LPT USB перехідник для принтера. Терморегулятори LPT порту

Нерідко для підключення старих принтерів доводиться купувати LPT USB перехідник. Але слід зазначити, що знайти його в інтернет-магазинах буває досить складно, тому що подібний перехідник LPT з кожним роком потрібно все менше і менше, тому що кількість принтерів сучасних моделей, що використовуються для підключення ЮСБ, стає все більше.

Лише деякі спеціалізовані і дорогі апарати типу DELL, можуть мати LPT порт, який по-іншому називається паралельним.

Згідно з інструкцією, подібний LPT адаптер здатний підтримувати різні принтери, сканери і т.п. В комплекті разом з ним можуть бути присутніми навіть болти для надійного закріплення. Довжина даного кабелю зазвичай становить близько метра. На плату приходить 26 конекторів, а виходить цілих 4. На зворотному його боці є резистор, чіп, а також запобіжник. Всі 26 контактів виводяться за допомогою контролера на 4 USB-контакту.

Може здатися, що перехідник USB необхідно вставляти безпосередньо в принтер, тобто в стандартний порт LPT (IEEE 1284), але насправді для цього все одно доведеться скористатися кабелем. Але в цьому є великий плюс, який полягає в довжині кабелю, яка збільшується на цілий метр. Це, в свою чергу, дуже зручно, адже вам не доведеться ставити оргтехніку впритул до свого персонального комп’ютера.

Після того як LPT USB перехідник використаний для з’єднання принтера старої моделі з ПК, операційна система визначить порт COM1, якого до цього в ній не було. Далі вам найкраще виконати установку принтера своїми руками, тобто без автоматичного пошуку драйверів з боку ОС. Для цього скористайтеся ручним пошуком девайса, для якого ви використовували перехідник з USB на LPT. При цьому не забудьте заздалегідь завантажити драйвер для тієї версії Windows, яка встановлена ​​на вашому ПК.

Далі у вікні установки принтера вам потрібно визначитися з портом девайса. Відповідно виберіть «Використовувати існуючий порт» і вибрати «LPT1». Якщо драйверів в списку не виявиться, в такому випадку завантажте відповідне для друкуючої оргтехніки ПО на нашому сайті або на офіційному сайті виробника. В кінці вам залишається клікнути на «ОК» і отримати тестову сторінку друку. Якщо друк вдасться, то перехідник з LPT на USB (LPT to USB), який ви придбали цілком підійшов для організації підключення старого девайса з сучасним ПК.

Терморегулятори lpt порту

Щоб спробувати попрацювати з LPT переходником, запустіть OpenFile ( «LPT1USB», …). Тепер ви будете працювати не з драйвером порту LPT, який відноситься до операційної системи, а з драйвером даного перехідника. Він починає приймати пакети даних від призначеного для користувача програми, після чого відсилає їх за допомогою системного драйвера USB на USB-контролер.

Ссылка на основную публикацию