На принтері Xerox горить червона лампочка і знак оклику

Чорно-білий принтер Phaser 3010 – черговий зразок модельного ряду друкувальних апаратів Xerox для індивідуального використання. Даний принтер розроблений на основі єдиної в своєму роді технології друку HiQ LED, які раніше застосовувалися для індивідуальних моделей багатобарвних апаратів Xerox і кольорових апаратів для професійного використання.

Xerox Phaser 3010

Сучасні модифікації цієї оргтехніки характеризуються високоякісної роздруківкою документів, прекрасної продуктивністю і точністю. Найбільше навантаження принтера за місяць – 30 тисяч листів, такою продуктивністю не володіє жоден персональний принтер. Швидкість роздруківки документів 20 аркушів за 1 хвилину, перший відбиток виходить за 8 секунд.

коротка характеристика

Крім цього, варто зауважити, що апарат має найбільш компактними габаритами. Вага зменшився майже вдвічі, обсяг також став меншим, це робить його більш популярним між конкурентами. Синьо-білий колір, який став уже звичним для апаратів даної модифікації, відмінно вписується в будь-якій квартирі або офісі.

Xerox Phaser 3010 вид ззаду

Характеризуючись численними достоїнствами технічної функціональності, дана модифікація друкувального пристрою продається не дорожче попередніх пристроїв, це допомагає принтеру стати найбільш популярним товаром на ринку оргтехніки.

Деякі причини загоряння червоного індикатора

Періодично власники таких друкувальних апаратів задаються питанням, чому на принтері Xerox Phaser 3010 горить червона лампочка. Найчастіше труднощі такого роду зустрічаються при використанні апаратів з лазерним друком і для того, щоб їх вирішити необхідно загострити увагу на деяких важливих моментах.

Чорно – білий принтер

За великим рахунком світлові індикатори (дві маленькі лампочки), що розташовуються на корпусі, вбудовані для передачі відомостей про роботу будь-яких деталей апарату. При різних змінах в роботі пристрою ці лампочки горять по-різному. Наприклад, лампочки можуть моргати або горіти тривалий час. Бувають ситуації, коли обидві лампочки не показують якихось сигналів «небезпеки».

Коли на вашому принтері загорівся індикатор червоного кольору, який означає «Увага» (на модифікаціях друкуючих пристроїв Canon в такому випадку загоряється знак оклику), то може бути, у вашому апараті не вставлений картридж. Для ліквідації цієї проблеми підійміть кришку апарату для отримання доступу до місця, де розташовуються витратні матеріали. Потім з картриджа зніміть, навмисно наліплену, плівку для захисту, потім визначте його в спеціально відведене місце до появи характерного звуку.

Чорно – білий принтер

У разі, коли на корпусі пристрою поперемінно моргають два індикатора, а саме зелений ( «Готовність») і червоний ( «Увага»), до того ж відразу, то причиною є те, що відбувається ініціалізація друкувального пристрою.

Коли ви помічаєте, що починає моргати зелений індикатор, запам’ятайте, що друкує механізм в цей час робить обробку інформації або виконує її прийом. Може бути і так, що індикатор «Готовність» світиться весь час, а «Увага» тільки іноді моргає – це означає, що сталася загальна помилка в апараті або помилку в подачі листів. В такому випадку найчастіше відбувається застрявання листів, які вже захоплені спеціальним роликом.

Принтер Phaser 3010

Коли на корпусі апарату час від часу світиться червоний індикатор, це свідчить про те, що неправильно встановлений картридж. Крім цього, даний сигнал може з’явитися в разі, коли кришка, що дозволяє дістатися до витратних матеріалів, погано закрита.

Для усунення цієї проблеми і повернення друкувального пристрою в робочий стан вийміть картридж і вставте його назад. Якщо червоний індикатор принтера починає моргати, то труднощі, швидше за все, криються в застрягання. Для усунення неполадка вийміть всі залишилися листи паперу з спеціально призначеного лотка, витягніть расходник з тонером з апарата і витягніть всю папір.

інші проблеми

Крім цього, дана лампочка може моргати через не до кінця віддалених пакувальних матеріалів, в тому числі спеціалізованої плівки. Для повного вилучення їх з внутрішнього простору апарату, підійміть кришку, розташовану вгорі корпусу, і отримаєте доступ до витратних матеріалів. Крім того, пакувальну стрічку необхідно зняти з вхідного і виводить лотка.

Якщо неправильно працюють датчики, які відповідають за закривання корпусу, то на панелі апарату весь час світиться індикатор «Увага». Коли без перерви світяться обидві лампочки принтера, це може означати, що сталася серйозна помилка, для усунення якої необхідно звернутися за допомогою до фахівців.

Фотопринтери Canon

Варто зауважити, що на принтерах фірми Canon при висвітленні коду помилки загоряється трикутник. Так що, якщо ви помічаєте, що на апараті загорівся трикутник з блискавкою, то зауважте код, що з’явився на моніторі пристрою, потім відшукайте в керівництві його повний опис. А моделі фірми Epson замість зеленої і червоної лампочки або трикутника для позначення помилки забезпечені світиться крапелькою.

Принтер Epson L850

Наприклад, коли крапелька принтера починає моргати при заповненому картриджі, то для виправлення ситуації обнуліть лічильник відпрацьованого тонера, використовуючи для цього будь-яку сервісну програму, наприклад, PrintHelp. З усього цього можна зробити висновок, що лампочки принтера допомагають нам вчасно помітити наявність яких-небудь труднощів в роботі пристрою. Деякі проблеми можна ліквідувати власноруч, навіть якщо немає необхідних знань.

Так що, коли на принтері починає світитися індикатор, який раніше не горів, спочатку уважно вивчіть керівництво для користувачів. Однак, якщо причину встановити не виходить, скористайтеся допомогою фахівців, які повністю обстежують ваш принтер на присутність недоліків.

Ссылка на основную публикацию