Налаштовуємо автоматичне оновлення Windows 7

Корпорація Microsoft дуже наполегливо рекомендує завантажувати та встановлювати оновлення операційної системи автоматично. Без оновлень, звичайно, не обійтися, все-таки вони і функціональність розширюють, та «дірки в безпеці латають»; але що робити, якщо підключення до Інтернету оплачується в залежності від трафіку? Та й поглянути на те, що, власне, оновлюється, теж не завадило б.
Наприклад, якщо ви встановите антивірусну програму стороннього розробника, Microsoft все одно продовжить оновлювати штатний інструмент Defender. Або, після установки однієї-єдиної програми Word з пакету Microsoft Office активно буде рекомендуватися оновити не лише його, а й Excel, PowerPoint та ін. Якщо трафік дорогою, як на http://www.mytiffanyworld.ru, то всі ці зайві поновлення встануть в копієчку. Тому рекомендую вибрати оптимальний спосіб: спочатку переглядати доступні оновлення, і тільки потім давати згоду на завантаження і установку.

 1. Натисніть кнопку Пуск (Start) на панелі завдань і виберіть пункт Панель управління (Control Panel).
 2. У вікні Панель управління (Control Panel) клацніть мишею на значку компонента Служба Windows Update (Windows Update). Відкриється однойменне вікно, в якому можна провести оновлення операційної системи і програм корпорації Microsoft.
 3. Для налаштування параметрів оновлення клацніть на посиланні Налаштування параметрів (Change settings) в лівій частині вікна. Після цього відкриється однойменне вікно Налаштування параметрів (Change settings), в якому можна визначити параметри автоматичного оновлення.
 4. У списку важливі оновлення (Important update) виберіть пункт Шукати оновлення, але рішення про завантаження та інсталяцію приймається мною (Check for updates but let me choose whether to download and install them).
 5. У списках, що розкриваються групи інсталяція оновлень (Install new updates) вкажіть періодичність перевірки оновлень, наприклад, щодня, а також час проведення оновлень.
 6. встановіть прапорець Отримувати рекомендовані оновлення таким же чином, як і важливі оновлення (Give me recommended update the same way I receive important updates), що активує режим перевірки рекомендованих оновлень, а не тільки важливих.
 7. Встановіть або скиньте прапорець Дозволити всім користувачам встановлювати оновлення на цей комп’ютер (Allow all users to install updates on this computer).
 8. Після виконання налаштувань натисніть кнопку OK.
 9. У вікні Служба Windows Update (Windows Update) клацніть мишею на засланні Пошук оновлень (Check for updates) в лівій частині вікна. Розпочнеться пошук доступних оновлень в Інтернеті. Після закінчення пошуку у вікні з’явиться інформація про результати пошуку. У моєму прикладі є одна важлива і одне необов’язкове оновлення.
 10. Клацніть мишею на посиланні з кількістю знайдених оновлень. Відкриється вікно, в якому можна переглянути всі знайдені оновлення та отримати додаткові відомості про них.
 11. Встановіть прапорці навпроти назв оновлень, які слід завантажити і встановити, після чого натисніть кнопку OK.
 12. У вікні, підтвердіть свій намір натиснувши кнопку встановити поновлення (Install updates). Почнеться завантаження і установка обраних оновлень.

рівноправність користувачів

управління прапорцем Дозволити всім користувачам встановлювати оновлення на цей комп’ютер (Allow all users to install updates on this computer) має сенс якщо вашим комп’ютером користуються кілька людей і є кілька облікових записів. Установка прапорця дозволяє інсталяцію оновлень користувачам також і стандартних а не тільки адміністративних облікових записів.

Ссылка на основную публикацию