На принтері горить червоний індикатор і не друкує

Власники домашніх та офісних друкарської техніки досить часто стикаються з проблемою в роботі приладу: нечітке якість, повільна продуктивність і повна зупинка друку фото. Іноді проблема полягає в тому, що принтер не друкується і горить червона лампочка, але чому це сталося – незрозуміло. Вирішити таку проблему іноді можна без звернення до сервісного центру – після з’ясування причин загоряння.

Червоний індикатор на принтері

Про що піде мова:

Причини загоряння червоної лампочки

Кожна деталь принтера відповідає за певні функції – включення, друк, сканування (якщо є сканер) та інше.

Якщо на принтері горить червоний індикатор, то причиною неполадки може бути:

 • Застрягання паперу – якщо вона занадто тонка, пом’ята або не відповідає вимоги приладу або принтер не може захопити її.
 • Картридж вставлений неправильно.
 • Необхідно обнулити лічильник надрукованих сторінок (іншими словами – прошити прилад).

застрягання паперу

Ще одна причина загоряння червоної лампочки – фарба в картриджі закінчується. Незалежно від того, яка модель принтера – SCX-3200 або SCX-3205, способи вирішення неприємності одні й ті ж. Розумні виробники принтерів Самсунг захистили фірмові картриджі (які йдуть в комплекті з приладом) спеціальним чіпом.

Ця мініатюрна електронна деталь оберігає деталь від непрофесійного впливу і змушує власників принтерів купувати новий дорогий тонер. Але, уберегти бюджет допоможе прошивка фірмового тонера. Нерідко причиною помилок в роботі друкарської техніки стає неякісне з’єднання з комп’ютером (кабель, USB-вхід).

Якщо лампочка не постійно горить червоним, а тільки блимає, на це є дві причини: 1) необхідність дозаправки тонера або його повна заміна, 2) друк здійснюється в режимі ручного подавання.

У разі, коли червоний колір безперебійно ріже очі, то причина може критися не тільки в тонері, але і в:

 • Відкритій кришці пристрою.
 • Критичну помилку, пов’язаної з двигуном приладу (наприклад, згоріла плата).
 • Відсутність паперу в лотку.

Першу і третю проблеми можна вирішити самостійно, другу – тільки в сервісному центрі. Щоб захистити себе од припущень і напевно знати про причини загоряння червоного індикатора, необхідно встановити на принтері програму Smart Panel, яка надає інформацію про кількість фарби в тонері і можливі проблеми.

Особливості появи проблеми в різних моделях принтерів Самсунг

Південнокорейський виробник принтерів Самсунг – один з лідерів по виробництву офісної і друкарської техніки. Кожна їх моделей принтером має свої відмінності в розмірах, кольоровій гамі та кількості виконуваних функцій. Але, проблеми в роботі приладів – приблизно однакові. Якщо на принтері горить червона лампочка, то немає ніякої різниці – це модель Samsung SCX-3200 або Samsung SCX-3205 при вирішенні проблеми.

У більшості випадків проблема полягає в тонері. Після покупки нового приладу він заправлений на 35-40 відсотків, чого вистачає не друк 1000-1500 аркушів паперу. Відразу після придбання принтера слід врахувати цю деталь і заздалегідь підготуватися до дозаправки. Перевірити кількість фарби в тонері можна за допомогою програми діагностики.

видача помилки

Способи вирішення проблеми

Будинки, в інтернет-кафе або в офісі великої компанії може виникнути така проблема: принтер Самсунг Не друкує і горить червоним лампочка. В такому випадку необхідно вивчити інструкцію до приладу, уважно оглянути дроти для підключення до електромережі. Потім відкрити кришку, вийняти і оглянути картридж, лоток для паперу. Якщо причина не в них, то слід копнути глибше – в електронній системі принтера.

прошивка принтера

Якщо причина загоряння червоного індикатора полягає в необхідності обнулити лічильники, то потрібно вчинити таким чином:

 • Підключити прилад до мережі електроживлення.
 • Максимально швидко натиснути послідовно кілька кнопок: «+», «+», «стоп», «-», «-», «стоп», «стоп».
 • Після цього на табло приладу з’явиться напис FC.
 • Натиснути кнопку «старт», після чого з’явитися дві цифри – 07.
 • Далі ще раз натиснути «старт», почекати кілька хвилин і система обнулитися.

Якщо картридж принтера знаходився в ремонті (відбувалася прошивка), то причина може бути в недоробки майстра. Незважаючи на словесну складність, усунути проблему можна самостійно. Для цього потрібно вставити картридж в прилад, включити прилад. Після цього він повинен инициализироваться. Після ініціалізації потрібно вийняти деталь, заклеїти чіп (його повинен надати майстер), і приступити до роботи.

Часто після прошивки власник принтера виявляє неприємність – прилад не хоче працювати, блокується. В такому випадку «рятівної» стане така комбінація клавіш, яка змінить регіон: Up (+) Up (+) Stop Down (-) Down (-) Stop Stop. Після натискання цих кнопок на табло з’явиться буквена комбінація «UC». Як тільки стануть видні ці букви, потрібно натискати кнопку «Up (+)» до появи комбінації «FC». Потім потрібно натиснути кнопку «старт» і вибрати регіон, що позначається цифрами «01» або «07». Після таких маніпуляцій принтер самостійно перезавантажиться і стане придатним до друку.

Неприпустимі дії при загорянні червоної лампочки на принтері

Щоб принтер Samsung після загоряння червоної кнопки міг бути корисним власнику після того, як загорівся червоний індикатор, необхідно знати, що в даній ситуації не можна робити:

 • Натискати все підряд кнопки.
 • Стукати по стінках і кришці приладу (особливо, коли він в роботі).
 • Відключати прилад від мережі електроживлення без попереднього відключення кнопкою.

Робочий принтер

Якщо принтер горить червоним і не друкує, то потрібно ретельно дослідити всі деталі і якщо після проведення вгору можливих дій лампочка на Samsung не згасла – необхідно звернутися до професійного майстру. У сервісному центрі професіонали можуть виявити потребу в прошивці тонера. Щоб принтер з першого разу відновив свої робочі функції, необхідно повідомити фахівця серійний номер і версію прошивки.

Ссылка на основную публикацию