Linux і інші операційні системи

Статті про операційні системи Linux, Mac, Solaris, будемо розглядати як основи, так і складні речі в цих ОС, тому буде цікаво і початківцям і просунутим користувачам

Установка VLC Media Player в Linux Mint 19.1

Привіт, популярний медіаплеєр VLC реалізований для багатьох платформ: і Windows, і Linux, і Mac OS X. Сьогодні ми розглянемо процес установки VLC Media Player в операційній системі Linux Mint 19.1, при цьому я покажу два способи установки VLC, а також покажу, як видалити VLC на той випадок, якщо у Вас виникне така необхідність.

Установка Linux ROSA Desktop FRESH R11 KDE Plasma і огляд дистрибутива

Вітаю Вас на сайті Info-Comp.ru! Сьогодні ми докладно розглянемо процес установки на комп’ютер дистрибутива операційної системи Linux ROSA Desktop FRESH R11 з графічною оболонкою KDE Plasma, а також ми поговоримо про особливості даної версії дистрибутива.

Як встановити Linux Fedora з графічним середовищем Cinnamon?

Всім привіт! Дистрибутив Linux Fedora за замовчуванням використовує середу робочого столу GNOME, але у Fedora є офіційні збірки (spins) з іншими графічними оболонками, і сьогодні я розповім Вам про те, де завантажити і як встановити дистрибутив Linux Fedora з середовищем робочого столу Cinnamon.

Як створити нового користувача в Manjaro Linux? І як видалити користувача в Manjaro?

Якщо за комп’ютером працює кілька людей, то в цілях безпеки рекомендується для кожного створювати окрему обліковий запис користувача, а також для того, щоб обмежити доступ до особистих файлів і папок кожного користувача комп’ютера. Сьогодні ми розглянемо процес створення додаткових облікових записів користувачів в дистрибутиві операційної системи Manjaro Linux, а також я покажу, як видалити користувача в разі виникнення такої необхідності.

Як оновити Linux Mint 19 до 19.1? Покрокова інструкція для новачків

У цій статті ми крок за кроком розглянемо процес оновлення дистрибутива Linux Mint на нову версію, як приклад я детально розповім, як оновити Linux Mint 19 до 19.1, при цьому буде використовуватися спосіб, який підходить початківцям.

Як створити знімок системи в Linux Mint? Створення резервної копії системи і її відновлення

Сьогодні я розповім, як можна створити знімок системи, тобто резервну копію системи в дистрибутиві Linux Mint, а також ми розберемо процес відновлення системи з резервної копії.

Як зробити скріншот екрану в Linux?

Всім привіт, сьогодні ми з Вами поговоримо про те, як можна зробити скріншот екрану в Linux. Нагадаю, скріншот (screenshot) – це знімок екрана, іншими словами, це зображення, на якому відображено те, що Ви бачите на екрані монітора комп’ютера.

Установка Linux Fedora 29 – покрокова інструкція для новачків

Сьогодні ми з Вами докладно розглянемо процес установки дистрибутива Linux Fedora на комп’ютер, Ви дізнаєтеся, як зробити розмітку жорсткого диска, як налаштувати часовий пошук і мову системи, а також ми розберемо початкові установки дистрибутива Fedora після установки.

Дистрибутиви Linux – який вибрати?

Дистрибутивів Linux величезна кількість, і у всіх у них своє призначення, своя мета, в цьому матеріалі я умовно поділив дистрибутиви на кілька типів і навів конкретні приклади дистрибутивів, які відносяться до того чи іншого типу.

Як налаштувати розкладку клавіатури в Manjaro Linux KDE?

Всім привіт, в зв’язку з тим, що після установки Manjaro Linux за замовчуванням в системі налаштована тільки одна розкладка клавіатури, яка була обрана в процесі установки самої системи, у Вас може виникнути необхідність додати додаткову розкладку, наприклад, російську. У цьому матеріалі я покажу, як це робиться.

Ссылка на основную публикацию