На принтері Kyocera горить червона лампочка і не друкує

Японська компанія KYOCERA Document Solutions надає покупцеві, техніку, відмінної якості друку. Вона добре зарекомендувала себе, як в домашньому, так і в офісному користуванні. Апаратура фірми Kyocera заслуговує на повагу серед численних конкурентів цієї галузі і отримує досить високу оцінку від різних компаній, які проводять випробування таких апаратів. Ця оргтехніка володіє відмінним співвідношенням «ціна-якість».

Kyocera FS-1040

Хоча пристрій знаходиться на ринку оргтехніки не один рік, періодично виникають питання з приводу роботи даного апарату. Нижче в статті розглянемо чому загоряється індикатор червоного кольору і пристрій перестає видавати «тверду друк». У даній модифікації цей індикатор може горіти жовтим, помаранчевим або червоним кольором. Після того як відбудеться включення, пристрій може бути в чотирьох станах.

Задня сторона принтера

Значення світиться індикатора «Увага»

Розглянемо, що нам хоче донести пристрій на якому починає блимати «Увага» червоним кольором.

Якщо індикатор взагалі не загоряється – пристрій знаходиться в робочому положенні і готовий до використання.

Індикатор дуже повільно моргає, це означає, що в завантажувальному контейнері відсутні аркуші паперу або закінчується чорнило в барабані.

Горить червоний індикатор

Швидке блимання означає наступне:

  • У пристрої при подачі застрягла папір;
  • Приймальний лоток переповнений роздруківкою, так як він в основному розраховується максимум на 150 аркушів;
  • Бракує внутрішньої пам’яті пристрою, наприклад якщо друкується складне зображення;
  • Пристрій визначило картридж, що не сертифікований.

Лазерний принтер

Червоний індикатор на пристрої світиться:

  • Верхня кришка апарату знаходиться у відкритому стані або ж вийшов з ладу датчик відповідає за відкриття кришки;
  • Труднощі в роботі друкуючого блоку;
  • Закінчилися чорнила в контейнері барабана.

Як вирішити проблему самостійно

Так що ж необхідно робити, коли горить покажчик «Увага» і не дає функціонувати принтеру в звичайному режимі.

По-перше, вимкніть пристрій від мережі живлення, зачекайте якийсь проміжок часу і підключіть знову.

Kyocera FS-1040

По-друге, перевірте чи є в лотку папір, чи не відбулося застрягання паперу всередині пристрою, і наскільки заповнений виходить лоток.

У тому випадку, коли труднощі таким способом не усунуто, залишиться ще один, найпопулярніший варіант – закінчилися чорнило в картриджі.

Перевірить картридж в цій модифікації можна за допомогою двох способів: за допомогою датчика присутності чорнила (вбудований в пристрій) і спеціалізованого чипа (маленька плата на картриджі).

Датчик показує, яка кількість чорнила знаходиться в картриджі, а чіп веде облік кількості надрукованих копій за допомогою даного картриджа, і не дозволяє роздруковувати довше, ніж передбачалося.

Картридж в принтері

Якщо вам хочеться трохи заощадити, і ви готові змиритися з невеликими труднощами в процесі роботи, то позбутися від помилки можливо при одночасному натисканні клавіш: START і CLOSE. Натискання кнопок виробляємо після загоряння червоного індикатора і зупинки двигуна пристрою; затискаємо клавіші приблизно на п’ять секунд, поки індикатор не почне блимати по черзі включаючись червоним і зеленим кольором. Через якийсь час пристрій буде готове до роботи. Звичайно, картридж необхідно заправити.

Єдина незручність, що таку маніпуляцію необхідно буде здійснювати при кожному відключенні пристрою.

Якщо такий спосіб вам не підходить, то під час кожної заправки необхідно проводити заміну чіпа, це спричинить за собою невелике підвищення ціни при заправці картриджа.

Kyocera FS-1040 заправка картриджа

У тому випадку, якщо обнулення рівня чорнила в картриджі не допомагає, можете повторно здійснити дану процедуру, зробивши перед цим замикання контактів на чіпі в пристрої невеликим шматочком дроту. Відео з даним процесом можна подивитися в інтернеті.

Слід врахувати, що здійснюючи дану процедуру, ви можете втратити гарантійного обслуговування.

Рекомендації з керівництва по використанню картриджа

Згідно керівництву по використанню принтера FS-1040 компанія Kyocera перебирає відповідальність за ті чи інші несправності або виникають проблеми через застосування картриджа з тонером, не є оригінальним. Щоб отримати найбільш сприятливі робочі характеристики, рекомендовано застосовувати тільки сертифікований картридж з чорнилом компанії Kyocera, який призначається для застосування в вашій державі або області.

Ссылка на основную публикацию