Міжнародний платіжний сервіс Fondy

Добрий день шановні читачі блогу PomKomp.ru Справжній матеріал націлений на творців комерційних сайтів, які надають свої послуги або виробляють продаж товарів. Після створення сайту кожен підприємець замислюється про організацію оплати. На сьогоднішній день в кожному інтернет магазині можна зустріти можливість онлайн оплати, що дозволяє спростити комерційну діяльність. На сьогоднішній день існує безліч платіжних сервісів надають таку можливість, і я вирішив поки що розповісти про один з них.

Міжнародний платіжний сервіс Fondy є агрегатором, підключившись до якого одного разу можна отримати доступ до кількох варіантів оплати. Дана платформа дозволяє оперативно приймати платежі як по банківських картах, так і за допомогою електронних гаманців.

Якщо раніше наявність на сайті можливості зробити плату за товари або послуги онлайн було не більше, ніж додаткової фішкою, то зараз це нагальна потреба. З метою забезпечення для інтернет-магазину хоча б мінімального набору платіжних сервісів доводиться витратити велику кількість часу на виконання обов’язкового ряду операцій: подачу заявки на інтернет-еквайринг, узгодження умов договору, інтеграцію з сайтом і інші формальності. У той же час можна піти більш розумним шляхом і підключити всього одну систему.

Основні можливості Fondy

Платіжний сервіс пропонує вже готові рішення, що дозволяють обробляти фінансовий трафік і підключати інтернет-еквайринг клієнтам з країн СНД і Європи. Завдяки широкому переліку інструментів, власникам бізнесу не доводиться витрачати додаткові ресурси серверів, не треба вкладатися в розробку надійного ПО, яке захистить від шахраїв і кібер-атак.

Крім того, наявність додаткових опцій, наприклад, повернення платежу або відправка автоматичного повідомлення користувачу про недостатність ліміту, дозволяє підвищити рівень лояльності клієнтів і стати трохи ближче до них.

До основних можливостей платіжного сервісу слід віднести наступні фактори:

 1. Особистий кабінет розробника або власника сайту, в якому можна знайти вичерпну інформацію про стан виставленого рахунку та інші статистичні дані.
 2. Робота з юридичними і фізичними особами, які займаються підприємницькою діяльністю більш ніж в 30 країнах. В якості основних клієнтів виступають комерційні стартапи, розробники додатків, кредитно-банківські установи, інтернет-магазини, фрілансери.
 3. Підтримка платежів як на разовій, так і на постійній основі.
 4. Наявність можливості задати стиль сторінці під власний дизайн.
 5. Рахунки для оплати можуть бути виставлені онлайн, за допомогою електронної пошти або ж за коштами SMS.

Конкурентні переваги

До основних переваг, які роблять міжнародний інтернет-еквайринг Fondy, досить популярної платформою (щорічно відбувається понад 6 000 000 транзакцій) слід віднести:

 1. Високий ступінь захисту.
 2. Простоту в налаштуванні.
 3. Мобільність.
 4. Інтеграція з різними CMS системами.
 5. Цілодобова підтримка.

Захист від протиправних дій

Інтернет-еквайрінг платіжного сервісу Fondy має високі показники безпеки при проведенні різних грошових операцій, які були досягнуті завдяки:

 1. Застосуванню двох факторної ідентифікації. Для підтвердження платежу на платформі Fondy необхідно ввести код з SMS, який надходить власнику карти на вказаний при реєстрації мобільний номер.
 2. Візуальний стандарт шифрування COMODO. Процес передачі всього пакету даних здійснюється в захищеному каналі.
 3. Задіяння власної захисної системи Fondy Antifraud, яка дозволяє оперативно фіксувати шахрайські дії і припиняти їх.

простота настройки

Інтернет-еквайрінг це просто. Спеціальні знання в області веб-дизайну або в написанні коду абсолютно не потрібні. Не вірите, просто витратьте 5-7 хвилин свого часу і встановіть платіжний сервіс Fondy. Все що потрібно, так це розмістити в будь-якому місці спеціальну кнопку, при натисканні на яку клієнт перейде на сторінку з оплатою. Дизайн кнопки може бути будь-яким, що дозволяє гармонійно вписати її в будь-який інтернет-магазин або сайт з послугами.

мобільність

Fondy має мобільний додаток під різні операційні системи (iOS і Android). Виставлення рахунків, контроль стану оплати аналіз статистичних даних та багато іншого – все це можна робити з мобільного телефону. Для того, щоб завантажити додаток для свого телефону не треба нічого платити, воно безкоштовне.

інтеграція

Створення і функціонування інтернет-магазину або сайту з послугами займає набагато менше часу і сил, якщо використовувати CMS. Інтернет-еквайрінг оперативно встановлюється на такі CMS системи, як 1C Бітрікс, Magento, WordPress, Zen Cart, Ecwid і ще більше 20 платформ. Крім цього, команда розробників постійно готує плагіни і для роботи з іншими системами.

Технічна підтримка

Самостійно запустити інтернет-еквайринг досить просто, так як сам міжнародний платіжний сервіс Fondy зроблений максимально інтуїтивно. Однак, якщо виникли хоча б найменші труднощі, технічна підтримка допоможе все прояснити і виправити. Звертатися за допомогою або з питанням можна 24 години на добу протягом 7 днів.

Робота з CMS

Як вже було зазначено раніше, міжнародний платіжний сервіс Fondy інтегрується з безліччю CMS систем. Запускається інтернет-еквайринг на них усіх приблизно однаково і складається з наступних етапів:

 1. Завантаження плагіна під свою систему, який можна знайти за посиланням https://fondy.ua/ru/cms/
 2. Копіювання папки «fondy.fondy» в кореневій каталог інтернет-магазину або сайту з наступною активацією модуля.
 3. Натиснути на іконку «Додати платіжну систему» ​​в адміністративній панелі.
 4. Внесення спочатку всіх необхідних відомостей про саму систему, а потім і про фізичну / юридичну особу.
 5. Актівіровація і натискання на іконку «Зберегти».

Додаткові унікальні можливості

Інтернет-еквайринг від Fondy пропонує своїм клієнтам дві унікальні можливості. Це онлайн-інвойсінг і календар платежів.

Онлайн-інвойсінг

Дана послуга являє собою максимально простий метод виставлення рахунку до оплати. Скористатися послугою можуть навіть люди, у яких немає власного сайту. Рахунок буде відправлений або на адресу електронної пошти, або вставлений шляхом SMS повідомлення, а грошові кошти моментально відобразяться на рахунку прив’язаною банківської карти.

Алгоритм роботи максимально простий:

 1. На сайті заповнюється проста форма рахунку, яка в подальшому вирушає покупцю.
 2. Людина переходить за вказаною в повідомленні або листі посиланню, вказує свої дані і виробляє оплату зручним для нього способом.

У більшості випадків, онлайн-інвойсінг використовується:

 • репетиторами;
 • зарубіжними фрілансерами;
 • будівельними бригадами;
 • торговими представниками;
 • провайдерами;
 • продавцями, які працюють за допомогою соціальних мереж;
 • іншими категоріями осіб.

Календар платежів

Міжнародний платіжний сервіс Fondy пропонує своїм клієнтам здійснювати регулярне списання грошових коштів з певною періодичністю. Такою послугою є календар платежів.

Принцип дії наступний:

 1. Після введення всіх необхідних даних банківської карти і адресата, сервіс пропонує налаштувати регулярність і суму списання.
 2. Всі зазначені відомості зберігаються в календарі платежів. Варто відзначити, що всі дані сервісу Fondy шифруються, і ні сама система, ні треті особи не мають до неї доступ.
 3. Коли настає позначений день, грошові кошти списуються в автоматичному режимі.

Подібного роду послуга відмінно підходить для діяльності:

 • благодійних та волонтерських організацій;
 • Освітньо-розважальний портал і різних тренінгів;
 • сервісів по оплаті страховок, комунальних послуг;
 • сервісів по продовженню підписок на різні видання і ПО.

висновки

Інтернет-еквайринг даної платформи дозволяє істотно спростити підприємницьку діяльність як власникам інтернет-магазинів, різних сайтів, додатків, так і життя простим громадянам. Завдяки своїм якісним характеристикам і постійній роботі над вдосконаленням самої системи, кількість клієнтів даної платформи буде явно зростати.

Ссылка на основную публикацию