Накрутка передплатників в Інстаграме – робочі способи

Інстаграм – це соціальна мережа, кількість користувачів який перевищує півмільярда осіб. Функціонал мережі дозволяє завантажувати особисті фотографії користувачів, або інші зображення, а також невеликі відеофайли, з метою ознайомлення своїх передплатників та інших зацікавлених зі своїми смаками, поглядами і т.д.

Вам також може бути цікаво про те, як додати фото в інстаграм з комп’ютера.

Контент, що розміщується в мережі, може бути самого різного змісту, а унікальна технологія прикріплення хештегів до фото та відео, дозволяє кожен об’єкт класифікувати в одну або кілька категорій.

У статті мова піде про таке явище, як накрутка передплатників в Інстаграме. Спочатку дуже важливо зрозуміти, як розширити аудиторію людей, які зможуть дивитися фото та відео і проявляти активність у вигляді лайків, коментар.

Накрутка аккаунта живими людьми

Починати накрутку власної аудиторії передплатників варто з того, що залишати максимальну кількість згадок про себе.

 1. Йдеться про оцінку інших користувачів за допомогою установки прапорця – лайка, який свідчить про те, що фото або відео, під якими він розміщений, сподобалося.

Підшукати фото по конкретній тематиці досить просто: потрібно в пошуковому рядку соціальної мережі ввести популярний тематичний хештег по типу: #russia, #life, #spain, #barcelona, ​​#corrida і т.д. Або просто користуватися хештег, які вказують на бажання обзавестися новими знайомствами: #followme, # like4like і т.д.

 1. Щоб аккаунт розвивався не варто забувати і про коментуванні фотографій користувачів, що значно збільшує шанс отримання таких в число власних передплатників. При бажанні, звичайно ж, можна підписувати на інших користувачів самому, що може викликати зворотну реакцію але про це трохи нижче.
 2. Хоч Інстаграм і є місцем для розміщення фото, але писати під ними різний текст ніхто не забороняє. Якщо під знімком вогненно-червоного заходу буде розміщена цікава фраза, яка виходить із уст самого фотографа, то напевно знайдеться той, кому буде цікаво вивчати і інші знімки даного автора.
 3. Також існує техніка розкрутки, що припускає розміщення в якості підпису під знімком посилання на аккаунт іншого користувача. Називається така схема – шаутаут і в реальності реалізується досить просто. Один учасник спільноти Інстаграм розміщує рекламу на сторінку іншого і в зворотному напрямку. Природно, передплатник буде притягнутий, якщо шаутаут на сторінку буде зроблений якою-небудь знаменитістю або користувачем, авторитетним серед інших членів інтернет-співтовариства. Ні хто звичайно не розміщуватиме вас за безкоштовно, але можна домовитися про взаємний обмін постами з тими у кого аудиторія нарівні з вашої (більше, трохи менше). Тобто ви розміщуєте пост про рекламу іншого профілю, а інший профіль розміщує вас. Тим самим частина передплатників, якщо зацікавляться вашими постами, то підпишуться на вас. Даний спосіб малоефективний для акаунтів з низькою кількістю передплатників, тому спочатку треба набрати хоча б 1000 фоловерів.

За допомогою кожного з наведених вище дій реалізується безкоштовна розкрутка в Інстаграме в режимі онлайну. Однак варто врахувати, що популярним акаунт може стати лише при регулярному додаванні знімків і відео на сторінку в Інстаграме. Мова йде не про постійне спам різними надокучливими фотографіями, які мало кого зацікавлять, а про розумне розміщенні наявних знімків і знятих відео. Не потрібно регулярно демонструвати кожну свою дію в онлайн режимі, оскільки достатньо буде розміщувати лише кілька фото в день, щоб розповісти про свій повсякденний побут. Також варто пам’ятати про особливості онлайну, пов’язаних з тимчасовою активністю користувачів: 5-6 вечора – це час-пік в мережі Інстаграм.

Програми для массфоловінг і масслайкінга

Массфоловінг – це масова підписка на інші профілі.

Масслайкінга – це масове поставлення лайків на пости інших профілів.

Дані способи хороші тим, що залучаються зацікавлені, живі учасники. Напевно багато хто помітив що на вас підписуються якісь магазини, а потім через деякий час відписуються. Ось вони і використовують даний метод. Суть даного процесу такий:

 1. Ви завантажуєте / купуєте програму (використовуєте онлайн версії).
 2. Додаєте обліковий запис (и).
 3. Збираєте базу для массфола наприклад.
 4. Запускаєте процес з виставленням тимчасових пауз і іншими параметрами.

Ось така примітивна схема, яка приховує в собі багато нюансів але метод робочий і ефективний. Зараз існує багато рішень. Є як умовно безкоштовні так і платні. Вибирайте виходячи з ваших масштабів і необхідної функціональності. Знайти їх не важко буде в пошуковій системі.

Онлайн-сервіси для накрутки передплатників і лайків

Вище вказувалися способи для набору живих учасників. Розкрутити ж свою сторінку можна за допомогою напівживих учасників використовуючи програми або онлайн-сервіси. І ті і ті можуть мати певний безкоштовний функціонал, але найчастіше вимагають від власника сторінки в Інстаграме певних грошових вкладень. Перевага сервісів полягає в тому, що розкрутити можна профіль навіть з нуля, коли відсутня велика кількість друзів і знімки не виходить оновлювати регулярно. Тут грає роль кількість, а не якість.

Коли мова йде про комп’ютерні онлайн сервісах, то варто вказати на найпопулярніші з них:

 • Soclike – універсальний сервіс, де можна накрутити передплатників, лайків не тільки для інстр але і для інших популярних соціальних мереж.
 • Social Gainer – є абсолютно безкоштовним ресурсом. Здійснюючи найпростіші дії можна збільшити кількість людей, підписаних на сторінку. Якщо додатково оплатити пакет послуг від сервісу, то популярність аккаунта в Інстаграме значно підвищиться. Вкладаючи гроші досить просто можна збільшити ефективність розкрутки. Кожен користувач комп’ютера зможе зробити розкрутку не тільки свого Інстаграма, а й інших популярних соціальних мереж за допомогою Social Gainer;
 • Ad-Social – ще один сервіс, по суті, є безкоштовним, але для досягнення кращого результату вимагає мінімальних вкладень з боку користувача, якого зацікавила накрутка статистики для свого профілю в соціальній мережі. З його допомогою накрутка передплатників в Інстаграме онлайн виробляється в найкоротші терміни, а кожен з новоспечених любителів надалі буде підвищувати рейтинг розкрученої сторінки;
 • Tflop – унікальний комп’ютерний інтернет-сервіс, який побудований не на звичайному надання послуг, а працює в ігровій формі. Маючи комп’ютер або смартфон, кожен користувач може виконувати різні завдання і отримувати валюту (монети), за яку в подальшому будуть замовлятися послуги. Все досить просто: є монети – під знімком з’являється велика кількість лайків і в акаунті зацікавлюються все більше передплатників. Також програмою сервісу дозволено здійснювати покупку монет за реальні гроші з подальшим їх вкладенням в збільшення статистичних показників аккаунта Instagram;
 • AddMeFast – активно розвивається сервіс, який свою діяльність описує, як соціальне просування учасників інтернет-спільнот. На сьогоднішній день розвиток акаунтів Instagram та інших соціальних мереж здійснюється за рахунок участі в процесі 5 мільйонів користувачів з 211 країн світу. Є можливість безкоштовного використання, але ефективність підвищується при покупці додаткових послуг;
 • Vtope – один з найпростіших в реалізації онлайн-сервісів для розвитку власних акаунтів в соціальних мережах.
  Працює система за принципом бартеру: одна людина виконує завдання інших. Стандартні завдання формулюються в такий спосіб: лайкнути, підписатися, вступити до спільноти, додатися в друзі і т.д. Для безкоштовної накрутки встановіть програму Vtope, додайте туди акаунти і почніть накопичувати бали. Потім за отримані бали накручуйте передплатників, лайків. По мимо інстаграма є й інші соцмережі. Загалом універсальна програма. Посилання на сайт https://vto.pe

Таким чином, кількість фоловерів в Інстаграме з комп’ютера може бути збільшено за рахунок використання простих інтернет-сервісів, але варто врахувати важливу деталь – це показник якості.

В основному в подібних способах накрутки втрачається якість аккаунта, так як в системах беруть участь люди і навіть боти, які не зацікавлені в ваш обліковий запис. Тут виграє швидкість, кількість, малозатратного, а всі інші показники падають.

Програма для накрутки передплатників з телефону

Крім того як використовувати комп’ютер можна використовувати і додатки для смартфонів:

  • Ефективна накрутка лайків і фоловерів в Інстаграме може бути проведена за допомогою всіх популярних мобільних платформ: iOS, Android, Windows Phone. Наприклад, програма «Get Followers on Instagram» (в AppStore) працює досить просто. Якщо користувач сам ставить лайки під запропонованими йому знімками, то піде негайна аналогічна реакція.
  • На Android існує аналогічна програма для накрутки передплатників в Інстаграме, скачавши яку в Google Play можна ефективно підвищити популярність свого аккаунта Instagram.

Таким чином, якщо скористатися всіма порадами, наведеними вище, можна без труднощів зібрати велику кількість передплатників для своєї сторінки в Instagram. Головне постійно стежити за своєю сторінкою і тоді результат буде позитивним.

Ссылка на основную публикацию