Мінімальні системні вимоги для windows 8

Технології не стоять на місці, в тому числі і цифрові. З появою нової операційної системи Windows 8 у користувачів з’явилася маса додаткових можливостей, а сама робота на комп’ютері стала набагато зручніше. Але через «прикрас» і додаткових функцій змінилися і системні вимоги Windows 8.

параметри комп’ютера

Операційна система, як і будь-яка інша програма, має свої вимоги до продуктивності комп’ютера. Більш того, завдяки тому, що в «вісімці» досить багато додаткових функцій, для їх використання ПК також повинен бути оснащений відповідним обладнанням.

Давайте докладніше розберемо основні системні вимоги для Windows 8:

 • Центральний процесор (CPU) – не менше 1 ГГц з підтримкою таких функцій, як PAE, SSE2 і NX.
  • PAE – це досить стара технологія, яка дозволяє 32-розрядних процесорів використовувати більше чотирьох гігабайт фізичної пам’яті (ОЗУ).
  • NX – це технологія, яка захищає ваш комп’ютер від атак шкідливих програм (свого роду вбудований Firewall).
  • SSE2 – це стандартний набір інструкцій для будь-якого CPU. Але в більшості випадків SSE2 використовується сторонніми драйверами і програмами.
 • Оперативна пам’ять (ОЗУ) – не менше 1 Гб (для 32-розрядної версії) і 2 Гб (для 64-розрядної ОС).
 • Вінчестер – мінімальний обсяг не повинен бути менше 20 Гб. Але для нормальної і швидкої роботи операційної системи рекомендується використовувати розділ на жорсткому диску, об’єм якого не менше 60 Гб.
 • Відеокарта (графічна плата або GPU) – з підтримкою Microsoft DirectX 9 і вище з драйвером WDDM. Це відносно нова архітектура графічного драйвера для GPU, яка дозволила поліпшити продуктивність і розширити функціональність. Ця унікальна архітектура працює під управлінням Windows, починаючи з версії Vista.

Отже, це мінімальні вимоги для Windows 8, яким повинен відповідати комп’ютер. Але ви повинні розуміти, що для більш швидкої і стабільної роботи рекомендується збільшити всі ці показники як мінімум в два рази: тобто, використовувати мінімум 4 Гб ОЗУ, процесор з двома і більше ядрами з частотою не менше 1,7 ГГц. Відеокарта також повинна бути досить потужною, так як вона обробляє різні ефекти операційної системи.

Варто відзначити, що, крім основних функцій, Windows 8 має масу додаткових можливостей. Логічно припустити, що для їх використання комп’ютер повинен відповідати додатковим вимогам.

до змісту

Мінімальні вимоги для Windows 8: Відео

до змісту

Додаткові можливості

Отже, напевно, багато в курсі, що «вісімка» розроблялася не тільки для ПК, скільки для мобільних пристроїв – планшетів і смартфонів. Управляються такі гаджети за допомогою жестів, які ви робите на сенсорному екрані.

Це означає, що управляти «вісімкою» можна за допомогою певних жестів. Але, щоб ОС комп’ютера змогла їх розпізнати, монітор повинен підтримувати мультисенсорний технологію.

Що це таке? Це технологія, яка дозволяє сенсора вловлювати одночасно кілька жестів. При цьому кожному жесту (і навіть їх поєднання) відповідають певні дії. Наприклад, якщо ви доторкнетеся пальцем до екрану в область будь-якого ярлика, то цей ярлик відкриє відповідну йому програму.

Крім цього, у «вісімки» тепер є власний магазин. У цьому магазині є безліч додатків, ігор і програм, які ви можете завантажити. Деякі з них платні, інші – безкоштовні. Але життя диктує нам для використання магазину Windows 8:

 • ПК повинен бути підключений до інтернету (від швидкості з’єднання буде залежати швидкість скачування і установки додатків з магазину).
 • Роздільна здатність 1024х768 пікселів або вище.

Крім цього, починаючи від «вісімки», для використання деяких можливостей вам буде потрібно завести свій обліковий запис Microsoft.

Реєстрація на сайті абсолютно безкоштовна.

до змісту

помічник поновлення

Тепер ви знаєте основні і деякі додаткові системні вимоги для Windows 8. Однак цим все не закінчується. Існують і інші додаткові можливості даної операційної системи. Дізнатися про них, а також про додаткові вимоги ви зможете на.

Також варто відзначити, що на даний момент існує дві версії ОС Windows 8:

Вони мають деякі відмінності в оформленні та функціональності. Але вимоги до системи у обох версій однакові.

Якщо на вашому комп’ютері встановлена ​​ОС Windows 7 і ви хочете оновити її до «вісімки», але сумніваєтеся, чи підходить ваш ПК для цього, то можна скористатися помічником по оновленню.

Він автоматично просканує комп’ютер і вкаже, чи відповідає комп’ютер мінімальним вимогам для нормальної роботи Windows 8.

Завантажити помічник можна по. Тут же ви знайдете докладну інструкцію по оновленню ОС і використання помічника.

Натискаєте на кнопку з потрібним помічником:

 • Оновлення до Windows 8.
 • Оновлення до Windows 8.1.

Зберігаєте на комп’ютер файл. Після того, як він скочується, запустіть його. Тепер програма автоматично просканує комп’ютер на сумісність з новою версією ОС.

Для отримання більш докладної інформації про сумісність операційної системи з вашим комп’ютером натисніть на напис «Подивитися дізнатися про сумісність».

У цьому ж помічника ви зможете і купити ліцензійну версію Windows 8 (8.1). Просто слідуйте підказкам на екрані.

Ссылка на основную публикацию