Магазин вк: створення, настроювання, оформлення, додавання товарів

Сьогодні багато людей хочуть займатися бізнесом в інтернеті. І всупереч поширеній думці, що створення магазину в мережі коштує занадто дорого, варто сказати, що немає. Великих вкладень коштів не буде потрібно. Сьогодні ми розглянемо, як створити магазин ВК і способи його оформлення, а також налаштування. Дізнаємося, яким чином в нього ви зможете додавати різні товари. Весь цей процес не складний, необхідно тільки уважно у всьому розібратися.

Створення інтернет-магазину «ВКонтакте»

Для організації інтернет-магазину в «ВК» вам спочатку потрібно створити групу. Зробити це дуже просто.

Вам необхідно зайти в розділ під назвою «Мої групи», розташований на вашій сторінці, і вгорі в кутку клікнути по іконці «Створити спільноту».

Там буде поле, де необхідно вказати найменування інтернет-магазину, а після потрібно поставити галочку навпроти пункту, який має назву «Група» і клікнути «Створити спільноту».

Якщо хочете, то можете змінити URL сторінки. Тепер потрібно помістити опис, вказати тематику, підключити повідомлення, відкрити свою стіну для того, щоб можна було спілкуватися з клієнтами.

Коли почнуть приходити повідомлення у вигляді спаму – видаляйте їх, або досягайте зі спамерами компромісу.

Підключення сервісу «Товари»

Даний сервіс, можна сказати, є вашою вітриною, на неї ви можете виставляти товар і опис до нього. Писати повідомлення про продається продукт ви можете безпосередньо зі сторінки свого товару. Щоб активувати даний сервіс, вам потрібно:

 • У меню, що називається «Дії», знайти графу «Управління співтовариством» і клікнути по ній.
 • Далі виберіть пункт «Інформація», а після графу «Включені» біля пункту «Товари».

Після цього вам потрібно буде повністю заповнити картки товарів, але це вже стосується налаштування магазину.

Налаштування інтернет-магазину

У функції «Товари» вам необхідно зробити такі налаштування:

 • Регіон, в який буде здійснюватися доставка. Чи будете ви доставляти товари, і в яких державах, регіонах, а також містах вона буде працювати.
 • Коментарі до вашим товарам. Якщо вам потрібно, щоб люди могли писати щось про ваші продукти, то активуйте цю функцію.
 • Валюта для розрахунку в магазині. На вибір вам надається 6 різних валют: гривні російські та білоруські, долари США, євро, гривні або тенге.
 • Тип кнопки, показує під вашим продуктом. У вас є вибір між двома типами: «Посилання на товар» або «Написати продавцеві». Перший означає, що користувач буде перенаправлений на ваш ресурс в мережі, а другий тип дозволяє людині самостійно написати продавцю.
 • Контакти для зворотного зв’язку. Тут потрібно вказувати телефон або електронну пошту того, хто буде вести спілкування з покупцями. Зазвичай такою людиною є адміністратор.
 • Опис вашого магазину. Вам необхідно клікнути на кнопку «Редагувати», після чого з’явиться вікно, де потрібно вказати умови розрахунку, а також доставки. Ще ви можете самостійно створити свій опис.

А ось в головний блок вашої продає групи необхідно виставити продукцію, щоб відвідуючи співтовариство, потенційний покупець міг бачити її першої.

Підключення оплати через VK pay

Без даного функціоналу не обійдуться ті творці магазина, які бажають брати оплату за допомогою інтернету через соцмережу «Вконтакте» онлайн. Такий спосіб розрахунку подобається багатьом клієнтам, адже так їм немає потреби здійснювати переказ коштів вам на карту або платити за продукцію під час її отримання на місці, готівкою. Це не тільки викличе більше довіри у ваших клієнтів до вас, але і буде зручно особисто для вас.

Для підключення розрахунків через VK pay до товариства магазину в графі налаштувань вам потрібно встановити позначку на «Додаток магазин». Спливе вікно з підказкою, в якому вам потрібно клікнути «Детальніше про магазин». Вам потрібно бути уважним і знати про те, що VK pay функціонує тільки в Російській Федерації та сервісом можуть користуватися магазини з розрахунковою валютою російський рубль.

Після цих дій ви перейдете на іншу сторінку, де внизу вам потрібно натиснути «Підключити магазин».

Потім необхідно вибрати одержувача платежів. Зазвичай це хтось із адміністраторів спільноти.

Далі вам буде запропоновано системою додати першу продукцію. Але це потрібно зробити трохи пізніше. В даний момент вам потрібно повернутися в налаштування вашого магазину і натиснути на «Налаштувати».

З’явиться вікно, де ви можете подивитися замовлення за весь період, зробити настройки параметрів товару, створити власні промокодом і багато іншого.

Додавання товарів в групу «ВК»

Тепер вам необхідно наповнити свою продає групу в «ВК» продукцією. Потрібно повернутися на сторінку спільноти і вгорі клікнути по пункту «Додати товар».

З’явиться вікно, де потрібно заповнити всі зазначені підпункти:

 • Уточнити за категорією товару. Тут все просто. Вам необхідно підібрати ту категорію, до якої належить додається продукція.
 • Найменування товару. Вкажіть, як він називається, і додайте його характеристики.
 • Опис. Тут розпишіть всі переваги, чому люди повинні купувати і опишіть в деталях кожен з ваших продуктів: колір, розміри, параметри, форму.
 • Фотографії. Ну, тут все зрозуміло, необхідно додати якісні фотографії, обкладинку товару.
 • Вартість. Вкажіть, яка ціна вашого продукту.

Непогано буде написати про те, чи є в наявності на даний момент то, що ви продаєте. Цим же способом вам необхідно додати всі, що ви хочете реалізувати.

Оформлення інтернет-магазину

До оформлення вам так само, як і до всіх описаним вище пунктах, потрібно поставитися з усією серйозністю. Від цього багато що залежить, і звичайно ж, кількість ваших майбутніх клієнтів і природно прибуток. Спочатку вам потрібно придумати цікаве, привабливе і відповідне тематиці назву. Далі необхідно заповнити таку інформацію:

 • Опис, яке вам треба поставити в статус і вказати посилання на ресурс, якщо він є. Щоб виділяти і розділяти важливу інформацію, користуйтеся емодзі.
 • Обкладинка свого магазину. Вам треба увійти в налаштування і клікнути по пункту «Обкладинка спільноти – Завантажити». Її необхідно зробити барвистою, щоб кидалася в очі. Вам потрібно виділятися серед конкурентів, але не можна переборщити з цим. Ще непогано буде на обкладинці розмістити текст, в якому треба вказати корисну інформацію.
 • Карусель товарів. Коли ви додаєте продукцію, вам потрібно враховувати те, як вона буде виглядати на головній сторінці вашої спільноти. Вам варто дотримуватися єдиного стилю у всіх обкладинок. Фон ви можете вибирати на свій смак, але найкраще, фото виглядає на білому тлі.

Після того, як ви все зробите, вам знадобиться розкручувати ваш інтернет-магазин. Проводьте різні цікаві конкурси з призами або знижками. Замовляйте рекламу «ВКонтакте», набирайте передплатників. Ще непогано буде тісно співпрацювати з кимось із розкручених блогерів.

Також варто порадитися щодо просування в соціальних мережах зі справжніми фахівцями. Вони можуть підказати безліч корисних речей. Якщо ви вирішили вести свою справу в інтернеті і сподіваєтеся отримувати гарний прибуток, то вам потрібно багато вивчати і постійно розвиватися, щоб домогтися успіху. Адже конкуренція сьогодні в мережі дуже навіть серйозна.

Ссылка на основную публикацию