Мобільні пристрої

Сьогодні замість комп’ютерів і ноутбуків, їх місце все частіше займають верткі і мобільні пристрої, з якими ми нерозлучні ні вдень, ні ночью.Мобільность – наріжний камінь всього божевільного XXI століття – вимагає не тільки зменшення розмірів, але і довгої роботи від батареї. Концепція «Інтернет на кінчиках пальців» привела до народження і тріумфу (свідками якого ми всі є) зовсім іншого класу пристроїв – мобільних гаджетів, далеко пішли від комп’ютерів. Ні, звичайно, номінально вони залишаються такими – якщо вважати комп’ютером «Універсальний пристрій для обробки інформації, що підтримує установку додаткових програм», але багато в цьому мобільному світі і змінилося …

Смартфонів, планшетів і що приєдналися до них проміжні гібриди «фаблет», пристрої з екраном 6-7 “, здатні частково замінити функції обох пристроїв, сьогодні перетворилися в універсальних помічників.

  • Вони постійно мешкають у нас в сумці або кишені, даючи можливість залишатися на зв’язку з друзями.
  • З ними ми можемо робити практично все: повзати по мережі і купувати товари, дивитися фільми і слухати музику, знімати відео і фото, читати книги і новини, вчитися і, звичайно ж, віддавати визначений час в день всіляких потіха (а час – таке широке поняття …).
  • Вони допоможуть швидко відшукати в мережі свіженький рецепт, подивитися телепередачу, швидко створити вітальну листівку для рідних або записатися в найближчу поліклініку …
  • Купити квиток на літак і знайти «другу половинку».
  • Вони розкажуть свіжий анекдот і навіть дозволять оплатити товар в найближчому супермаркеті.

Словом, незалежно від того, дівчина ви або дідусь, сидіти чи штани в офісі або лише поліруете оксамитову оббивку особистого «Роллс-Ройса» – мобільний пристрій вам потрібно. Умілий, приємний для ока і по-можливості універсальний. Вибором мобільного пристрою ми тут і займемося. Поїхали!

Як поставити мелодію на дзвінок

подробиці
Категорія: Мобільні пристрої

Один з найпоширеніших питань – а як поставити мелодію на дзвінок? Начебто це неважко: в настройках будь-якої версії Android є розділ Звук, де можна змінити мелодію для дзвінка … І якщо ваші доріжки скопійовані в папку Music на телефоні або планшеті, знайти їх там буде неважко.

Детальніше…

Як вставити сім карту і карту пам’яті

подробиці
Категорія: Мобільні пристрої

Перед тим як включити в перший раз тільки що куплений телефон або планшет, не забудьте вставити сім карту для телефонного зв’язку і мобільного Інтернету в спеціальний лоточок і карту пам’яті (MicroSD).

Детальніше…

Як вибрати недорогий але хороший планшет

подробиці
Категорія: Мобільні пристрої

Рекомендації про те, як вибрати планшет, підібрати недорогий, хороший з відповідними параметрами мобільний пристрій. Аналітики кажуть, що планшети стрімко виходять з моди: щорічно їх ринкова ніша стискається на 10-15%.

Детальніше…

Віртуальна реальність для смартфона

подробиці
Категорія: Мобільні пристрої

Про те, що віртуальна реальність поспішає в наші будинки повним ходом, більшовики … тобто розробники смартфонів, говорять уже років десять. Але все-таки на думку більшості, наступний революційний крок на такі технології віртуальної реальності буде якраз для смартфона.

Детальніше…

Де краще купувати смартфон або планшет. Як заощадити?

подробиці
Категорія: Мобільні пристрої

Як правило, не хочеться переплачувати зайве, якщо можна заощадити на покупці мобільного телефону. Тут ми і поговоримо про те, як і де краще купити смартфон або планшет дешевше.

Детальніше…

Windows 10 mobile (Microsoft)

подробиці
Категорія: Мобільні пристрої

Операційна система Windows 10 mobile, з її новими додатками і універсальним Магазином (подумати тільки – через всього лише півтора десятка років після Apple і Linux!), А також новим планшетним інтерфейсом, заточеним під тачскрін, привертає можливістю працювати зі звичними офісними програмами, перш за все Microsoft Office.

Детальніше…

Операційна система Android (Google)

подробиці
Категорія: Мобільні пристрої

До речі, операційна система Android і Apple – досить близькі родичі: обидві вони походять із славного сімейства UNIX (гени якого повзають в хромосомах практично всіх сучасних операційних систем, за винятком хіба що Windows).

Детальніше…

Операційна система iOS (Apple)

подробиці
Категорія: Мобільні пристрої

Операційна система iOS (Apple) які плюси? – ну, по-перше, це красиво. А ще модно і зручно: зрозумілі настройки, зручна і вилизана операційка – з ними легко і просто працювати, особливо користувачу-початківцю.

Ссылка на основную публикацию