Mobogenie що це за програма?

Програма Mobogenie це програма, яка є як для Windows, так і для Android. Деякі користувачі, які не знають що це за програма, не знають як вона потрапила на їхній комп’ютер.

У даній статті ми розповімо вам для чого потрібна програма Mobogenie, а також як вона потрапляє на комп’ютер або мобільний телефон без вашого відома.

Що робить програма Mobogenie?

Багато антивіруси можуть лаятися на Mobogenie як на шкідливу програму. Але це не так. Сама програма не шкідлива, але ось через неї можна встановлювати інші додатки з її власного каталогу, схожого на Google Play на андроїд.

Вікно програми mobogenie

Підключивши свій android смартфон до комп’ютера і запустивши Mobogenie, можна встановлювати на смартфон програми, синхронізувати дані між програмою і смартфоном, закачувати і викачувати різний аудіо і відео контент, отримувати Root права.

Також зручною опцією Mobogenie є створення повної резервної копії всього вмісту вашого смартфона. Причому цю копію можна буде в подальшому заливати не тільки на поточний смартфон, але і на новий.

На андроїд смартфон Mobogenie представлений як Mobogenie Market. По суті це аналог Google Play, але зі своїми списками рекомендованих програм, за безпеку яких відповідає невідомо хто.

Mobogenie Market на Android

Так що перш ніж завантажувати програми з Mobogenie Market подумайте тричі.

Як Mobogenie потрапляє на смартфон і комп’ютер?

Незважаючи на відносну «корисність» даної програми для певної групи користувачів, спосіб її поширення і установки на комп’ютери викликає певні питання, що стосуються безпеки Mobogenie.

Якщо ви знайомі з такими програмами, як Bing bar, служба автоматичного оновлення програм mail ru, zaxar games browser, менеджер браузерів, то ви повинні знати, як всі вони потрапляють на комп’ютер – при скачуванні з інтернету інших програм і файлів. Простіше кажучи – практично без вашої згоди. Іноді присутня маленька галочка, залишивши яку, ви як би автоматично погоджуєтеся на установку додаткового ПЗ.

До такого додаткового ПЗ належить і Mobogenie.

Як видалити Mobogenie?

На підставі всього вищеописаного кожен сам для себе повинен вирішити, чи потрібна ця програма на його комп’ютері.

Якщо ви вирішите, що не потрібна, то віддаляється Mobogenie з комп’ютера так само, як і будь-яка інша програма – через панель управління -> програми та компоненти.

Ссылка на основную публикацию