Крокомір в смартфоні! Додатки для Android, які вважають скільки кілометрів я пройшов …

Доброго часу доби!

А вам ніколи не було цікаво, скільки ви проходите за день? Може бути кілометр, п’ять, десять?

Якщо раніше необхідно було використовувати спеціальні браслети (підраховують пройдену відстань) – то зараз, встановивши спеціальний додаток на будь-який сучасний смартфон, можна дізнатися свої переміщення за день, тиждень, місяць.

Причому, що цікаво, деякі додатки можуть підрахувати і показати вашу середню швидкість, а також, скільки калорій ви спалили, пройшовши таку відстань.

Думаю, подібна інформація може бути цікавою і тим, хто вирішив зайнятися спортом, або скинути кілька зайвих кілограмів. Наведу нижче найбільш цікаві програми.

І так …

Доповнення!

До речі, можливо вам буде цікаво познайомитися з кращими додатками для схуднення для телефону (допоможуть вибрати правильні вправи, скласти раціон харчування, і т.д.) –

Кращі програми: крокомір, лічильник кроків

крокомір

Google Play:

Скріншот роботи програми

Відмінне додаток для смартфона на Android, здатне рахувати кількість пройдених метрів. Причому, це додаток оцінює середню швидкість пересування, а також приблизну кількість кілокалорій, яке було витрачено.

Використання додаток вкрай просто: встановлюєте, запускаєте і все … Далі можете покласти смартфон в кишені, сумку і ін. Тепер кожне ваше переміщення буде відслідковуватися …

Зізнатися, чесно, сам не думав, що за тиждень “нахажіваю” по 50-70 км (але додаток вказало на це точно) …

Деякі доповнення:

  1. у програми є кілька тем оформлення: світлі, темні, кольорові (див. приклад вище на скрині);
  2. щоб додаток точніше оцінювало і вважало калорії: вкажіть свій вік, вага, стать, і приблизну довжину кроку;
  3. щоб переглянути статистику за певний час – просто виберіть його на графіку.

Лічильник кроків & лічильник калорій

Google Play:

Лічильник кроків …

Ця програма відрізняється від багатьох аналогів тим, що не використовує GPS для підрахунку своїх даних. А якщо не використовується GPS – значить не буде витрачатися заряд батареї, що позитивно позначиться на часі роботи телефону без підзарядки.

Додаток дозволяє відстежувати пройдену відстань (крім метражу вважаються і ваші кроки), витрачені калорії, час у дорозі. Вся статистика, зібрана програмою, показується в зручних таблицях і графіках.

Доповнення: кроки вважаються, навіть якщо ваш телефон лежить в кишені і заблокований. Головне, після установки програми, запустити його, і натиснути кнопку “Старт”.

Ключові особливості:

  1. 100% безкоштовний додаток, жодна функція і Ваш не вимагає оплати;
  2. додаток не використовує GPS, що позитивно позначається на батареї (економить заряд);
  3. для більш точного підрахунку можна вказати необхідні відомості про себе (вага, вік і ін.);
  4. красиві, зручні і наочні графіки, за якими легко орієнтуватися;
  5. кілька красивих тем оформлення на вибір.

Крокомір – безкоштовний лічильник кроків і калорій

Google Play:

103 миль за місяць!

Ця програма багато в чому схоже на попереднє: також не використовується GPS (а значить економить заряд батареї), отслужівает витрачені калорії, пройдену відстань (в милях), час ходьби.

Вибрати певні дні в календарі – можна переглянути статистику по ним. Наприклад, на прикладі вище – за один місяць набралося 103 милі (що досить-таки непогано для нашого сучасного Світу!).

До речі, одна дуже цікава особливість програми – в ньому можна ставити собі різні цілі. Виконуючи подібні міні-цілі, ви перетворюєте їх в серію, а серійне заняття (ходьба) – дуже позитивно позначається на нашому здоров’ї!

З мінусів: є деякі платні функції (але можна обходитися і без них ?!).

Крокомір для зниження ваги

Google Play:

Скрін сьогоднішнього дня …

Ця програма в більшій мірі створювалася для тих, хто хоче скинути зайву вагу. Завантаживши і запустивши її, вона в режимі реального часу буде вважати всі ваші переміщення і записувати їх в зручну табличку, для подання вам.

У додатку є кілька вкладок: графіки, групи (тут можна підтримувати своїх друзів, хто теж вирішив почати рахувати калорії і пройдену відстань), “я” (вкладка з вашим особистими досягненнями).

У налаштуваннях програми можна налаштувати чутливість, для більш точного виміру (адже у кожного з нас свій зріст, вага і т.д., що безсумнівно впливає на витрачені калорії).

Лічильник кроків

Google Play:

Стиль мінімалізм – тільки потрібна інформація (скрін роботи програми)

Ця програма виконано в стилі мінімалізму: немає нічого зайвого, все що ви бачите – це кілька рядків з кількістю кроком, метрами пройденого шляху спаленими калоріями.

Порекомендую додаток всім, кому набридла реклама і безліч непотрібних функцій. Тут все просто і лаконічно!

Крокомір – Accupedo

Google Play:

Accupedo – багатофункціональний додаток (є в тому числі і підрахунок кроків)

Accupedo – дуже цікавий крокомір з десятком різноманітних додаткових функцій. До речі, в додатку є зручний віджет, який можна розмістити на головному екрані телефону і швидко відслідковувати статистику переміщення.

В додаток вбудовані спец. алгоритми 3D розпізнавання: суть в тому, що додаток самостійно оцінює, коли ви йдете, а коли, наприклад, їсте (в результаті “зайва” статистика не зараховується!).

У додатку є зручний журнал, графіки (щоденні, щотижневі, щомісячні та ін.). Також можна задавати свої цілі, а потім виконувати їх. Також програма підтримує завдання “тонких” налаштувань для більш якісного підрахунку метражу.

В общем-то, рекомендую до ознайомлення!

На цьому все.

Ссылка на основную публикацию