Mega хмарне сховище – інструкція як отримати безкоштовно 50 Гб

Чи замислювалися ви над питанням. Чи можна зберігати інформацію не тільки вона флешках і змінних носіях. А якщо не вистачає місця на HDD? Допоможе вам спеціальний сервіс. Розглянемо докладніше Mega хмарне сховище, яке пропонує кожному 50 Гб місця безкоштовно.

Що це таке

Mega – хмарне сховище. Надає зареєстрованому людині 50 гігабайт дискового простору на сервері для зберігання особистої інформації. Основна його відмінність від Google Диск і Яндекс.Діск – надає багато вільного місця. Немає обмежень за розміром файлів, що завантажуються.

Як працює

При завантаженні інформація шифрується в браузері за допомогою технології AES (симетричний алгоритм блочного шифрування, прийнятий за стандарт на території США). Інформація зберігаються в зашифрованому вигляді. Адміністрація доступу до неї не має.

Реєстрація

Офіційний сайт сервісу знаходиться за адресою: https://mega.nz/. Натискаємо справа вгорі кнопку «Реєстрація». Відкриється форма де прописуємо: Ім’я, Прізвище, пароль. Погоджуємося з умовами надаються сервісом і натискаємо «Створити». Переходимо в поштову скриньку і знаходимо лист із кодом активації. При кліці по кнопці «Підтвердити» потрапляємо на сервіс, де прописуємо пароль, створений при реєстрації.

Якщо листа немає можливо воно знаходиться в папці спам.

Вибираємо безкоштовний тариф клікнувши по ньому мишкою. Реєстрація пройдена.

Як користуватися

Робота відбувається в браузері. Почнемо з перевірки даних тарифного плану. Клацніть “Dashboard» (зліва вгорі). Натискаємо на панелі зліва кнопку «Хмарний диск». З’явиться три основні кнопки для роботи.

 налаштування

Натискаємо значок шестерінки, далі «Просунуті» – «Передача». Вкажіть кількість завантажень, налаштуйте при необхідності обмеження швидкості завантаження.

як завантажити

Кликнемо по кнопці «Хмарний диск» – «Завантажити». Далі, знаходимо на HDD інформацію яку необхідно завантажити на сервіс. Папка буде завантажуватися на Mega Disk. Далі подивіться її вміст, налаштуйте відображення ескізами для зручності. При наведенні курсора мишки на файл з’явиться кнопка виклику додаткового меню. Використовуйте її для проведення додаткових операцій із завантаженими файлами. Ви можете: завантажити. відправити, отримати посилання, копіювати, перейменовувати, переміщувати видалити, завантажити на ПК. Якщо натиснути «Перегляд», фото, відкриється слайдером, де подальший перегляд відбувається при кліці по кнопках більше менше «>»«<». При виборі «Завантажити» сервіс пропонуємо два варіанти: проста завантаження або архівом.

Загальний доступ до інформації

Як вчинити, щоб інформацію переглядали тільки ви? Використовуйте загальний доступ. Він надається людям на запрошення по Email. Клацніть по папці правою кнопкою миші, далі «Доступ». У формі прописуємо адресу пошти людини, кому відправляємо, і надаємо права «Тільки читання» або «Запис». На пошту цієї людини прийде лист де він прийме запрошення, якшо по кнопці «Вперед». Далі він повинен натиснути «Прийняти». Тепер папка буде йому видно в сервісі.

Як отримати посилання

Розглянемо корисну функцію, яка дозволяє отримати доступ до скачування.

Не важливо чи є доступ до аккаунту Mega. За посиланням можна завантажити інформацію на ПК.

Сервіс пропонує створити посилання з ключем і без нього. Посилання c ключем дозволяє завантажити папку з посиланням, створеної сервісом. Без ключа – скачування відбудеться, коли ви дасте йому ключ. Розглянемо це докладніше.

 Створюємо посилання з ключем

Натискаємо за обраним документом правою кнопкою миші, далі «Отримання». Якщо це відбувається в перший раз, з’явиться попередження про захист авторства. Погоджуємося. У новому вікні вибираємо як експортувати посилання. Розглянемо, створення вільної посилання з готовим ключем. Вибираємо «З ключем». Натискаємо «Копіювання». Посилання завантажиться в тимчасову пам’ять. Далі відправляйте її поштою, Viber або в соцмережі. Якщо людина клацне за цим посиланням відкриється такі варіанти завантаження:

  • Завантажити архівом;
  • Завантажити. З’явиться в його акаунті на Mega.

 без ключа

Якщо в
и надасте людині таку посилання він не завантажить файл. З’явиться повідомлення що потрібно ввести ключ. Для створення натискаємо кнопку «Ключ дешифрування». Натискаємо «Копіювати», ключ додасться в буфер обміну. Його і надаємо користувачу.

 Що ще пропонує сервіс

Mega пропонує людям поспілкуватися за допомогою чату, здійснювати аудіо та відео дзвінки.

Спілкування відбувається в зашифрованому вигляді.

Переходимо на вкладку «Діалоги» – «Чат». Натискаємо на «+», щоб додати контакт. Вводимо адресу людини, з яким хочете поговорити. Тепер якщо він погодиться, його дані з’являться контактах.

Наскільки це безпечно

Чи можна довірити сервісу особисті дані? Розглянемо, як сервіс піклується про безпеку:

  1. Сервіс не зберігає паролі людей для доступу до хмарного диска;
  2. Вся інформація зашифрована, і без ключа безпеки її не Перегляд. Якщо зловмисник отримає доступ до сервера компанії, без ключа він не прочитає дані;
  3. Для файлів загального скачування створюються додаткові ключі доступу.

висновок

Mega простий в роботі хмарний сервіс, що надає 50 Гб безкоштовно для збереження інформації. Вона надійно захищена за допомогою спеціальних алгоритмів шифрування. Він надає зручний доступ до інформації з будь-якого місця, де є доступ до інтернет. Надійний захист і секретні ключі робить його ще більш привабливим.

Ссылка на основную публикацию