Найвищий рівень захисту інформації з програмою CyberSafe Top Secret

На сьогоднішній день одним з найбільш надійних методів захисту інформації по праву вважається шифрування.

шифрування – це спосіб перетворення даних в нечитаний формат по особливому математичного алгоритму, однак з тією умовою, що ці дані можна відновити і прочитати, при наявності у користувача спеціального секретного ключа (або пароля). На сьогоднішній день існує безліч різних алгоритмів шифрування (ГОСТ, AES, RSA, BlowFish і ін.), А зашифрувати цінну інформацію можна за допомогою спеціальних програм для шифрування, які використовують ці алгоритми.

Однак, шифруючи дані, багато користувачів навіть не підозрюють про один істотний недолік цього методу. Справа тут не в тому, що шифрування має якісь вразливості – правильно реалізоване шифрування забезпечує сто відсотковий захист даних, що захищаються. Справа в тому, що зашифрована інформація, як і програмне забезпечення для шифрування самі по собі видають факт наявності на комп’ютері цінної інформації, ніж привертають до себе непотрібну увагу. Найбільш поширений спосіб шифрування сьогодні – це створення віртуальних зашифрованих дисків, проте такі є криптоконтейнера розмірами в сотні мегабайт, що явно вказує на наявність на комп’ютері зашифрованих файлів. Абсолютна більшість програм для шифрування не пропонує ніяких рішень щодо цього питання.

Все це не відноситься до програми CyberSafe Top Secret. Основний принцип роботи програми – зашифрована інформація повинна бути невидима. Тому програма забезпечує надійне приховування зашифрованих файлів на комп’ютері, використовуючи спеціально розроблену технологію. Програма надійно прихована від операційної системи, панелі управління і будь-яких активних процесів.

Крім того, CyberSafe Top Secret може працювати в прихованому режимі, для того щоб не видати факт свого існування на комп’ютері. При цьому в реєстрі, на жорстких дисках, в панелі управління і в системних процесах не залишається ознак ніяких ознак її наявності. Ключі шифрування ніколи не залишаються встановленими в сховищах сертифікатів. Звичайно, під час роботи з CyberSafe Top Secret присутність програми приховати не можна, в іншому випадку користувач просто б не зміг виконати з нею ніяких дій. Проте, до запуску і після виходу з програми факт її наявності на комп’ютері може бути встановлено лише за непрямими ознаками і тільки фахівцями, які знайомі з особливостями CyberSafe Top Secret.

Таким чином, програма CyberSafe Top Secret надає можливість захистити інформацію не тільки шляхом шифрування, але і шляхом приховування, що забезпечує найвищий рівень її захисту.

Ссылка на основную публикацию