Надійний хостинг c функцією ISPmanager від REG.RU

Відома російська компанія ТОВ «Реєстратор доменних імен Рег.ру» забезпечує якісний, надійний хостинг і вигідну оренду серверів. REG.RU має постійних великих клієнтів на території РФ, Європи, Азії та країн СНД.

Зі збільшенням кількості сайтів неухильно зростає потреба в їх надійної та безперебійної роботи. Компанія Рег.ру пропонує хостинг дешево своїм постійним та новим клієнтам для забезпечення продуктивної роботи. Високонадійні сервери від знаменитих виробників засновані на нових технічних розробках, мають високу надійність і захищеність. Reg.ru надає різноманітні вигідні і збалансовані тарифні плани. Якісний хостинг забезпечить повноцінну роботу вашого сайту в будь-яких умовах, з будь-якою відвідуваністю і навантаженнями. Ви отримуєте підтримку DNS і надійне копіювання даних. Безпека роботи забезпечує постійна фільтрація спаму.

Акредитований реєстратор пропонує широкий вибір тарифних планів для будь-яких потреб. Вигідні умови присутні на безлімітних пакетах, які дають вам велику свободу дій і мінімум обмежень. Радує гнучка система знижок, ви можете отримати знижку від 5% до 10% при оплаті за три місяці і більше. Всі пакети максимально оснащені необхідними функціями і додатками.

Одним з останніх поліпшень в області тарифних планів було повне наявність оновленої багатофункціональної панелі управління ISP manager. На ряду з такими панелями управління, як Plesk і cPanel, вона вигідно відрізняється додатковими функціями. Сучасний веб-інтерфейс дозволяє ефективно управляти вашими серверами. ISP manager оснащений сучасним потужним і функціональним інтерфейсом з декількома мовними панелями. Він простий в управлінні як для досвідченого, так і для середнього користувача. Програма оснащена невеликими підказками і спеціальними полями для введення питань, що цікавлять. Всі розробки мають цілодобову технічну підтримку, що забезпечує якісну, оперативну та безперебійну роботу.

Перевагою роботи в ISP manager є розбивка в правах доступу окремих користувачів. Ви можете розмежувати область доступу певних працівників. Веб-інтерфейс пропонує багаторівневу розбивку на 5 рівнів.

Всі представлені планові тарифи компанії постійно удосконалюються і розробляються для зручності роботи, при проектуванні і створенні послуг використовуються сучасні технології.

Ссылка на основную публикацию