Накрутка передплатників вконтакте: безкоштовна, платна, особливості

Накрутка передплатників Вконтакте – непоганий спосіб збільшити аудиторію особистої сторінки, групи або паблік на цьому ресурсі. Такий спосіб просування має свої особливості, про які ви дізнаєтеся з цієї публікації.

Безкоштовні сервіси для накрутки передплатників ВК

Перевага таких способів в тому, що вам не потрібно витрачати на це гроші. Однак доведеться витратити час, виконуючи нескладні завдання, заробляючи бали і вже за них залучаючи нову аудиторію.

Хроносток

Тут можна залучити як нормальні активні акаунти, так і спамерських пошукових роботів. Всі дії можна автоматизувати за допомогою спеціальних скриптів, тому присутність людини за комп’ютером майже не потрібно. До недоліків слід віднести те, що автобот працює занадто повільно. Крім накрутки учасників групи, сервіс допомагає збільшити кількість лайків під постом або аватарки, а також збільшити кількість друзів або передплатників на акаунті. Авторизація виконується за допомогою API Вконтакте, для чого сервіс повинен отримати повний доступ до вашого профілю.

ЛайкНаАву

Сервіс може накрутити лайки на фотографії Вконтакте або Snapster, а також кількість передплатників на особистому або публічній сторінці. Як і в попередньому випадку, виконувати завдання не потрібно: всі дії сервісу автоматизовані. Можна придбати додаткові пакети для більш швидкої накрутки або більшої кількості передплатників.

Програми накрутки для ПК

Такі програми зазвичай вимагають установки на комп’ютер і створення облікового запису. Перевага в тому, що можна запускати бота, навіть коли відключений браузер і монітор відправлений в режим очікування. Єдино, що потрібно – хороший коннект з мережею.

VK10000Friends

Утиліта збільшує кількість друзів, передплатників і унікальних переглядів вашої сторінки. Робота цієї програми повністю автоматизована: досить встановити її на комп’ютер і вказати в налаштуваннях облікового запису, який ви збираєтеся просувати.

Friends

Незважаючи на нехитре назву, програма має безліч гнучких налаштувань. Крім накрутки передплатників, може коментувати пости або фотографії, залишаючи нейтральні зауваження типу «Як цікаво!» Або «Не знав, публікуй більше таких постів». Функціонал безкоштовної версії обмежений, але завжди можна купити преміальну підписку.

Quick Sender

Програма «заточена» саме під Вконтакте, хоча вміє працювати і з іншими соціальними мережами. Вся рутинна робота автоматизована. Вам не потрібно шукати охочих оформити взаємну підписку в тематичних групах: Quick Sender зробить все за вас, знайшовши відповідних користувачів у величезній базі даних, яка регулярно оновлюється. Можлива накрутка лайків, коментарів, репоста. На відміну від аналогічного софта, активність цієї програми для накрутки дуже рідко виявляє служба безпеки ВК. Можна не переживати, що ваш профіль буде тимчасово заморожений.

BroBot

Один з найбільш ефективних інструментів, яким часто користуються професійні SMM-щики. Користувач повинен виконувати певні завдання, щоб заробити бали і вже за них просувати власну сторінку. Однак можна купити готові пакети послуг, що заощадить ваш час. Крім Вконтакта, програма стане в нагоді користувачам Фейсбук, Інстаграм, а також сайту знайомств Mamba. Є можливість одночасної роботи з різними профілями в одній соціальній мережі для ведення паралельних проектів. Крім накрутки, BroBot може розсилати повідомлення необмеженій кількості друзів.

Платні сайти для накрутки

Звичайно ж, для економії часу можна відразу ж заплатити фахівцям, які надають послуги з накрутці передплатників в співтовариство або на особисту станицю. Кількість залученої таким способом аудиторії залежить тільки від вашого бюджету.

BossLike

Сервіс являє собою біржу реклами в соціальних мережах. Перевага в тому, що кожен зареєстрований користувач – жива людина, яка вибирає сподобалися завдання і виявляє необхідну активність, щоб отримати оплату. Можна накрутити передплатників Вконтакте, Інстаграме, Твіттері Фейсбуці. Є партнерська програма, за умовами якої ви отримаєте до 50% суми, витраченої залученими користувачами.

VKTarget

Аналогічна біржа, яка, крім соціальних мереж, перерахованих в попередньому випадку, підтримує також «Однокласники». Сервіс приймає до оплати будь-які види електронних валют, а також банківські перекази. Є таргетинг аудиторії по містах, статтю і віком. Згідно відгуками користувачів, це – один з найбільш надійних сервісів по накрутці передплатників.

VipIP

Букс, де користувач може заробити не тільки за допомогою вступу в групи в соцально мережах, але також на перегляді реклами або серфінгу сайтів. Всупереч думці, що для розкрутки акаунтів у соціальній мережі букси – не найкращий інструмент, при грамотній настройці цілком можна імітувати живу активність на сторінці.

SOCPUBLIC

Ще один букс з аналогічними функціями і можливостями. Є реферальная програма з декількома рівнями і бонуси найактивнішим учасникам системи.

WMMail

Сервіс поштових розсилок. Для просування облікового запису в соціальній мережі – не кращий варіант: немає інструментів, які дозволяють перевірити, чи дійсно користувач вступив в групу або просто прочитав запрошення.

Можливі проблеми

Так як будь-яка накрутка активності користувачів – по суті, шахрайство, будь-яка соціальна мережа, і Вконтакте не виняток, бореться з такими махінаціями. Адміністрація тримає в секреті алгоритми перевірки, однак результати часто приблизно однакові. Власник облікового запису або уповноважений представник, який запустив накрутку, з часом може виявити, що більшість запрошених користувачів перетворилися в «собачок» – тобто тимчасово заблоковані, отримавши відповідні аватарки. Ефективність витрат на просування в такому випадку дуже низька: як правило, це одноразові акаунти спеціально для заробітку, і створюються вони відразу цілими «пачками».

З такими акаунтами пов’язаний ще один неприємний момент – їх особисті сторінки, як правило, забиті рекламою. Якщо ви замовляєте репост, він просто загубиться на тлі сотень подібних, які репоста кожен день. Крім того, у таких акаунтів немає живих передплатників, тому ваше повідомлення ніхто не побачить.

Скориставшись безкоштовними методами накрутки, ви можете зіткнутися з тим, що ваш обліковий запис тимчасово заблокований через підозрілу активність. Надаючи доступ до своєї учетке будь-кому, нехай самому надійному сервісу, не можна бути стовідсотково впевненим, що з вашої сторінки не почнеться розсилка спаму всім списком друзів.

В цілому, сьогодні накрутка передплатників втратила актуальність, так як стала недостатньо ефективною. Причина проста: більшість користувачів соцмереж в курсі, що можна накрутити передплатників, лайки і захоплені відгуки про послугу або продукт, і давно сліпо не вірять всьому, що пишуть в інтернеті. Єдиний ефективний метод застосування накруток – стартовий поштовх новому паблік або групі, але для цього можна використовувати і звичайних ботів: практика показує, що користувачі, побачивши вже кілька тисяч передплатників, вступають в такі групи більш охоче.

Ссылка на основную публикацию