Mafia 2 на Windows 10: як запустити і виправити вильоти

Mafia II – це досить популярний екшен від третьої особи, випущений студією 2K Czech. Незважаючи на те, що думки фанатів першої частини розділяються щодо даного проекту – Mafia II є відмінною грою, в яку час від часу переграє кожен любитель подібного жанру.

Однак, давайте перейдемо ближче до справи: деякі користувачі відзначають, що Mafia 2 на їх комп’ютері під керуванням Windows 10 не починається або ж вкрай часто вилітає. Так чи інакше цього слід було очікувати, так як Mafia II все таки вийшла цілих вісім років тому. У даній статті ми розглянемо з вами деякі рішення, які дозволять вам запустити Mafia II на Windows 10, а також скоротити кількість вильотів.

Чиним Mafia 2 для користувачів Windows 10

Mafia II не починається на Windows 10

Отже, давайте для початку спробуємо допомогти тим користувачам, у яких дана гра навіть не хоче запускатися на їх системах. Насправді, немає нічого складного в тому, щоб запустити Mafia II на Windows 10. Вам потрібно просто трохи поекспериментувати з режимами сумісності і застосувати права облікового запису Адміністратора.

Щоб виконати це, вам потрібно зробити наступне:

  • відкрийте кореневу папку з грою;
  • натисніть правою кнопкою миші на виконавчий файл Mafia II і виберіть «Властивості»;
  • перейдіть у вкладку «Сумісність»;
  • поставте галочку навпроти опції «Запускати від імені Адміністратора»;
  • виберіть сумісність з Windows XP або Windows 7;
  • збережіть зміни.

Спробуйте запустити гру з вибраними параметрами. Як правило, у користувачів виходить після цього запросто увійти в Mafia II без будь-яких проблем. Якщо вийшло – насолоджуйтеся. Проте вам може знадобитися поекспериментувати з режимами сумісності трохи довше.

Mafia II вилітає на Windows 10

Давайте тепер спробуємо допомогти тим гравцям, у яких гра постійно вилітає без відомою на те причини. Отже, може це буде і не найприємніша новина, але коренем проблеми, найбільш часто, є PhysX. Так, емуляція фізики в Mafia II – досить непогане доповнення до гри, але ми рекомендуємо вам відключити PhysX і пограти трохи без нього.

Швидше за все, гра більше не буде вилітати. Крім іншого, після відключення PhysX у вас може значно підвищитися кадрова частота, що вкрай приємно, якщо в цьому напрямку раніше спостерігалися проблеми. Також, якщо потрібно, щоб функція PhysX, як варіант, можете спробувати видалити PhysX, встановлений у вас комп’ютері, і встановити ту версію, яка додається комплектом до копії гри (як правило, установник знаходиться в папці з грою або на диску).

Ще одна причина, через яку може вилітати Mafia II – це функція накладення, вбудована в клієнт Steam. Спробуйте відключити оверлей і подивіться, як після цього буде функціонувати гра. Безліч гравців стверджують, що відключення оверлею допомогла їм позбутися вильотів. Відключити оверлей вкрай просто:

  • відкрийте клієнт Steam;
  • перейдіть в бібліотеку ігор;
  • натисніть правою кнопкою миші на Mafia II і відкрийте «Властивості»;
  • приберіть галочку з опції по використанню внутріігрового оверлею.

Як тільки ви це зробите, запустіть гру і спробуйте пограти без накладення. Варто зауважити, що безліч ігор в бібліотеці Steam відчувають всілякі проблеми через накладення. Так що якщо у вас вилітає якась гра з бібліотеки, то сміливо можете пробувати відключати для неї функцію оверлею.

Ссылка на основную публикацию