Messenger Google Allo для Windows 10.

Не так давно, компанія Google випустила свій месенджер для обміну короткими повідомленнями Allo. Багато користувачів вже полюбили месенджер. Google Allo – дуже зручний додаток, роблячи спілкування в чаті, простим, але досить функціональним Надсилайте повідомлення, висловлюйте свої емоції, стікери та ВЕЛИЧЕЗНІ смайлики і маса інших різноманітних функцій.

 
Але на цьому тижні «флагманське» додаток для обміну повідомленнями Allo отримало серйозне оновлення. Google, нарешті, приносить  Веб-версію Allo, що дозволяє вам відправляти повідомлення з вашого комп’ютера, не використовуючи будь-які розширення або додатки. Веб-додаток включає в себе хороший набір функцій, і дозволяє використовувати основні необхідні функції. 

  1. Відкрийте на комп’ютері.
  2. Відкрийте додаток Allo на телефоні.
  3. Натисніть Меню → Веб-версія Allo → Сканувати QR-код.
  4. Сканувати QR-код в веб-версії Allo за допомогою телефону. Якщо підключення буде встановлено, веб-версія Allo відкриється в браузері. 

На даному етапі – є невелика проблема але вона цілком вирішувана:

Веб-версія Allo – підтримує тільки браузер Chrome від Google. А це означає, що користувачі Android і Windows Allo можуть використовувати нове веб-додаток, на відміну від користувачів iPhone, яким тільки обіцяють швидкий вихід програми. Поки не зовсім ясно, не вистачає чи в деяких браузерах певного API, або є інші складності з підтримкою таких браузерів як Microsoft Edge і Mozilla Firefox.

Мессенджер Allo без необхідності установки браузера Google Chrome.

Хоча Google месенджер Allo прекрасно працює в Windows 10 але він обмежений браузером Chrome, користувачами інших браузерів, в тому числі Microsoft Edge, не можуть використовувати додаток. 

Заповзятливий розробник створив спеціальний додаток для Windows 10 (а також додаток для MacOS і Linux), щоб користувачі могли використовувати месенджер Allo без необхідності установки браузера Google Chrome.

Метою цього проекту є створення спеціалізованих настільних додатків для Google Allo і використання вбудованої системи повідомлень вашої ОС.
Додаток працює так само, як і звичайна програма для Windows 10, і ви можете закріпити його на панелі завдань, запустити його у вікні і тд.

Можливості програми:

Власні повідомлення: використовуйте вбудовану систему повідомлень вашої Windows 10, щоб ніколи не пропустити прийшло повідомлення.
ярлик: Додайте його на панель задач, меню Пуск, робочий стіл або створіть стільки ярликів, скільки захочете!
Використовуйте свій улюблений браузер: ви не користуєтеся Google Chrome? Вам більше не потрібно встановлювати Google Chrome, щоб почати чат в месенджері Allo!
Варто відзначити, що це додаток – просто веб-обгортка, включаючи Slack, Skype і багато інших додатків для Windows.

Ссылка на основную публикацию