Налаштовуємо контроль облікових записів в Windows 7

Функція контролю облікових записів вперше з’явилася в операційній системі Windows Vista і відразу ж завоювала популярність як самий дратівливий і агресивно наполегливий інструмент Windows. Переважна більшість користувачів просто відключали цю функцію, адже така можливість надавалася, і сенс цього інструменту безпеки губився. У Windows 7 функцію контролю облікових записів було вирішено доопрацювати і тепер ступенів захисту стало чотири, від максимального до повного відключення.

Рекомендована і встановлюється за умовчанням ступінь захисту може бути незручна деяким користувачам: при виведенні інструментом з’явиться повідомлення про необхідність робота всіх програм призупиняється, а сам робочий стіл затінюється. На комп’ютерах з низької продуктивності графічною підсистемою затінення може відбуватися досить тривалий час через витрачання ресурсів, а в інших випадках вимушене припинення програм може викликати збої. Далі я розповім, як налаштувати функцію контролю облікових записів, причому пораджу вибрати другу або третю ступінь захисту, а не відключати її зовсім.

  1. Натисніть кнопку Пуск (Start) на панелі завдань. Відкриється головне меню Windows.
  2. У рядку пошуку, розташованої в нижній частині головного меню, введіть значення msconfig і натисніть клавішу Enter. Відкриється вікно програми конфігурація системи (System Configuration).
  3. Перейдіть на вкладку сервіс (Tools). Вміст вікна програми конфігурація системи (System Configuration) зміниться. на вкладці сервіс (Tools) вікна програми конфігурація системи (System Configuration) ви можете отримати доступ до різних системних засобів управління операційної системи Windows 7.
  4. Виділіть рядок з назвою кошти Зміна параметрів контролю облікових записів (Change UAC Settings) і натисніть кнопку запуск (Launch). відкриється вікно Параметри управління обліковими записами користувачів (User Account Control Settings).
  5. Встановіть відповідний режим контролю облікових записів, перемістивши ползунковий регулятор в одне з положень. Як правило, більшості користувачів з одним обліковим записом на комп’ютері оптимально підходить варіант, відповідний третього зверху положенню ползункового регулятора.
  6. Натисніть кнопку OK у вікні Параметри управління обліковими записами користувачів (User Account Control Settings). Відкриється діалогове вікно інструменту контролю облікових записів з підтвердженням операції.
  7. Підтвердіть свій намір натиснувши кнопку Так (Yes). Зміни будуть підтверджені, а вікно Параметри управління обліковими записами користувачів (User Account Control Settings) буде закрито.

Чотири рівня захисту облікового запису

Верхнє положення ползункового регулятора відповідає максимальному рівню захисту. У цьому випадку користувач повідомляється при спробі внести зміни в параметри Windows, а також при спробі установки програмного забезпечення і зміні параметрів програмами. Друге зверху положення ползункового регулятора відповідає рівню захисту за замовчуванням. Користувач повідомляється тільки в разі внесення змін самим програмним забезпеченням. Третє зверху положення регулятора встановлює режим, аналогічний попередньому, це вам навіть автошкола Київ покаже. Відмінність в тому, що при появі повідомлення робочий стіл системі Windows не затінюється і робота програм не припиняється. Нижнє положення ползункового регулятора відключає режим повідомлень користувача. Це самий небезпечний режим.

Ссылка на основную публикацию