Мої гості ВКонтакте – Дізнатися хто заходив

За допомогою додатка Мої Гості ВКонтакте кожен користувач соціальної мережі зможе побачити всіх людей, які заходять до нього на сторінку і дізнатися, які розділи профілю вони розглядають.

Хто з гостей заходив на «Мою сторінку» ВКонтакте

У додатку є графіки відвідуваності вашої сторінки і список найбільш частих гостей. Можливо, люди, які використовують цю програму, можуть здатися дивними, проте такий інтерес є цілком здоровим. Додатковою функцією програми є можливість стати невидимим для інших користувачів даної програми. Однак за цю функцію є платною. Розглянемо уважніше кожну функцію Моїх Гостей. Встановивши додаток, ви побачите не дуже привітний інтерфейс у вигляді рекламного блоку, який пропаде через 15 секунд. За словами розробників, досить купити PRO-аккаунт, і тоді реклама зникне. Інтерфейс складається з декількох вкладок:

  • гості – перелік людей, що заходили недавно на вашу сторінку;
  • шанувальники – користувачі, які найчастіше заходять до вас;
  • Все про друзів – коротка статистика по друзях: час останнього відвідування, число спільних знайомих і т.д .;
  • стати популярнішими – можливість прокачати або просунути профіль. Послуга платна;
  • Мій профіль – наочна статистика, яка містить дату реєстрації, загальну інформацію про стать, вік гостей і їх перевагах.

гості є найбільш цікавою вкладкою. Однак не зрозуміло, як додаток дізнається дані про гостях, так як при ретельному тестуванні програми на баги додаток показувало зовсім незнайомих людей. Вони лише випадково могли знайти вас. Є думка, що програма сама підкидає вам користувачів, проплати своє просування. Заходячи до них, ви будете підвищувати відвідуваність їх аккаунта.

Додаток для перегляду моїх гостей у В Контакте

Прокачувати аккаунт, з одного боку, ВКонтакте заборонено, хоча вона діє і дає можливість за кілька десятків голосів перетворитися в “Суперзірку ВКонтакте”. Просування розділяється на рівні: Суперзірка – вартість 50 голосів, за словами розробників, ви отримаєте від 18 000 переглядів; Зірка – вартість 10 голосів, дає від 3600 переглядів; Популярний – ціна 5 голосів, кількість переглядів – від 1700; Основний – варто пару голосів, натомість ви отримуєте від 660 переглядів вашого облікового запису ВК. Якщо ви бажаєте придбати популярність ВКонтакте, отримувати більше лайків ваших фотографій і записів, а також бути в ТОПі пошуку, просто платите голосу і насолоджуйтеся “вдячністю” натовпу. Резюмуючи, слід зазначити, що В Контакте Мої Гості призначене для людей, які люблять увагу до себе і залежних від почуття власної важливості, хоч і в віртуальному світі. Неможливо бути на 100% впевненим, що цей додаток надає користувачам абсолютно достовірну інформацію. Варто пам’ятати про те, що за допомогою програми розробник заробляє гроші, тому ваш інтерес для нього другорядне.

Ссылка на основную публикацию