Кредитна карта поштою

Клієнти банків, це, найчастіше, зайняті люди, які далеко не завжди мають можливість особисто відвідати відділення, щоб провести всі необхідні процедури. Стосується це і оформлення кредитної картки. Вирішення питання про отримання кредитної картки може виконуватися і віддалено. Для цього можна скористатися телефоном і Інтернетом. Клієнт може отримати всю необхідну йому інформацію на сайті банку, кредитною лінією якого хотів би скористатися.

Зараз багато людей задають питання про те, як можна отримати кредитну карту поштою. Нюанси надання кредитки таким способом ми вам постараємося розповісти. Поштова відправка кредитних карт буває двох типів. Перший варіант – коли клієнт, відвідавши офіційний сайт і заповнивши анкету, отримує від банку карту. Другий пов’язаний з політикою деяких банків, які самі влаштовують вибіркову розсилку своїх кредитних карт.

В даному випадку, вони розраховують, що частина клієнтів, які потребують позику, скористаються пропозицією і активують карту. В обох випадках, це досить зручна форма отримання карти. Так само, іноді карту надсилають після попереднього оформлення в офісі. Це може бути заздалегідь обумовлено з клієнтом, або робиться після його звернення. Ряд банків проводить це у вигляді безкоштовної послуги.

Які вимоги існують при оформленні отримання карти поштою?

У разі, коли ви прийняли рішення оформляти і отримувати кредитну карту віддалено, вам потрібно запам’ятати, що від вас вимагається. Онлайн-заявка для отримання кредитної банківської карти виглядає, як анкета. У ній вам слід вказати точні паспортні дані (ПІБ, дату народження, місце прописки і проживання), а так само місце постійної роботи і розмір ваших щомісячних прямих і непрямих доходів.

Так само потрібно вказати номер мобільного, на яку потрібно надіслати повідомлення, що містить рішення банку, До нього ж буде прив’язана карта, в разі, якщо банк вирішить вам її видати. Так само банк може вам передзвонити, щоб повідомити про рішення.

Співробітники банку можуть зажадати від вас надання копій різних документів. Ви можете надіслати відскановані копії на електронну пошту банку, або відправити поштою паперові ксерокопії. Після цього потрібно чекати, коли співробітники банку надішлють вам оформлену кредитну карту. Оформлення та доставка картки може в різних банківських організаціях займати різний час. Середні терміни від двох діб до тижня. Окремі випадки займають до місяця.

Ссылка на основную публикацию