Мережевих налаштувань в Windows 7 досить багато

Системи Windows 7 досить дружні по відношенню до недосвідченому користувачу, і в стандартних ситуаціях можуть автоматично налаштувати параметри мережевих компонентів. Однак часом навіть в не дуже складних випадках у користувачів виникають труднощі: наприклад, при зв’язку декількох комп’ютерів через бездротовий маршрутизатор, при «расшарнваніі» підключення (включенні загального доступу) до Інтернету або при підключенні до загальних папок в мережі з різними версіями Windows.
Коли потрібне ручне конфігурування або введення конкретних значень параметрів, то виявляється, що параметри мережі в Windows 7 досить багато, і не завжди очевидно, як поведе себе система при виборі тих чи інших установок. Якщо ж користувач перейшов в середу Windows 7 безпосередньо з Windows ХР, то його взагалі може спантеличити інтерфейс із мережею нової системи. Так, хоча принципово нових речей в ньому нс так багато, але крім незвичного зовнішнього вигляду є і кардинально нові рішення, наприклад мережеві профілі (мережеве розташування), як несучі балясини, у вирішальній мірі визначають роботу системи в мережі. Всіма цими компонентами потрібно вміти правильно управляти, і автор сподівається, що наш сайт допоможе читачеві розібратися з настройками системи в будь-яких конфігураціях.

Спочатку деякі моменти (в тексті або в самій системі) можуть здатися складними, але це зовсім не так. Якщо тільки читати текст і нічого не пробувати робити самому, то, звичайно, процес розуміння принципів роботи системи ускладнюється у багато разів. Однак якщо одночасно з читанням виконувати описані операції або запускати зазначені програми та функції, то досить швидко виявиться, що картина вимальовується чітка і цілком зрозуміла. Від особливостей реалізації системних компонентів Windows 7 вже нікуди не дітися, тому слід навчитися з ними звертатися!

У системах Windows 7 (особливо в старших редакціях) є безліч цікавих мережевих функцій та засобів, про які варто знати, якщо є бажання скористатися наявними можливостями системи повністю і ефективно. Деякі дрібні деталі реалізації не лежать на поверхні, і хотілося б. щоб вони не випали з поля уваги читача it користувача Windows 7. Тому в статтях нашого сайту чимало матеріалу, який стосується нових мережевих можливостей або відмінностей системних компонентів від їх попередніх версій.

Ссылка на основную публикацию