Методи вирішення помилки «Failed to initialize BattlEye Service: Generic Error»

Помилка «Failed to initialize BattlEye Service: Generic Error» може з’явитися при запуску будь-якої гри, що використовує анти-чит систему «BattlEye». На сьогоднішній день вона застосовується в багатьох популярних шутерах і королівських битвах: Arma, Fortnite, Insurgency, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. Після їх включення може відобразитися вищевказана помилка, після чого запуск припиняється і так постоянно.Давайте розглянемо причини і способи вирішення збою анти-чита BattlEye.

джерела проблеми

Потенційні причини несправності:

  1. Блокування роботи сервісу «BattlEye антивірусним ПЗ або фаєрволом. Антивірус невірно вважає, що в додатку є загроза для безпеки комп’ютера.
  2. Пошкодження окремих файлів «BattlEye» або їх видалення. Навіть неправильне значення в одному файлі може призводити до критичної помилки.
  3. Неправильно встановлено додаток. Ймовірно, в процесі інсталяції з’явилися помилки або комп’ютер

Як виправити помилку?

Щоб усунути проблему, потрібно позбутися від причини помилки. Як це можна зробити:

  1. Перезавантаження комп’ютера. Важливо вимкнути ПК, а потім знову включити його. Перехід в режим сну або глибокого сну не підходить.
  2. Тимчасове відключення антивіруса. Найчастіше антивірусне ПЗ розміщується в правій частині панелі завдань. Може бути, для виявлення іконки доведеться натиснути на стрілку вгору, розташовану зліва від часу на комп’ютері. Для виключення антивіруса слід клацнути ПКМ по його іконці і вибрати відповідний пункт. Наприклад, в «Avast потрібний розділ називається« Управління екранами Avast », тут можна вибрати час відключення.
  3. Закриття сторонніх ігрових сервісів. Слід натиснути «Ctrl + Alt + Del» і закрити сервіси «Uplay», «Origin», «Oculus» і т. П.
  4. Оновлення анти-чит системи. Оновлення відбувається автоматично, але тільки в разі, якщо гра оновлена ​​до останньої версії. Потрібно встановити всі доступні DLC і патчі в гру, разом з ними оновиться і «BattlEye».
  5. Установка «BattlEye», якщо він був видалений або зовсім не встановлювався. Потрібний файл вже є в папці з грою. Потрібно перейти по шляху «Steam \ SteamApps \ common \», а потім відкрити каталог з назвою гри. Всередині знаходиться папка «BEsetup», в якій слід запустити файл «setup_BattlEyeARMA2». Приставка в кінці залежить від гри, в яку встановлюється система. Після установки «BattlEye» потрібно перезапустити ПК.

Перерахованих заходів досить для усунення практично будь-яких помилок, пов’язаних з анти-читом BattlEye.

Ссылка на основную публикацию