Movavi Screen Capture Studio – все про програму

В даний час багато хто отримує дистанційну освіту, прагнуть до саморозвитку, працюють, сидячи за монітором комп’ютера, з планшетом і мобільним пристроєм. Тому програма Movavi Screen Capture Studio для mac, здатна вести запис відео з екрану і можливістю редагування так популярна у багатьох користувачів. Попит на подібні програми величезний, але не кожна з них здатна якісно вирішити всі поставлені завдання, як це робить Movavi Screen Capture Studio.

можливості програми

Стандартні опції утиліти самі по собі є безперечною перевагою, так як працюють без накладок і збоїв. За допомогою програми можна:

– Зробити screenshot;
– Здійснити трансляцію відео в режимі онлайн;
– Записати якісно відео в файл;
– Відредагувати запис.

Розробники продумали багато, наприклад, тут є близько 180 різних форматів відео. А фахівці з монтажу говорять про те, що програмою можуть скористатися навіть професіонали. Встановити продукт можна на будь-яку сучасну мобільну і десктопну платформу.

Завантаження з http://www.movavi.ru/mac-screen-capture/ не складе труднощів, інсталяція проводиться за інструкцією. Інтерфейс російськомовний, так що і з настройками не виникне ніяких складнощів.

Короткий посібник використання

Для того щоб «захопити» відео з екрану, потрібно відкрити програму, знайти вкладку «імпорт», відкрити її і натиснути «захопити відео». Після цього відкривається вікно, визначення джерела відео і звукового сигналу визначається автоматично. Якщо необхідно зупинити запис, потрібно клікнути «закінчити захоплення».

Якщо в відео є небажані елементи, які потрібно видалити або навпаки доповнити зображення спецефектами, потрібна вкладка «редагувати». Для подальшої обробки не потрібні навички або спеціальні знання, користуватися програмою може навіть людина дуже далекий від монтажу, який вирішив в перший раз освоїти це мистецтво.

Movavi Screen Capture Studio для mac – багатофункціональна і дуже зручна у використанні програма, за допомогою якої ведеться запис і редагування відео. За оцінками фахівців, це кращий продукт для роботи з відеофайлами.

Ссылка на основную публикацию