Крута підпис в електронному листі: приклади і теоретичні рекомендації

Добрий час друзі блогу!
Сьогодні ви навчитеся самостійно створювати суперкласні і привабливу підпис в електронному листі. Використовуючи для цього три безкоштовних способу: стандартний в налаштуваннях самого ящика; Google документи; сервіс Hubspot Signature Generator.

Не тільки офісні співробітники ведуть щоденну листування, яке обчислюється десятками електронних листів, але і звичайні користувачі мають поштові акаунти, на які отримують кореспонденцію, відправляють відповіді, запити та інше.

Природно інтенсивність буде відрізнятися, але тим не менше ел. ящик потрібен всім. А багатьом ще й ефективна підпис до своїх листів буде дуже до речі, завдяки якій можна додати про себе, про свою компанію більше інформативності та залучаючи таким чином увагу своїх опонентів.

3 варіанти для створення підпису в листі

І так як вже було сказано вище способів 3, але перші 2 будуть показані на зразку поштової скриньки Gmail. Якщо у вас до сих пір ще немає в цьому мегапопулярному сервісі свого аккаунта, то поспішайте це зробити на прикладі статті: як створити пошту gmail.com. А ось третій підійде для кожного ел. ящика. Варто зауважити в будь-якому «поштовику» є можливість створення своєї простого підпису.

варіант №1

Як зробити підпис через настройки клієнта Gmail

У верхньому кутку по правій стороні натискаємо шестерінки.
У вікні вибираємо пункт Налаштування.
Скрол сторінку до моменту налаштування підпису.
У невеликому текстовому редакторі створюємо просту підпис, не забуваючи в кінці екрану натиснути кнопку: Зберегти зміни.


Якщо необхідно впровадити посилання виділяємо потрібне слово натискаємо на значок «ланцюг» і в полі Веб-адреса вписуємо url посилання.


Для збереження результату не забуваємо про кнопку ОК.

варіант №2

Як створити підпис в електронній пошті в Google документи

Створимо новий документ для цього перейдемо в свій Google диск за посиланням https://drive.google.com


Тепер нам потрібно таблиця, але перш ніж її розпочати будувати потрібно добре продумати як буде виглядати підпис, щоб знати скільки буде потрібно стовпців і комірок. Для цього в якості прикладу я наведу кілька візуальних зразків.

Підпис в листі приклади

Не варто намагатися зробити електронний підпис складної мінімалізм завжди буде виглядати більш елегантно і вигідно. Просто вкажіть своє ім’я можливо посаду, номер телефону, адреса і веб-сайт і цього буде цілком достатньо.


Можна, також додати для більшої візуалізації колірні ефекти, але не варто захоплюватися 1-2 тони, але не більше того інакше вийти вінегрет.

Непогано буде додати особисту фотографію що додасть візуальний інтерес і запам’ятовуваність.


Логотип вашої компанії теж дасть ефект зацікавленості і запам’ятовування, але вибирати потрібно, щось одне виходячи з особистої ситуації, а ось поєднання тут не завжди можливо, потрібно експериментувати.


Ще один приклад із застосуванням логотипу компанії використовуючи роздільник, а в імені жирний кольоровий шрифт в верхньому регістрі, що безсумнівно привертає увагу.


Використовуйте соціальні мережі це обов’язково стане для вас додатковим трафіком, варто врахувати більше 3-5 значків соц. мереж непотрібно ставити пам’ятайте про мінімалізм.

Додайте до підпису заклик до дії, не забуваючи про простаті і нагальність гасла. Ви можете обіцяти знижки на свої продукти, просто заохочувати реєстрацію на сайті і багато іншого. Головне не забувати періодично міняти заклик по мірі його актуальності сучасності на даний момент.

Хочу ще раз нагадати рекомендації при складанні підпису.

Як не потрібно робити:

Ніколи не робіть з підпису цілу статтю, що складається зі списку адрес телефонів та іншої інформації, яка буде по контенту більше самого листа.
Якщо ви маєте облікові записи в усіх існуючих соціальних мережах, то це не означає, що їх все потрібно впихнути в свій підпис – це просто нерозумно 3-5 найпопулярніших вам дадуть в сто разів більше ефекту.
Не вказуйте свій email навіщо підписувати ящик, з якого відправляєте лист і так буде ясно що це ви.
Не використовуйте анімовані картинки вони тільки навантажать ваш лист, а відображатися коректно навряд чи будуть.

Правильна підпис в листі виглядає так:

Підпис в листі повинна починатися зі слів з повагою … (суто особиста думка).
Додавати кольору і жирний шрифт, але головне не перестаратися, уникайте занадто яскравих і бляклих можливо застосувати той тон, що використовується в вашому логотипі.
Фото і логотип зможуть додати індивідуальність і запам’ятовуваність.
Соціальні мережі не тільки допоможуть звернути увагу, але і додадуть ще приріст трафіку на ваш сайт.
Для додання образності також підійдуть роздільники (вертикальна риса) це додасть значущості і загострить увагу.

Тепер визначившись яку, ми хочемо бачити підпис в електронному листі переходимо до створення таблиці. Я покажу принцип створення на своєму прикладі, а ви вже з цього керівництву зможе створити «шедевр» на свій смак.

Завдяки таблиці структуризація елементів не буде порушена так, як поштовий клієнт може розпізнавати тільки табличні значення. Інакше вийде хаос перенесення тексту і картинок буде виглядати не так, як ви планували спочатку.

Отже, йдемо по шляху Вставка ⇒Табліца в моєму випадку вона буде 5X4 де п’ять – це одне фото і 4 іконки соціальних мереж, а чотири це рядки під текст.


У вас повинна вийти такого виду таблиця.


Виділяємо всі осередки лівого стовпчика і тиснемо по ньому ПКМ. У контекстному меню вибираємо пункт Об’єднати комірки.


В результаті проведених дій лівий стовпець очиститься від ліній, тепер саме час вставляти фото.
Якщо малюнок занадто велика і через неї поїхала нижня рядок таблиці це нормально натискаємо ПКМ по картинці з’явитися можливість зміни розміру, про що будуть сигналізувати по всьому периметру сині квадратики. Ставимо курсор на квадрат нижнього кута по діагоналі він набуде вигляду двосторонньої стрілки затискаємо ПКМ і тягнемо в верхній лівий кут фотки, тим самим стискаючи її в розмірі.
Осередки вирівнялися, але потрібно відцентрувати зображення, для цього також стиснемо стовпець до потрібного вигляду.
Отриманий результат влаштовує, значить переходимо до подальших дій. Рада якщо буде потрібно скасувати дію користуйтеся гарячими клавішами Ctrl + Z. До речі цей метод скасування працює в багатьох програмах.


Виділяємо верхній рядок натискаємо по ній вибираємо пункт Об’єднання осередків і так чинимо з двома наступними, найостаннішу не чіпаємо.

Заповнюємо поля, розмір шрифту від 8-10 не більш. У нижні чотири стовпці вставимо соціальні логотипи (посилання на архів готових іконок я дам в кінці статті).


Після вставки бачите знову все поїхало нічого страшного немає чинимо так само, як і з фотографією спочатку її стиснули потім осередки підігнали.


Ось, що вийшло у мене, але це ще не все.


Виділяємо таблицю – вибираємо пункт свойтва.

Межі таблиці: ставимо значення 0 пт;
Поля осередків: зазвичай від 0.05 до 0.09 в даному прикладі я виставив найменше;
Мінімальна висота рядка 0.5.

Ось, так тепер виглядає моя реальна підпис можете перевірити якщо підпишетеся на оновлення мого блогу. Залишилося додати посилання і все буде готово.


Щоб посилання на блог зробити робочої виділяємо її, в панелі інструментів редактора натискаємо на значок «ланки ланцюга» і все більше нічого робити не потрібно url-адреса буде робочим, про що стане ясно по змінилося кольором на класичний синій.


З соціальними мережами буде довше, спочатку заходимо в свій профіль, наприклад, facebook в адресному рядку браузера копіюємо url на вашу сторінку.


Переходимо в редактор Google натискаємо по відповідній мережі потім на «ланку ланцюга» і вставляємо скопійований URL-адресу в з’явилося поле, після натиснути кнопку Застосувати.


Ну ось, нарешті наблизилися до завершального етапу щоб вставити підпис в лист:

виділяємо своє творіння Ctrl + A;
копіюємо Ctrl + C;
відкриваємо Налаштування своєї поштової скриньки Gmail як ми це вже робили на початку статті вставляємо свій підпис попередньо видаливши старою якщо, вона була. Збережіть зміни.

Якщо у вас раптом все стане криво сміливо зберігайте зміни перезавантажувати сторінку після чого все повинно бути рівно. Надішліть тестовий лист на другий свій ящик і подивіться результат.

варіант №3

Онлайн-генератор підпису

Альтернатива вищепереліченим способам це сервіс Hubspot Signature Generator який є безкоштовним на відміну про себе подібних і до того непогано справляється зі своїми обов’язками, а також простий у використанні.

Дивіться самі, мій підпис в листах Яндекс виглядає майже так як на наданої зображенні.

З недоліків можна виділити:

немає русифікації сайту, але це легко виправити за допомогою розширення Google Перекладач якщо ви зовсім не знаєте англійську мову;
російськомовних соціальних мереж теж немає.

Eще один важливий момент після вставки створеної підпису в поштовий акаунт є можливість її відредагувати замінити англійські букви на російські змінити текст і колір.

Висновок: підпис в електронному листі це незаперечно вигідний інструмент, яким не можна нехтувати, особливо якщо ви ділова людина.

Обіцяна посилання з соціальними іконками на мій Яндекс-диск.
Раджу подивитися ролик з оглядом цікавого сайту про список адрес безкоштовних поштових скриньок на будь-який смак, для різних цілей.

Ссылка на основную публикацию