Metro Exodus не запускається, помилка «Previous Launch was unsuccessful»

Не всім везе пограти в Metro Exodus. Причина не в нестачі часу, а в проблемах з грою. Напевно, ще жоден запуск гри не проходив гладко. Завжди з’являється проблеми. У випадку з Metro Exodus, деякі гравці при запуску бачать помилку: «Previous Launch was unsuccessful. Would you like to start in safe mode? ». Якщо погодитися на запуск в безпечному режимі, нічого не вироб. Складність проблеми полягає в тому, що невідома точна причина несправності. Зате, вже вдалося встановити способи, які допомагають усунути збій.

Способи виправлення помилки

Відомі методи вирішення помилки «Previous Launch was unsuccessful».

Інсталяція нового DirectX 12

Дана платформа поширюється безкоштовно на офіційному сайті Microsoft. З установкою проблем не з’явиться, адже з сайту завантажується онлайн-інсталятор. Він автоматично перевіряє конфігурацію обладнання і завантажує відповідну версію DirectX 12. для скачування.

Установка Nvidia PhysX

Гра використовує платформу Nvidia PhysX, тому вона є обов’язковою умовою для роботи Metro Exodus. Якщо в системі такої платформи немає, досить її встановити і Метро почне працювати. Завантажити потрібне ПО можна по.

Невідповідність мінімальним вимогам гри

Metro Exodus – це одна з найбільш ігор, далеко не всі комп’ютери, особливо з бюджетної категорії, можуть її потягнути. Варто переконатися, що конфігурація обладнання відповідає або перевершує мінімальні вимоги гри.

Мінімальні вимоги:

 • Система (ОС): Windows 7 або новіше;
 • Процесор (ЦПУ): Intel Core i5-4440 або еквівалент від AMD;
 • Відеоадаптер (ГПУ): GeForce GTX 670, 1050 або Radeon HD 7870;
 • Оперативна пам’ять (ОЗУ): 8 Гб;
 • Місце на диску (ПЗУ): 59 Гб.

Рекомендовані вимоги:

 • ОС: Windows 10;
 • ЦПУ: Intel Core i7-4770k або аналог;
 • Відеокарта: GeForce GTX 1070, RTX 2060 або RX VEGA 56;
 • ОЗУ: 8 Гб;
 • ПЗУ: 59 Гб.

Потрібно розуміти, що на ПК з мінімальними характеристиками ризик вильотів, Крит і збоїв різко збільшується. В ідеалі комп’ютер повинен володіти рекомендованими параметрами.

Важливо! Деякі користувачі пишуть, що у гри є проблема з підтримкою Windows 7.Обновленіе до Windows 10 може допомогти. Все-таки Metro Exodus орієнтований на десятку.

Зміна налаштувань конфігураційного файлу

Є можливість вручну змінити налаштування запуску гри. Після внесення коригувань проблема часто зникає.

Що потрібно робити:

 1. Відкрити провідник і пройти по шляху «C: \ Users \ ім’я користувача \ Saved Games \ metro exodus \ 76561198015317955».
 2. Запустити в кінцевій папці конфігураційний файл, який називається «User.cfg». Потрібно відкрити файл через текстовий редактор, можна використовувати блокнот.
 3. Знайти параметр з назвою r_api ».
 4. Його значення за замовчуванням – 2, потрібно замінити на 3.

Відповідно до одного з заяв користувачів форуму, цей параметр призводить до того, що гра буде запускатися з DirectX 12. Значення за замовчуванням відповідає за запуск гри з DirectX 11.

оновлення драйверів

Найчастіше проблему викликають відеодрайвера, але не можна скидати з рахунків і драйвера для інших комплектуючих комп’ютера. Ідаже звукові драйвера несподіваним чином призводять до проблем з іграми.

Щоб оновити всі драйвера разом, можна використовувати програму. Після її запуску починається сканування драйверів системи і перевірка їх актуальності. Якщо вдасться знайти застарілі драйвера, програма запропонує встановити їх автоматично.

Якщо немає часу, можна погодитися на автоматичну установку драйверів, але краще встановити їх вручну з офіційних сайтів. Справа в тому, що програма періодично встановлює не найновіше ПЗ, це призводить до різних конфліктів.

Зміна параметрів сумісності

У коментарях пишуть, що вдається запустити гру в режимі сумісності. Правда, це негативно відбивається на якості картинки.

Алгоритм дій:

 1. натиснути «Win + S і ввести MetroExodus.exe.
 2. Зробити клік ПКМ по знайденому результату і вибрати «Властивості».
 3. Перейти на сторінку «Сумісність».
 4. Клацнути по блоку “Режим сумісності” для його включення і серед списку вибрати варіант «Windows XP (пакет оновлень 3)».
 5. Трохи нижче активувати пункт «Використовувати дозвіл екрана 640 × 480» і «Виконувати цю програму від імені адміністратора».
 6. Натиснути на клавішу «Застосувати» і можна закрити вікно.

Потрібно підготуватися, що якість гри сильно знизиться через зниження дозволу. Після запуску вона відобразиться в центрі екрана в невеликому розмірі. Щоб трохи поліпшити якість картинки, можна зменшити до
звіл екрана.

Додати Metro Exodus в білий список брандмауера

Часто брандмауер Windows знаходить загрозу там, де її немає. В такому випадку брандмауер блокує небезпечний файл, яким може виявитися MetroExodus.exe. Щоб витягти гру зі списку заблокованих додатків, потрібно вручну додати її в виключення.

Принцип роботи:

 1. Натиснути на кнопку «Пуск» і ввести слово «брандмауер».
 2. Потрібно вибрати зі списку «Брандмауер Windows» (є такий пункт, який зараз не підходить).
 3. Клікнути на опцію «Дозвіл взаємодії з додатком …», скориставшись меню зліва.
 4. Знайти рядок з назвою гри і встановити прапорці в шпальтах «Приватна» і «Публічна».

Останній відомий метод – повна перевстановлення гри. Потім слід запустити установку через Steam і очікувати її завершення. Сподіваємося, матеріал допоміг у вирішенні описаної проблеми.

Ссылка на основную публикацию