Lenovo Solution Center що це за програма потрібна вона?

Сьогодні ми розглянемо ще одну фірмову утиліту від виробника Lenovo, яку створили спеціально для того, щоб власники ноутбуків і комп’ютерів від фірми Lenovo могли без особливих зусиль стежити за станом свого девайса, отримувати оперативну інформацію про наявні проблеми, а також про способи їх вирішення.

Подібні програми також є у Asus і HP.

Завантажити цю утиліту можна с.

Що робить програма Lenovo Solution Center?

Дана програма призначена для відстеження стану комп’ютерів і ноутбуків Lenovo. На пристрої інших виробників вона просто не встановлюється.

Щоб розповісти про весь функціонал Lenovo Solution Center, розглянемо цю програму по її вкладках.

Почнемо з головного вікно програми. Тут виводяться найбільш важливі і гострі проблеми, які вимагають негайного вирішення. Все, що стосується відновлення драйверів, стану жорсткого диска і оперативної пам’яті, антивіруса і його баз Lenovo Solution Center відображає на головній сторінці.

Головне вікно lenovo solution center

Друга вкладка «Система» дозволяє отримати інформацію про оновлення системи, стан пам’яті комп’ютера, принтерів, сканерів.

Вкладка «Система»

Вкладка «Захист» дозволяє відстежувати стан антивірусного захисту комп’ютера. Все що стосується роботи антивіруса і фаєрвола можна подивитися тут.

Вкладка «Захист»

Вкладка «Перевірка» дає можливість протестувати ваш комп’ютер. Всі його основні компоненти будуть протестовані по вашій команді після чого відобразиться звіт з результатами.

Вкладка «Перевірка»

Остання вкладка «Підтримка» дає можливість оформити онлайн запит в службу підтримки Lenovo, а також знайти відповіді на популярні питання з бази підтримки Lenovo.

З виходом нових версій інтерфейс програми Lenovo Solution Center може змінюватися, але основні функції і можливості залишаться колишніми. Можливі лише дрібні зміни.

висновок

На підставі всього вищеописаного можна зробити висновок, що Lenovo Solution Center є хорошим засобом підтримки, тестування та оновлення програмного забезпечення для комп’ютерів і ноутбуків Lenovo, завдяки якому навіть самий недосвідчений користувач може виявити і вирішити проблеми зі своїм комп’ютером Lenovo.

Ссылка на основную публикацию