Накрутка коментарів вконтакте: способи, можливі проблеми

Завоювати популярність в соціальній мережі «ВКонтакте» не просто. Тут величезна конкуренція і просувати групу або продає сторінку дуже складно. Розміщенням тільки якісного контенту обійтися не вийде. Щоб у вас вийшло виділитися з великої маси користувачів, необхідно мати багато коментарів під тим чи іншим постом. Це буде викликати дискусії, обговорення та залучати на сторінку нових передплатників. Кращий вихід – це накрутка коментарів ВКонтакте за допомогою спеціальних сервісів.

Накручувати коментарі в «ВК» потрібно з багатьох причин. Розглянемо основні з них:

  • Підтримка і розвиток бізнесу. Накрутка коментарів здатна підвищити кількість продажів у вашому інтернет-магазині в «ВК». Завдяки цьому товар стане популярнішим.
  • Перемога в будь-якому з конкурсів. Багато з нас хоч раз, але брали участь у конкурсах в інтернеті. Якщо з’явиться кілька нових записів, це піде тільки на користь вашій сторінці.
  • У вашого хобі низька популярність. Якщо ви цікавитеся чимось таким, що поки не особливо користується успіхом у аудиторії, то зайві обговорення тільки допоможуть зав’язати дискусію і люди почнуть проявляти інтерес до вашого заняття. Можливо, це навіть допоможе отримати вам прибуток.

Платформа «ВКонтакте» об’єднує 100 мільйонів користувачів з різних країн і чим більше буде обговорень, наприклад, певного товару у вашій групі, тим більше ви зможете заробити.

Щоб у вас було якомога більше коментарів, необхідно скористатися для цього спеціальними сервісами.

Ad-social

Якщо ви будете використовувати цей безкоштовний сервіс, то ваш товар / послуга швидко стануть обговорюваними і популярними. Вам просто необхідно завантажити додаток, пройти процедуру реєстрації та створювати різні завдання для користувачів, які теж хочуть завоювати популярність.

Bosslike.ru

Дана майданчик прекрасно підходить для розкрутки групи в «ВК». Коментарі тут накручуються практично миттєво і безпечно. Тут багато завдань за які люди отримують бали. Сервіс є безкоштовним.

Ilizium

Ця платформа також безкоштовна для використання. Зайшовши в «Особистий кабінет» ви пишете повідомлення, тексти яких стануть розміщувати користувачі, які володіють групами «ВКонтакте».

Fastfreelikes

Тут накрутка здійснюється повністю безкоштовно. Але тексти потрібно прописувати через кому. Наприклад: здрастуй, відмінно, зрозуміло.

LIKE4U

Це майданчик, де повідомлення залишають тільки реальні люди. Тут ви можете задати критерії виконавцям за віком, статтю, місцем проживання. З цим сайтом накрутка буде дійсно якісною.

VKMix

Цей сервіс безкоштовний після проходження реєстрації та тут також записи будуть залишати реальні користувачі. Ви можете задавати необхідну кількість коментарів, а також писати для них тексти.

SNEBES

Для того, щоб тут здійснювати накрутку, вам обов’язково потрібно зареєструватися та виконати замовлення інших користувачів. Послуги сервіс пропонує різного плану, він досить цікавий і корисний.

Недоліки самостійної накрутки

Якщо ви будете здійснювати накрутку самостійно, тільки власними руками, то ви даремно витратите багато часу. Основні недоліки подібного способу такі:

  • Якщо ви попросите друзів або родичів, знайомих, залишити запис під постом, то на це піде мало часу, але кінцевий результат буде тільки одноразовий.
  • При використанні різних спільнот в «ВК», де багато хто просить залишити взаємний коментар під якийсь записом, ненадійний спосіб. Люди там часто обманюють і не відгукуються на прохання.
  • Сумнівні ресурси. Тут проблема та ж, що і в подібних групах. Вас теж просять, щоб ви написали що-небудь, але самі на ваше прохання не реагують.

Краще звертатися до людей, що спеціалізуються на накрутку за гроші або використовувати ресурси, описані в цій статті.

Безпека накрутки, можливі проблеми

Використання спеціалізованих сервісів, описаних тут, безпечно з таких причин:

  • Процедура реєстрації дуже проста і від вас не потрібно введення зайвих даних.
  • Код утиліт регулярно оновлюється.
  • За виконання від користувачів завдань ніяких обмежень не встановлюється.

В даних сервісах всі дії виконуються вручну. Ніяких проблем у вас не виникне, адже вам не потрібно залишати паролі від своїх сторінок та іншу конфіденційну інформацію. Також накрутка відбувається через ресурс програми. Вам не потрібно завантажувати софт, переходити за посиланнями, а це значить, що немає небезпеки попадання вірусів на ваш ПК. Всі сайти мають максимальну і сучасну захист.

Щоб убезпечити себе, потрібно пам’ятати, не можна здійснювати накрутку коментарів через сумнівні ресурси, тоді ця процедура принесе вам популярність і можливо дохід.

Ссылка на основную публикацию