Митне очищення не пройдена в Аліекспресс – що це значить

Відносно недавно при відстеженні товарів, куплених в онлайн магазині, стали приходити маловідомі статуси. Наприклад, а Аліекспресс можна зустріти повідомлення про те, що митне очищення не пройдена. Зі статті ви дізнаєтеся, що означає такий статус, і що робити в даному випадку.

Статус на Аліекспресс: митне очищення не пройдена

Значення статусу «Митна очистка не пройдена»

Ідентифікатор зазвичай з’являється на сайті магазина Aliexpress в особистому кабінеті користувача. Поки клієнтові не прийшла посилка, товар вважається власністю відправника. Тому не варто переживати завчасно. Тим більше, що за правилами онлайн-магазину, якщо покупець не отримав своє замовлення, то може отримати назад всю суму.

Митне очищення – це комплекс заходів, при якому йде перевірка всіх документів товару, декларацій, сплат держмита. Цю процедуру проходить будь-який товар без винятків, який перетинає державні кордони. Вона вважається найскладнішим і відповідальним моментом при доставці. При перевірці документів враховуються будь-які, навіть самі незначні помилки, допущені при оформленні паперів. Їх виявлення та тягне затримку при митному очищенню.

Місце зберігання затриманих товарів на митниці

Є ще один момент при отриманні статусу про те, що митний контроль в китайському інтернет-магазині Аліекспресс була пройдено. У більшості подібних випадків виявлялося, що повідомлення просто було неправильно перекладено. А через кілька днів виявлялося, що товар був уже на поштовому відділенні отримувача. Іноді фразу «Митний огляд завершено» перекладають як «Очищення не пройдена».

Читайте також: Прийнятий на складі RSCO що це за склад і де знаходиться.

Що робити, якщо з’являється такий статус на Аліекспресс

При отриманні неприємного повідомлення в першу чергу необхідно знати напевно, що сталося з вашою посилкою. Для цього потрібно використовувати тільки надійні сервіси для відстеження. Відмінно підійде сайт track24.ru.

Перевірити місцезнаходження товару дуже просто:

 • Перейдіть по посиланню на головну сторінку;
 • Перед собою ви побачите рядок, в яку потрібно ввести трек-код, отримати його можна у продавця або на сайті в особистому кабінеті;
 • Трек-код потрібно виділити і натиснути правою кнопкою миші, потім натиснути пункт «Копіювати»;
 • Перейдіть до рядка на сайті і натисніть одночасно клавіші CTRL + V для того, щоб вставити код, потім натисніть кнопку «Відстежити посилку».

  Форма введення трек-коду на сайті track24.ru

Ще одним сервісом, який покаже вам дійсне поточне місцезнаходження посилки є. Процес перевірки на ньому аналогічний попередньому. Перейдіть на сайт сервісу і в рядку «Відстежити» введіть трек-код посилки.

Не варто відразу ж після отримання повідомлення на Aliexpress приймати будь-які рішення. Товар проходить кордон за кілька годин в літній час і від 1 дня до тижня взимку. Через кілька днів статус може змінитися, і ви побачите, що посилка перетнула кордон вашої країни. Довіряти повідомленням можна тільки якщо воно не змінюється протягом 5 діб і більше.

Якщо пройшов тиждень, а повідомлення про те, що посилка не пройшла очищення на митниці залишається колишнім, варто звернутися до продавця і пояснити ситуацію. Відразу відкривати спір не потрібно. Можливо продавець сам поверне вам кошти або пообіцяє залагодити всі самостійно і доставити вам посилку. Тим більше, що при відкритті спору вам знадобитися документ з пошти.

Довідка про затримку на митному очищенню

Якщо митне відділення знаходиться неподалік від місця вашого проживання у вашій країні, то довідку можна отримати самостійно. Якщо такої можливості немає, потрібно відправити електронний лист з проханням надати довідку про затримку товару. До листа прикласти копію свого паспорта та скріншот товару на сторінці магазину Аліекспресс. У довідці має бути зазначено причини, за якими посилка була затримана.

Лист для митниці з проханням надати довідку про затримку посилки

Після цього можна відкривати суперечка на Aliexpress з додатком отриманої довідки з митниці. З нею ви зможете виграти суперечку з продавцем і отримати назад вже сплачені гроші.

Це може бути корисним: Як відстежити посилку з Pandao (пандал).

Які товари заборонені до імпорту

У кожній з країн СНД (і не тільки) список заборонених товарів для ввезення дуже схожий. Повний перелік перерахувати тут не вийде, але основні згадати просто необхідно для того, щоб користувачі не потрапили в неприємну ситуацію, а гроші не зникли безслідно.

 • Тютюнові вироби та курильні суміші.
 • Специфічні товари для риболовлі. Сюди можна віднести електровудки, мережі для рибного лову та інші.
 • Будь-яка алкогольна продукція.
 • Швидкопсувні продукти харчування.
 • Немає можливості отримати з Китаю будь-яких тварин, крім деяких комах: п’явок, черв’яків, бджіл і т. Д.
 • Рослини і їх насіння.
 • Вибухові речовини, вогнепальну зброю та аксесуари до них.
 • Будь-які товари зі шпигунським ухилом: гаджети з шпигунськими функціями, спеціальні прилади, пристрої для підслуховування і т. Д.
 • Контрафактні і піратські товари.

Список заборонених до імпорту / експорту товарів може сильно відрізнятися між вашою країною та Китаєм. Тому перед тим, як замовляти той чи інший товар, потрібно детально ознайомитися з повним списком заборонених для ввезення предметів, щоб не отримувати повідомлення про те, що посилка з інтернет-магазину Аліекспресс не пройшла митне очищення.

Ссылка на основную публикацию