуми і т. Д.

Ссылка на основную публикацию