Microsoft Visual Studio Express 2020 для Web з оновленням 3 – огляд і установка на Windows 7

Зараз ми розглянемо інструмент створення Web додатків, сайтів, різних веб сервісів на основі технології ASP.NET, а саме Microsoft Visual Studio Express 2013 для Web. Ми поговоримо про те, що ж це за інструмент, де його взяти, а також встановимо його на операційну систему Windows 7.

І почнемо ми, звичайно ж, з теорії.

Що таке Microsoft Visual Studio Express 2013 для Web?

Microsoft Visual Studio Express 2013 для Web – це безкоштовна середовище розробки web додатків, сайтів, web-служб використовує технологію ASP.NET.

Розробником даного інструменту є компанія Microsoft, в іншому, як і самої технології ASP.NET.

Якщо хто не знає ASP.NET це технологія дозволяє писати код на таких мовах програмування як C #, Visual Basic.NET і JScript.NET, і головна відмінність від скриптового принципу програмування web додатків, є те, що тут написаний код компілюється при першому зверненні, а потім тільки виконується. Що збільшує швидкість роботи web сайту або будь-якого іншого web додатки.

Хто вже знайомий з будь-якими редакціями Visual Studio, наприклад ми недавно розглядали Microsoft Visual Studio Express 2013 для Windows Desktop, то з редакцією для Web розібратися не складе труднощів, і, до речі, буде величезним плюсом, якщо Ви вже знайомі з перерахованими вище мовами програмування, наприклад C # або Visual Basic.NET.

Дане середовище програмування відмінно підходить для початківців web програмістів, тому вона і є безкоштовною, але якщо у Вас на підприємстві розгорнута повноцінна Visual Studio, то перейти на неї не складе труднощів, тим більше що всі створені проекти сумісні, так як це практично одне і теж , єдине Express версія має деякі обмеження по функціональності, але, так як це середовище для початківців, то ці обмеження Ви й не помітите.

Існує багато версій Visual Studio Express для Web і останньої на даний момент є 2013 версія з пакетом оновлень 3 від 30.07.2014г., хоча за пару днів до публікації цієї статті вийшло оновлення 4, але це всього версія-кандидат, і як повідомляють самі розробники, вона може містити якісь помилки, які устранятся в остаточному випуску, тому я вирішив в прикладі встановлювати Visual Studio Express 2013 для Web з оновленням 3, але якщо до того моменту, коли Ви будете читати цей матеріал уже вийде повноцінний випуск оновлень 4 або навіть більше (постараюсь про це вказувати в коментарях до статті), то конеч про раджу встановлювати саму останню версію з усім останніми оновленнями.

Завантажити Visual Studio Express 2013 для Web з оновленням 3 (доступно оновлення 4) можна в центрі завантаження Microsoft, на сьогоднішній день доступна наступна посилання –

Вимоги для установки Visual Studio Express 2013 для Web

Дане середовище розробки може бути встановлена ​​на наступні операційні системи:

  • Windows 7 Service Pack 1;
  • Windows 8;
  • Windows 8.1;
  • Windows Server 2008 R2 SP1;
  • Windows Server 2012;
  • Windows Server 2012 R2.

Як заявляють розробники, комп’ютер повинен бути з процесором з частотою 1,6 ГГц або більш потужний. Оперативної пам’яті 1 гігабайт, 4 гігабайти вільного місця на диску, але бажано більше, так як навіть при установці (ми побачимо нижче) буде напис, що буде потрібно до 5 гігабайт, тому раджу одразу перестрахуватися.

Також за заявами розробників дана версія Visual Studio Express 2013 для Web найкраще працює з Internet Explorer 10 або вище.

Більше ніяких серйозних вимог, я не знайшов. Як було сказано в назву матеріалу, я буду встановлювати Visual Studio Express 2013 для Web на операційну систему Windows 7.

Установка Microsoft Visual Studio Express 2013 для Web на Windows 7

Крок 1

Переходимо по наведеної вище посиланням і натискаємо скачати, потім вибираємо потрібний файл, особисто вибрав iso образ, який включає в себе всі необхідні пакети, тому і важить 4.5 гігабайти, але Ви можете завантажити програму установки, яка автоматично буде завантажувати всі необхідні пакети, але для цього, як Ви розумієте, потрібен буде Інтернет, але якщо Ви будете встановлювати VS Express на комп’ютер без доступу в Інтернет, то Вам також необхідно вибрати iso образ. Загалом, я вибираю файл vs2013.3_webexp_RUS.iso і чекаю завершення його скачування.

крок 2

Потім можна записати образ на болванку або змонтувати будь-якою програмою по емуляції оптичних дисків, після відкриваємо диск і запускаємо файл vns_full.exe, спочатку у нас трохи повисить заставка Visual Studio, а потім запуститься інсталятор, і на першому вікні ми повинні будемо погодитися з умовами ліцензійної угоди і за бажанням, можемо приєднатися до програми по поліпшенню якості програмного забезпечення, я погоджуюся з умовами ліцензії, а в програмі не хочу брати участь, тому й не ставлю відповідну галочку, тиснемо «встановити»

Надалі програма спочатку створить точку відновлення, на випадок непередбачених ситуацій, а потім почнеться установка

крок 3

І після приблизно 30-40 хвилин (в залежності від потужності комп’ютера), у мене установка тривала 35 хвилин, установка буде завершена, тиснемо «запустити»

крок 4

При першому запуску Вам запропонують виконати вхід для синхронізації всіх параметрів VS на різних пристроях, я поки це не буду робити, тому тисну «Не зараз! Можливо пізніше»

Далі буде відбуватися первісна настройка, вона займе не більше хвилини

крок 5

І заключним етапом установки є пропозиція про підключення до Azure, які від цього переваги Ви відповідно можете почитати безпосередньо на самому вікні, але я поки не хочу (в разі необхідності це завжди можна зробити), тому тисну «Перейти на початкову сторінку»

І у Вас відкриється початкова сторінка Visual Studio Express 2013 для Web, з якої Ви можете створювати web проекти, або web сайти

Після установки в меню пуск з’явиться відповідний ярлик для запуску VS, також запустити Visual Studio Express 2013 для Web можна через Пуск> Visual Studio 2013-> VS Express 2013 для Web

На цьому пропоную закінчити, в наступних статтях ми з Вами вже створимо якусь web додаток, використовуючи Microsoft Visual Studio Express 2013 для Web.

Ссылка на основную публикацию