Кредит без довідок і поручителів

В даний час, з огляду на досить таки складну економічну ситуацію в країні, взяти кредит без довідок і поручителів стало вкрай складно. Але варіанти все ж є. Давайте розглянемо такі.

1. Придбання товарів в кредит.

Якщо грошові кошти потрібні в невеликому розмірі і на покупку будь – якої побутової техніки, наприклад ноутбука або телефону, проблем ніяких. Слід в обхід банківських організацій направити свої стопи прямо в великий магазин, що спеціалізується на продажу подібного товару. Для початку, визначаємося з вибором потрібного нам товару і просимо продавця-консультанта зробити нам виписку попередивши, що збираєтеся купувати його в кредит.

З отриманої випискою йдемо до будь-якого з снують навколо вас при представнику банку і приступаємо до відповідей на питання. Робити ці процедури краще ближче до вечора, далі буде зрозуміло чому. Заповнюємо паспортні дані та відомості про роботу. з документів у вас зажадають лише паспорт. Термін роботи на останньому місці називаємо не менше півроку (краще рік) і загальний стаж не менше трьох років. Вказуємо номер роботодавця.

Якщо ви прийшли ближче до вечора, природно додзвонитися до роботодавця ніхто не зможе для перевірки даних. Після схвалення кредиту цього ніхто робити вже не буде. Але все таки, краще попередньо домовитися з керівником про підтвердження даних в разі перевірки. Далі, після заповнення анкети, кредитний менеджер запускає на своєму ноутбуці програму, яка розраховує вашу платоспроможність.

Якщо виплати по кредиту будуть менше 30% від вашої зп і з кредитною історією у вас все в порядку (немає прострочень навіть за тим самим які кредитами) 1 хвилина і заявка буде схвалена. Так само благотворно на схвалення може вплинути початковий внесок.

2. Кредитна карта.

Відносно даного способу, тут все зовсім гранично просто. Швидше за все, якщо у вас вже є кредит в будь-якому банку, при позитивному закінченні дії договору (все виплачено) банк сам запропонує оформити вам кредитку. Якщо немає – йдіть в банк і оформляйте. У більшості випадків їх схвалюють навіть з наявними вже заборгованостями (невеликими). Далі, слід лише знайти банкомат, зняти готівку ви зможете в будь-який час доби без довідок і поручителів поки не закінчиться ліміт карти.

3. Ну і крайній спосіб це допомога фахівців в даному питанні.

Крайнім цей спосіб є тому, що вимагає певних витрат. Якщо коротко, то алгоритм дій такий. Шукайте кредитного брокера (їх зараз досить на кожному розі), пояснюєте свої потреби і дієте далі згідно його інструкцій. Кредитний брокер підготує всі необхідні документи, скаже куди і о котрій годині йти, як себе вести і можливо навіть конкретно до якого людині звертатися в банку.

Після схвалення заявки і тільки лише після отримання вами кредиту готівкою, ви йдете до брокера і платите йому за роботу приблизно 10% від вартості вашого кредиту. Якщо нічого не вийшло – відповідно ви йому нічого не повинні, так як свою роботу він не виконав. Брокерів вимагають передоплату і гарантують 100% результат після такої, ми відразу направляємо якнайдалі – це звичайні шахраї.

Ссылка на основную публикацию