MSQRD на Андроїд і iOS: огляд додатки

Хлопці з маленькою білоруської компанії розробили дуже цікаве і веселе додаток (MSQRD на Андроїд і iOS), яке дозволить за допомогою камери змінити вам обличчя за допомогою віртуальних масок. Натиснувши тільки одну кнопку, ви зможете змінити себе особа на обличчя знаменитості або морди тварин.

А ще може додати до вашої зовнішності веселий ефект, будь то великі очі або ллються сльози. Дані маски виглядають дуже природно і навіть віддаляючись або наближаючись до камери – вони будуть сидіти на вас без будь-яких недоліків. До контуру обличчя підлаштовуються автоматично.

маски

Завдяки додатку msqrd me ви зможете стати: вождем Сталіним (одна із самих популярних масок), який отримав нарешті «Оскар», Леонардо Ді Капріо. Навіть зможете побувати в шкурі Кончити Вурст. З президентів вам доступний Барак Обама. Ще вона може перетворити вас в тигра або мавпу, а також дасть вам милі заячі вушка.

Ну або можна накласти макіяж, як у учасників групи KISS. Може хтось хотів стати тигром, тут і таке можливо. Коротше кажучи, можливості в зміні вашого обличчя безмежні.

Тут можна зняти відео або зробити фотографію, а потім відправити з соціальні мережі або друзям. Однак деякі маски вимагають від вас дій. Що б з’явилися великі крутяться очі, вам потрібно буде відкрити рот.

Особливості

Програма зроблена дуже якісно. Навіть якщо рухатися або говорити в кадрі, то програма буде працювати все так же плавно. Один великий плюс MSQRD ME, поширюється абсолютно безкоштовно, просто скачайте в AppStore (iOS) одним натисканням і веселіться. Розробники будуть додавати постійно в додаток нові ефекти, тому стежте за оновленням MSQRD.

До речі, з недавнього часу додаток доступний в PlayMarket. Програма працює без нарікань, хоча на деяких пристроях можуть з’явиться глюки, з огляду на їх кількості, так і додаток ще тільки в Бета. Ще тут доступні не всі маски, близько 15, але незабаром їх асортимент буде поповняться новими. Якщо ви є власником Андроїд і хотіли завантажити дану програму, то у вас з’явилася відмінна можливість.

Додаток стало настільки популярним, що майже на кожному акаунті в інстаграм можна побачити фотографії або відеозверненні записані «маскарадом». Їм так само скористалося велика кількість знаменитостей: Глюкоза, Баста, Паша Мікус і багато інших. Це й не дивно, бо якісних програм такого типу дуже мало, а може краще MSQRD взагалі немає.

посилання

Ви можете завантажити дану додатки для вашої операційної системи Андроїд або iOS абсолютно безкоштовно за запропонованими нижче посиланнями:

Завантажити на iOS –

Завантажити на Андроїд –

На сьогодні у мене все, буду вдячний, якщо ви поділитеся даними матеріалів в своїх акаунтах в соціальних мережах.

Ссылка на основную публикацию