Методи вирішення помилки 0x8000ffff

Повідомлення про помилку 0x8000ffff з’являється в ОС Windows 7-10 при установці системних оновлень і програм, а також під час відновлення системи. Викликають проблему такі причини:

 • віруси і інші подібні шкідливі програми;
 • пошкодження файлів ОС;
 • некоректно встановлені драйвера;
 • помилки оновлення Windows.

Розберемо способи виправлення проблеми в залежності від умов, при яких вона виникла.

Універсальні рішення помилки

 1. Переконатися у відсутності вірусів на комп’ютері.
 2. Перевірити наявність драйверів на всі пристрої.
 3. Використовувати вбудовані засоби перевірки системних файлів. Відкрийте Командний рядок з правами адміністратора. Запустіть команду sfc / scannow. Це перевірить і відновить пошкоджені системні файли. Після цього варто запустити в Командному рядку команду DISM / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth /.

Якщо Windows відновлювався

 1. Зайдіть в систему з облікового запису адміністратора. При відновленні ні з адміністраторського профілю, непотрібні системні файли можуть не піти і виникне збій. Це вирішується просто. Для цього в Windows 10 перейдіть в Пуск і клацніть на фото користувача. У випадаючому меню натисніть на Вихід. Зайдіть в систему з облікового запису адміністратора. В якості альтернативи можна створити новий адміністраторський аккаунт.
 2. Поправте реєстр. Запустіть Редактор реєстру – затисніть Win + R, введіть regedit, підтвердіть натисканням Enter. Пошукайте в лівій панелі рядки: HKEY_LOCAL_MACHINE \ COMPONENTS \ AdvancedInstallersNeedResolving, HKEY_LOCAL_MACHINE \ COMPONENTS \ NextQueueEntryIndex, HKEY_LOCAL_MACHINE \ COMPONENTS \ PendingXmlIdentifier. Їх потрібно видалити, але не кожен рядок може бути присутнім у вашій системі. Після – обов’язкова перевантаження ОС.

Якщо помилка 0x8000ffff виникає при установці додатків

Це особливо поширене для програм з Windows Store. Вирішується проблема перевіркою коректності часу і дати в ОС. Краще налаштувати автоматичне підстроювання часу. Переконайтеся в вірності часового поясу.

Також варто очистити кеш магазину додатків. Затисніть комбінацію Win + R, введіть WSReset.exe і підтвердіть Enter.

Якщо 0x8000ffff виникає при установці оновлень Windows

Іноді помилка не дозволяє ОС оновитися через те, що стороннє додаток втручається в процедуру апдейта. Потрібно дізнатися, що це за програма.

 1. Перейдіть за адресою: C: \ $ WINDOWS. ~ BT \ Sources \ Panther \. Ця директорія прихована, так що обов’язково включите відображення прихованих файлів і папок в настройках виду.
 2. Знайдіть файл, який закінчується так: _APPRAISER_HumanReadable.xml. Відкрийте його в Блокноті.
 3. У документі буде багато рядків, але потрібно лише знайти значення BlockingApplication = True. Найпростіше затиснути комбінацію Ctrl + F і ввести це значення в рядок пошуку. Запам’ятайте, де BlockingApplication = True розташовується навпроти назв додатків. Саме ці програми заважають оновленню, так що видаліть їх.

Якщо помилка 0x8000ffff виникла при спробі відновлення ОС під Windows 7, то рекомендуємо ознайомитися з цією офіційною інструкцією від Microsoft, але вказане там рішення досить складне для звичайних користувачів.

Ссылка на основную публикацию