Microsoft Edge (Chromium) – Офіційні версії браузера

Як всі вже знають, Microsoft працює над браузером Edge на основі Chromium.

Сьогодні Microsoft надала для завантаження ряд попередніх версій Edge на основі Chromium. На момент написання цієї статті, браузер доступний в Dev Channel і Canary Channel.

Як ви, можливо, вже знаєте, Microsoft Edge, веб-браузер за замовчуванням в Windows 10, переходить на Chromium-сумісний веб-движок в версії для настільних комп’ютерів. Microsoft пояснює, що метою цього кроку є створення кращої веб-сумісності для клієнтів і меншою фрагментації для веб-розробників.

Офіційні попередні версії браузера Microsoft Edge на основі Chromium доступні тільки для Windows 10. На даний момент складання каналу «Бета» відсутня, але його значок натякає на те, що він скоро з’явиться.

Цікаво, що цей браузер Edge на базі Chromium також підходить для Windows 7, Windows 8 і Windows 8.1, але, в даний час він доступний тільки для 64-розрядної версії Windows 10. Отже, якщо ви працюєте з 32-бітної Windows 10, ви не можете завантажити і встановити його в даний момент. Інша цікава річ полягає в тому, що деяким користувачам вдалося змусити ці збірки Windows 10 працювати під Windows 7.

Зайве говорити, що новий Edge все ще перебуває на ранніх стадіях розробки, і призначений для користувача інтерфейс може бути перероблений до остаточного випуску.

Якщо вам цікаво, ви можете встановити Edge на базі Chromium разом з вбудованим браузером Edge на свій ПК з Windows 10 і використовувати їх обидва одночасно. Крім того, вам не потрібно запускати інсайдерську збірку Windows 10 для установки нового Edge. Edge на основі Chromium можна встановити в Windows 10 October Update (версія 1809) без будь-яких проблем.

Зверніть увагу, що на даний момент доступний тільки веб-установник. Вам потрібно запустити завантажений файл веб-установника, щоб завантажити Edge і встановити його.

Щоб завантажити додаток, перейдіть на сторінку:

Завантажити Microsoft Edge Preview

Випущені версії:

  • Canary Channel: 75.0.121.1
  • Dev Channel: 74.1.96.24

Сторінка завантаження в даний час має два канали Edge Dev і Canary. Канал Dev досить стабільний в порівнянні з Canary, так як останній канал оновлюється щодня. Однак, якщо ви хочете спробувати нові функції, встановлюйте Edge Canary. Складання каналу бета поки не доступні.

Ссылка на основную публикацию