Найекзотичніші аксесуари для IPhone

Для сучасної людини життя просто неможливо без смартфона. Це багатофункціональний інструмент з невичерпним потенціалом. Зараз з його допомогою можна робити покупки, відкривати двері, включати чайник, стежити за здоров’ям і здійснювати ще багато речей, які якихось 5 років тому здавалися фантастикою. Складно уявити, чого може навчитися всіма улюблений IPhone в недалекому майбутньому. Готувати їжу? Міняти погоду? Керувати автомобілем? Втім, деякі з цих фантастичних функцій вже зараз втілюються в життя. Ось найцікавіші з них:

E-ink-чохол

Чохол popSLATE на вигляд мало відрізняється від сотень аналогів. Але от якщо заглянути на його зворотний бік, можна виявити стандартний для читалок 4-дюймовий дисплей. Гаджет має власний акумулятор і чималий термін роботи без підзарядки. Що ще цікавого пропонує Apple Iphone 7s? ось посилання з оглядом.

Міні-проектор

Кишеньковий кінотеатр від фірми DLP зможе відтворити відео або презентацію на будь-яку вертикальну поверхню. Відтворює відмінне для своїх розмірів зображення (до 1, 5 м у висоту) і навіть може заряджати телефон, якщо підключений до мережі.

Термодатчик для барбекю

iGrillmini – відмінне рішення для любителів соковитих стейків. Досить під’єднати пристрій до шматка м’яса і воно відстежить його готовність і повідомить про все власнику, відправивши сигнал через спеціальний додаток.

Маска З / У

Унікальний гаджет був презентований італійськими розробниками. Маска Aire – зарядний пристрій, що працює від дихання людини. Кожен вдих рухає кілька крихітних турбін, а ті подають енергію на смартфон.

М’яч-зарядка

Гаджет для любителів спорту та активного відпочинку. Один-два футбольні матчі і енергії, виробленої електромагнітної котушкою всередині м’яча вистачить, щоб повністю зарядити телефон.

«Рупор» для телефону

Існує велика кількість аудіоколонок для телефону, але гаджет iPhone Horn Stand – унікальний. Всього лише силіконова трубка, яку потрібно підключити до телефону в нижній частині корпусу. Але зате вона багаторазово збільшує гучність динаміка і не вимагає підзарядки.

Медіатор для віртуальної гітари

Для тих, кому нудно в транспорті або на роботі, відмінно припаде до душі Air Guitar Move – медіатор, який можна підключити до телефону і пограти на віртуальній гітарі через спеціальний додаток.

глюкометр

iHealth Align може допомогти людям, що страждають на діабет. Розумний гаджет підключається через вхід для навушників і визначає кількість глюкози в крові, посилаючи результати на телефон.

касетний плеєр

Хоча час аудіокасет вже пройшло, Cassette to iPod Converter сподобається любителям вінтажу. Він не тільки здатний програвати касети, але і конвертувати музику в звичний mp3-формат. Та й виглядає дуже автентично, в стилі старих добрих кишенькових касетником.

«Двірник» для дисплея

Мабуть, самий незвичайний гаджет для телефону. Він з’єднується з пристроєм і стирає з екрана всю вологу і пил. Невідомо, чи існує такий пристрій взагалі, але чуток в Інтернеті ходить досить багато.

Ссылка на основную публикацию