Китайський виробник високопродуктивного мережевого обладнання для підприємств

У 1984 році в КНР почала свою роботу компанія, яка з часом отримає майже 20% світового ринку комп’ютерів і супутнього устаткування. Lenovo – бренд, який цінують за доступні ціни і високий рівень продуктивності. Одним із прикладів активної розробки інноваційних продуктів став сервер Lenovo SR650, який оснащений великим об’ємом оперативної пам’яті. Користувачі отримують можливість впоратися з навантаженнями різного ступеня інтенсивності без втрати загальної працездатності обладнання. Друга позитивна зміна – широкий вибір різних конфігурацій. Оператору знадобиться кілька натискань, щоб адаптувати сервер до умов, що змінилися. Важлива характеристика сервера – ступінь складності його обслуговування.

Тепер не потрібно витрачати час на перманентний моніторинг стану роботи обладнання. Система постійно контролює параметри роботи вузлів. Якщо у полі зору виникне проблема, то сервер проінформує користувача. Бізнес-спільнота завжди в пошуках нових шляхів розвитку. Раніше доводилося постійно оновлювати використовується телекомунікаційне обладнання. Тепер це пішло в минуле. Впровадження опції Think system дозволило в кілька разів скоротити число запасних частин і спростити ТО. Висока продуктивність часто пов’язана з ризиками. Розробники зробили все можливе, щоб зовнішні негативні фактори не вплинули на девайс. Двухпроцесорний сервер, який відноситься до стандарту 2U, збереже працездатність при t до + 45 С.

Встановити подібний сервер цілком доречно провайдерам «хмарних» систем, у великих і середніх компаніях. Крім потужного графічного «движка», девайс оснащений всім необхідним для HCI. Йдеться про програмно-яка визначається системі, яку використовують для зберігання інформації. З її допомогою виконують різні типи завдань:

  • підвищення ККД систем віртуалізації;
  • трансформація ресурсів в сервіси;
  • оперативний аналіз істотного обсягу даних.

Користувачі оцінять простоту управління сервером. В його основі – X clarity controller. Друге доповнення – універсальний графічний інтерфейс. З їх допомогою користувач контролює всі параметри. HPE подбала про те, щоб забезпечити стабільну роботу сервера. Подвоєна швидкість завантаження системи доповнена майже шестиразовим збільшенням швидкості оновлення микрокода.

Ссылка на основную публикацию