MediaTek Pump Express 3.0 – швидка зарядка мобільних пристроїв

Тайванський гігант IT-індустрії MediaTek підготував до відкриття Computex 2016 офіційний прес-реліз інноваційної технології MediaTek Pump Express 3.0, що дозволяє заряджати акумулятор на мобільних пристроях вдвічі швидше існуючих систем. Повністю розряджена батарея набирає всього за 20 хвилин до 70% максимальної місткості – отже, п’ятихвилинної підзарядки досить для 4 годин безперервної роботи в голосовому режимі для більшості сучасних смартфонів.

Для порівняння: зарядка звичайним способом до того ж значення потребують майже дві години (в 5 разів довше), а найбільш просунуті технології скорочують цей час до 40 хвилин. Вражаюча швидкість (в прес-релізі прямо вказується, що на сьогоднішній день це найшвидший спосіб зарядити гаджет) досягається прямою подачею харчування на акумулятор.

Універсальний адаптер розрахований на роботу з роз’ємом USB Type-C, в обхід вбудованих в пристрій схем. Безпека від перегріву, перепаду напруги, витоку заряду і оптимізацію швидкості забезпечують більше 20 вшитих захистів. Як наслідок, Pump Express 3.0 не тільки заряджає батарею значно швидше, а й знижує супутній нагрів пристрої.

Джеффрі Ю, віце-президент MediaTek в прес-релізі прокоментував впровадження Pump Express 3.0 як крок назустріч користувачам сучасних смартфонів, які потребують більш потужних і простих пристроях, здатних підтримувати розширені мультимедійні можливості без необхідності прив’язуватися на весь день до джерела живлення.

Третє покоління Pump Express кидає серйозний виклик своїм прямим конкурентам з Qualcomm (їх новітня розробка Quick Charge 3.0 задіє аналогічний принцип прямої заживлення через USB), не кажучи вже про штатні прискорювачі заряду конструкторів мобільних гаджетів (ASUS BoostMaster, Motorola TurboCharge, HTC RapidCharge, Samsung FastCharge та інші). У порівнянні з Pump Express 2, ефективність роботи зросла на 70% (за рахунок повного контролю витоків).

Технологія вже інтегрована в чіпсет MediaTek Helio P20 і вже з початку 2017 року стане доступною на ринку. Тайванський промисловий концерн входить в 20 найбільших світових виробників мікросхем і обов’язкова інтеграція з іншими чіпсетами MediaTek, що знаходяться поки на стадії розробки, незабаром призведе до масової появи Pump Express 3.0 сумісних пристроїв і новий виток гонки технологій за швидкістю заряду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Ссылка на основную публикацию