Музика для Айпада в додатках, музика з ВК як слухати.

В рамках боротьби за дотримання авторських прав компанія Apple зробила все, щоб музика для Айпада додаток стала річчю, яку важко знайти безкоштовно. Проте, залишаються деякі варіанти продовжувати слухати музику ВКонтакте і навіть скачати її в пам’ять планшета.

Музичні програми для iPad

Для прослуховування музики на iPad можна використовувати сервіс Apple Music, на який можна підписатися в стандартному додаток «Музика». При першому запуску програма запитує про ваші уподобання, щоб потім пропонувати нові пісні, які можуть бути цікаві. Уподобання можна міняти, щоб отримувати різні вибірки.

В Apple Music ви можете швидко подивитися топ iTunes і почути нові композиції. Підписка на Apple Music (від 169 гривень в місяць) дозволяє завантажувати альбоми, плейлисти, пісні і слухати їх оффлайн. Щоб завантажити контент в пам’ять планшета:

 1. Зайдіть в розділ «Музика» в настройках і включіть медіатеку iCloud. 
 2. Натисніть на пісню, плейлист або альбом і виберіть опцію «Зробити доступним офлайн». 

У бібліотеці Apple Music 40 мільйонів композицій, які складають єдину колекцію з треками, які ви завантажили в медіатеку iTunes. Після скоєння підписки музичний контент доступний на всіх пристроях Apple, від годин до смартфона і планшета.

Якщо Apple Music не подобається, можна спробувати інші музичні сервіси:

 • Stereomood.
 • FreemakeMusicbox.
 • Яндекс.Музика.

У кожного сервісу є своя фішка. Наприклад, в додатку Stereomood ви можете підбирати композиції за темами. Ви вказуєте набір настроїв або занять, запускаєте пошук і формуєте плейлисти на різні випадки життя. Stereomood показує рекламу, зате працює безкоштовно.

Ще одне цікаве музичне додаток називається FreemakeMusicbox. Воно теж поширюється безкоштовно і монетизуються за рахунок показу реклами. FreemakeMusicbox пропонує більш 20 млн треків і відео. Є можливість прослуховування радіостанцій. Сподобалися треки можна додавати в плейлисти або завантажувати на планшет.

Розвиває музичний сервіс і компанія Яндекс. У додатку представлений весь музичний каталог пошукової системи – майже 5 млн композицій. Музика грає навіть без підключення до інтернету. Безкоштовно можна тестувати сервіс протягом двох тижнів, для подальшого використання необхідно оформити підписку.

аудіозаписи ВКонтакте

Навіщо шукати інші програми для скачування музики, якщо є чудова і різноманітна музика ВК? Якщо ви готові слухати музику онлайн і витрачати мобільний трафік, то є три способи:

 • Запустити браузер Safari і перейти на версію сайту для комп’ютера. Після авторизації ви отримаєте доступ до всіх розділів соцмережі, в тому числі аудіозаписів.
 • Введіть в браузері vk.com/audio, щоб перейти безпосередньо до аудіозаписів. Для прослуховування необхідно авторизуватись.
 • Встановити додаток Музика ВК.

Відтворення треків онлайн забере досить багато трафіку, так що якщо у вас не безлімітний мобільний інтернет, то використовуйте підключення до Wi-Fi. Якщо такої можливості немає, скачайте пісні в пам’ять телефону і слухайте без прив’язки до інтернету.

Завантаження через Музика ВК

Для завантаження треків використовуйте програму Музика ВК. Її немає в App Store, але для установки зі стороннього сайту не потрібно джейлбрейк.

 1. Відкрийте на iPad браузер Safari.
 2. Перейдіть на сторінку програми Музика ВК і встановіть його.
 3. Запустіть програму і авторизуйтесь в своєму профілі ВКонтакте.

При запуску iOS може попередити про те, що програма не буде відкрита, так як розробник визначено як ненадійний. Щоб прибрати це обмеження:

 1. Відкрийте настройки, перейдіть в розділ «Основні».
 2. Виберіть пункт «Профілі і управління пристроєм».
 3. Натисніть на профіль «Termopak Inzhyniring, TOV» і виберіть «Довіряти».

Перший день програму можна використовувати безкоштовно без обмежень: слухати музику онлайн зі своїх аудіозаписів, плейлистів друзів і добірок спільнот, на які ви підписані. Щоб завантажити пісню, достатньо натиснути на кнопку завантаження поруч з назвою.

Збережені треки можна слухати оффлайн в розділі «Моя музика». В інших програвачах на телефоні вони не відображаються. Після доби безкоштовного використання необхідно купити безстрокову підписку або відмовитися від програми.

Якщо ви хочете, щоб музика для Айпада відтворювалася в додатку завжди безкоштовно, то зараз таких варіантів немає. Періодично безкоштовні програми з’являються в App Store, але їх швидко звідти видаляють. «Музика ВК» ж – перевірений спосіб слухати аудіозаписи ВКонтакте і зберігати їх в телефоні.

Ссылка на основную публикацию