Movavi Video Suite огляд

Робота з відео

Для того щоб обробляти кліпи в утиліті передбачено безліч різних функцій. Ви зможете обрізати, розгорнути і коригувати колір відеофайлу. Також є унікальні переходи, цікаві стікери, різні фігури і титри. Ви можете використовувати інструмент анімації і навіть видалити з фрагмента ролика небажаний колір – це називається функція «Хромакей». І ще однією перевагою є те, що ви зможете записати ролик з веб-камери прямо з профілю редактора.

Також можливо конвертувати відеоролик в будь-який зручний для вас формат, але він повинен підтримуватися програмою. Перед зміною формату можна повернути відео, додати різні знаки і субтитри.

За допомогою функції «Запис з екрана» ви можете захопити цілий відеоряд. Одночасно із зображенням буде записуватися звук і картинка з вебки. Можна також додавати ефекти до запису, і все, що вийшло у вас в підсумку, є можливість відразу викласти в YouTube.

Завдяки можливості захоплювати зовнішні джерела можна записати відео з камер, ТВ-тюнерів. Обробити інформацію є можливість з VHS носіїв.

Ви можете вирізати непотрібні шматочки з відео і робити або один великий фільм, або розділити його на кілька дрібних кліпів.

Програма оснащена плеєром, який має стандартні настройки для створення відеофайлів.

Обробка звуку

Дана утиліта пропонує вам використовувати кілька функцій для роботи з аудіозаписами.

Конвертер для аудіозаписів може поміняти формат на будь-який зручний для вас. Тут же є можливість нормалізувати звук і включити функцію шумозаглушення.

У програмі можна записати аудіо за допомогою простого рекордера. Він не володіє ніякими додатковими функціями, а тільки витягує аудіо з вашого підключеного мікрофона.

Включити необхідні записи можна з того ж плеєра що і відео.

Обробка зображень

Movavi Video Suite володіє трьома модулями, які дозволяють працювати з картинками.

Конвертер оснащений більш п’яти різними форматами, в які ви можете перетворити зображення. Загалом, цей інструмент для перетворення працює так само як і попередні.

У редакторі для відео ви зможете створити слайд-шоу. Вбудований Майстер допоможе вам автоматично додати переходи між кожним зображенням. Такі характеристики як стиль, швидкість перемикання слайдів можна змінювати самостійно.

Готові фото ви можете відразу опублікувати в соцмережі або на сервері.

Як працювати з диском

Додаток надає користувачеві можливість зберегти дані на ПК, копіювати інформацію на болванку, зробити копію диска або його образ.

Відеозаписи для стоків

Величезна кількість якісних роликів у відкритому доступі для користувачів, в результаті того, що виробники програмного забезпечення співпрацюють з сервісом Storyblocks.

Ліцензійна підписка містить більше п’яти мільйонів роликів різноманітних жанрів. А в триалі, є більше сотні тисяч доступних записів.

плюси програми

Про достоїнства говорити можна нескінченно, але далі будуть перераховані найважливіші, на думку користувачів:

  • Різноманітні функції, що допомагають обробляти мультимедійний контент;
  • Можливість працювати російською мовою;
  • Запис звуку і роликів;
  • Миттєва вивантаження завершених робіт в соціальні мережі або на сервер FTP;
  • Можна обробляти диски.

мінуси утиліти

В основному у всіх людей використовували дану програму не виникає ніяких скарг на її роботу. Але деякі недоліки все таки присутні, і ось вони:

  • Демо версія всього сім днів;
  • Для ліцензування доведеться заплатити;
  • Присутній водяний знак всюди в пробних варіантах.

Якщо вам потрібно використовувати один додаток замість декількох для обробки кліпів, фото і звуком, то Movavi Video Suite підійде ідеально. Низька ціна ліцензування, різноманітність інструментів, простота у використанні робить дане програмне забезпечення легким в експлуатації навіть для початківців користувачів.

Ссылка на основную публикацию