Монітори LG: огляд необхідних характеристик для кращого вибору

Монітори LG входять в п’ятірку найпопулярніших товарів цієї категорії. Від екранів інших брендів вони відрізняються діапазоном характеристик, а також тим, що оперативно впроваджують нові розробки. Завдяки цьому, покупець в рамках бренду може вибрати як класичні моделі зі стандартними характеристиками, так і придбати новинку.

Більшість покупців при покупці екрану орієнтується на ті характеристики, які позиціонує практично всі бренди в рекламних кампаніях – діагональ, дозвіл дисплея і тип матриці. Під час використання з’являється безліч нюансів. І виявляється, що потрібно було врахувати і наявність портів, їх кількість і покриття екрану.

На сайті moyo.ua ви можете відсортувати монітори LG з більш, ніж 20 характеристикам і купити вподобану новинку акцією.

Критерії вибору моніторів LG.

Як правило, при виборі будь-якого монітора потрібно звернути увагу на кут огляду, рівномірність засвічення, глибину чорного кольору, частоту оновлення, час відгуку і тип матриці. Всі представлені нижче моделі мають хороші технічні характеристики і займають лідируючі позиції в своєму ціновому сегменті. Тому ми сконцентруємо вашу увагу тільки на таких нюансах.

Порти для відео. Якщо плануєте підключати до екрану смартфон, планшет – потрібно наявність порту HDMI (MHL). Наприклад, він є в моделях LG 24MP58D-P і LG 24UD58-B. Роз’єм HDMI без додаткових абревіатур необхідний, щоб отримувати зображення високої якості при підключенні супутникової антени, кабелю цифрового телебачення. Якщо є інші специфічні потреби до підключається периферії, врахуйте їх.

Порти для аудіо. Не у всіх моделях є вихід для навушників. Якщо з вами в кімнаті живе ще хтось і ви зібралися грати в ігри, то на цей критерій варто звернути увагу. Характерний для моніторів LG 27UD58-B і 24MP59G-P. Набагато зручніше підключити навушники до монітора, ніж до системного блоку, який стоїть десь внизу – не потрібно турбуватися про довжину проводу.

Вбудовані динаміки. Їх наявність на моніторі LG дозволить заощадити місце на комп’ютерному столі. Представлені в екранах LG 29UM69G-B і 27UD69P-W. Модель LG 29UM69G-B має матрицю з часом відгуку в 1 мс, підтримує технологію AMD FREESYNC, а також не з чуток знає про режим динамічної синхронізації і стабілізації чорного.

Pivot – функція екрану, що дозволяє повертати його по горизонталі і вертикалі. Її наявність важливо тим, хто професійно працює в графічних редакторах, займається кресленням. Якщо монітор потрібен для роботи, подумайте про актуальність цієї функції і придивіться до моделей LG 27UD88-W і LG 24GM79G-B.

Вигнутий екран. Купувати такий монітор має сенс в одному випадку – користувачеві важливе відчуття повного занурення в події. І чим більше діагональ, тим якісніше виходить картинка. Діагональ таких моніторів в лінійці LG – 29-34 дюйма, моделі LG 34UC79G-B і 29UM59-P.

Покриття екрану – з ним також важливо визначитися спочатку. Матове не відображає сонячних променів, але користувачі з хорошим зором бачать якусь зернистість зображення. Це норма – «кристалічний» ефект. Глянцеву поверхню останнім часом покривають антибликовой плівкою. Якість зображення на глянці краще. Але і доглядати за ним потрібно ретельніше, ніж за матовим.

Благо, що в лінійках моніторів LG є різні моделі. Тому легко знайти товар з потрібними характеристиками і не відмовляти собі в задоволенні придбати техніку улюбленого бренду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Ссылка на основную публикацию