Лайки на Айфон: додатки для лайків в соціальних мережах

Для того щоб набрати лайки в соціальних мережах, наприклад в ВК, Інстаграм або інших, ви можете скористатися додатками з AppStore.

Процес просування в соціальних мережах з кожним роком стає все легше. Якщо раніше доводилося звертатися до спеціальних бірж, поповнювати рахунок, а після – вибирати спосіб підвищення популярності, то зараз досить завантажити відповідне програмне забезпечення на iPhone, iPad і iPod Touch і слідувати інструкціям, що з’являються на екрані.

Кілька секунд на підготовку і на фотографіях в соціальних мережах вже з’явилися лайки, а заодно нові віртуальні друзі і передплатники. Єдина проблема – знайти ті сервіси, які допоможуть з накруткою. Через захисту конфіденційної інформації Apple старанно позбавляє від подібних інструментів. І тут вже доведеться вибирати:

Likes for Instagram

Likes and Guests

Невигадливий інформаційно-розважальний інструмент на Айфон, хоч і частково, але націлений на просування в Instagram. Варіантів обростати лайками і новими передплатниками, правда, знову трохи – ніякого вкрай великого інструментарію не передбачено.

Знову доведеться думати про хештег і про індивідуальну активності. Доведеться залучати громадську увагу, залишаючи коментарі в тих спільнотах, на які розробники програми натякають.

VKMix

Мультифункціональний сервіс на Айфон, здатний в напівавтоматичному режимі збільшувати конверсію профілів в Вконтакте і Instagram. Працювати в додатку VKMix пропонує грунтовно – доведеться генерувати заявки, які передбачають лайки, підписки або коментарі, і виконувати завдання інших учасників спільноти для отримання монет, за допомогою яких легко оплатити заявки. Кругообіг серйозний, але зате не потрібно платити, та й результати виконаної роботи видно відразу.

Hashtags for Instagram

Інформаційно-розважальний посібник на Айфон, старанно розповідає про те, як знайти популярність в мережі. У центрі уваги – Instagram, хештеги, активність і віртуальні друзі. Розробники допоможуть розібратися в секретах просування, допоможуть наростити лайки і знизити брак уваги. І, хоча крім рад чекати більше нічого і не варто, як не дивно, але видана теорія допомагає домогтися бажаного. Головне – зайвий раз не експериментувати і точно слідувати інструкціям.

ZT PRO

Потужний інструмент просування, який допомагає обрости популярністю в напівавтоматичному режимі. Варто тільки пройти невеликий вступний тест і вибрати бажаний результат, як вже через секунду менеджери оброблять заявку і почнуть рухатися у напрямку до поставлених цілей. Працює додаток ZT Pro в реаліях Instagram, Вконтакте і Facebook.

Likes Manager

Платформа на Айфон, орієнтована на швидку і послідовну накрутку лайків на фотографіях. Працювати з сервісом доведеться нестандартно – розробники пропонують завантажити фотографію, прикріпивши посилання, а після – учасники спільноти виставлять оцінку і підкріплять ще й Лайком в обраній соціальній мережі. Всього секунда, але зате який результат!

Ссылка на основную публикацию