Маршрутизатор Linksys сімейства ЕА

Компанія Cisco розпочинає продаж на території України нових маршрутзаторов. Три нових роутера з сімейства Linksys Smart Wi-Fi виконані в сучасному дизайні і відрізняються дуже високими характеристиками, такими як смуга пропускання і продуктивність бездротових каналів. Показники цих характеристик воістину є технологічним проривом. Разом з новим поколінням маршрутизаторів Cisco розробила і новітнє програмне забезпечення. Програма Connect Cloud покликана спростити процес управління численними домашніми мережами.

Три нових маршрутизатора EA2700, EA3500 і EA4500 розрізняються по вартості і продуктивності, однак всі вони справляються з обробкою будь-якого трафіку, навіть потокове відео в якості HD і багато користувачів ігри з легкістю обробляються цими маршрутизаторами. Компанія розробила свої пристрої для умов високого зросту поширення відеопослуг і бездротових пристроїв. На думку компанії до 2016 року в світі буде більше 19 мільярдів підключених пристроїв і в мережі інтернет буде передаватися величезний обсяг відеоконтенту.

Програма Connect Cloud дозволяє досить легко встановити і налаштувати маршрутизатори Linksys серії Е та серії Х в покроковому режимі. Одночасно з цим ПО було розроблено ПЗ і для смартфонів, щоб здійснювати управління домашньої мережею з планшета або смартфона, які підключені до мережі. Ця програма називається Connect Express. Ці програми покликані розширити можливості користувачів кінцевих продуктів і дати можливість отримати доступ до домашніх мереж за допомогою планшета, смартфона і веб-браузера.

Connect Cloud також має додаткові функції:

  • надання доступу в мережу інтернет гостям;
  • батьківський контроль;
  • підключення до мережі нових пристроїв, перебуваючи в будь-якій точці світу через сайт Cisco.

Характеристики маршрутизаторів Cisco

Linksys EA2700 – це маршрутизатор двохдіапазонний, що підтримує трафік до 600 Мбіт / с, підтримує програми, має 4 порти по 1 Гбіт кожен.

Linksys EA3500 – це маршрутизатор двохдіапазонний, що підтримує трафік до750 Мбіт / с, підтримує програми, має 4 порти по 1 Гбіт кожен, має USB-порт.

Linksys EA4500 – це маршрутизатор двохдіапазонний, що підтримує трафік до900 Мбіт / с, підтримує програми, має 4 порти по 1 Гбіт кожен, має USB-порт.

Всі три моделі мають функції медіасерверів DLNA, батьківський контроль, гостьовий доступ і підтримку IPV6 і мають стандарт бездротового зв’язку IEEE 802.11 b / g / n. Тип антени, що використовується в маршрутизаторах Linksys сімейства ЕА – внутрішня. Вага моделей невеликий, наприклад, Linksys EA3500 важить 326 г, а Linksys EA4500 – 360 м

Ссылка на основную публикацию