Найкращі книги по HTML, JavaScript, CSS, PHP, MySQL для вебмастера

Доброго часу доби, дорогі друзі! Сьогодні ми поговоримо з вами про таку страшну і лякаючою темі, як мовах програмування, а точніше про: HTML, CSS, PHP, MySQL, JavaScript, які вам ще не раз знадобляться при роботі з сайтом.

Дану статтю я вирішив написати, так як сам іноді при написанні того чи іншого матеріалу торкаюся важливі моменти з цих мов, які можуть бути вам незрозумілі. Тому щоб кожен раз в статті не пояснювати вам цілу енциклопедію з даного питання, я пошукав для вас пару хороших книг, де по-людськи написано для простих людей, який код, яку функцію виконує, навіщо він потрібен і т.д. Сам я, якщо чесно, в кодах зовсім не розбираюся, максимум знаю тільки десять тегів і то найпростіші, але це мені анітрохи не заважає, розбиратися в кодах і самій структурі сайту.

У наше століття, взагалі, щоб створити свій проект в мережі, не потрібні ніякі знання, а тільки бажання! В інтернеті просто гора безкоштовного матеріалу, як в письмовому, так і в аудіо, відео форматі. Якщо просто навіть бути самоучкою і все це самому вивчати, то за 2-3 роки можна вирости хорошим фахівцем в будь-якій справі. Наприклад, у мене є знайомий колега, який захоплювався свого часу створенням 3D-графіки. Сам він навчався на програміста, але потім його відрахували з університету.

Напевно, багато хто б з нас на його місці прийшли б в панічний стан, так як на сьогоднішній день без диплома про освіту нікуди не беруть. Так ось він не розгубився і продовжив вивчати 3D-графіку, моделювання і зараз продовжує займатися своєю улюбленою справою, при цьому отримуючи замовлення від іноземних замовників. А вони платять в 2-3 рази більше, ніж наші російські роботодавці. До речі, ось одна з його робіт.

Так ось, вивчаючи різні мови, не лякайтесь, що так багато треба буде вивчити і освоїти, головне, щоб був інтерес до цього, а все інше додасться. До речі, зовсім забув сказати, що мов програмування буває багато, навіть дуже. Одні для написання різних програм, інші для різних додатків, ігор і т.д. Я ж вам підібрав тільки ті, що безпосередньо відносяться до самої розробці сайту і його елементів. книги по HTML, CSS, PHP, MySQL, JavaScript + верстка можете завантажити трохи нижче.

Ссылка на основную публикацию