Красиві цитати для Інстаграма

Завантажуючи чергову фотографію для своєї сторінки Instagram, хочеться зробити її більш привабливою і підписати класної цитатою. В Інтернеті їх досить багато на різні теми. Тому іноді важко підібрати потрібну. У цій статті ви знайдете красиві і оригінальні цитати для соцмережі Інстаграм, які підходять для вашого настрою і випадку.

Красиві і мудрі цитати для Інстаграма

Життєвими питаннями завжди цікавилися найгостріші уми людства. На філософську тему написано досить багато книг, які читачі швидко «розібрали» на цитати. «Архів» життєвих мудростей постійно поповнюється вченими, письменниками, філософами. Сьогодні їх стало дуже багато, а іноді вони є дуже близькі за змістом. Використання подібних мудрих висловлювань в своєму профілі Instagram допоможе залучити більше нових передплатників.

Слова великих людей

Часто саме афоризми великих людей змушують дивитися на речі по-іншому, навіть якщо вони просто використовуються для підпису фото в соціальній мережі. Іноді вони стають ключем для вирішення важких життєвих ситуацій, в які ми часто потрапляємо. Великою популярністю користуються крилаті слова, що вилетіли з вуст Альберта Енштейна – ікони теоретичної фізики. Тож не дивно, адже вчений займався не тільки точними науками. Багатьом відомі його наукові роботи в галузі філософії, історії, публіцистики та ін.

Афоризми Енштейна

Велика кількість мудрих думок зібрано в серії книг мексиканського письменника Карлоса Кастанеди. Більшість з них були сказані одним з головних героїв його книг – Доном Хуаном Матусом.

Мудрі фрази, сказані Доном Хуаном Матусом

Це цікаво: Що можна написати про себе в Інстаграме (приклади).

Смішні висловлювання для Instagram

Цитати, засновані на гуморі – найпопулярніші. Адже вони володіють одним з найбільш корисних якостей – піднімати настрій людини. Навіть якщо ви з ранку встали «не з тієї ноги» і день не задався, жарти і веселі цитати зможуть виправити це. Якщо ви хочете підняти настрій своїм друзям або передплатникам, то вам достатньо зробити красиву фотографію в Інстаграме і написати під нею веселий афоризм.

Смішні цитати для Instagram

Афоризми на англійській мові

Текст в фотографіях англійською теж часто використовується користувачами. Іноді їх додають в підписі під зображеннями. Коли нас захоплюють якісь емоції, їх хочеться висловити в текстовій формі, але якось особливо. Наприклад, на оригінальній мові мудреця. На допомогу нам приходять цитати знаменитих людей. Запозичивши фразу у знаменитих філософів, ми можемо не тільки висловити свої думки і настрій, але і проявити начитаність. А якщо зробити привабливе опис до фото в додатку Інстаграм англійською мовою, це додасть повідомленням особливий шарм.

Цитати англійською з перекладом

Читайте також: Генератор ників для Інстаграмма.

Що таке підпису в Інстаграм

Підпис в Instagram існує для доповнення сенсу зображення. Ви можете викласти фотографію з маловідомим людиною і нижче описати, хто це, чому ви з ним сфотографувалися, а також доповнити пост іншими поясненнями. Тут можна розповісти про свої нові пригоди, надати інструкцію до нового конкурсу, який ви організовуєте.

Сьогодні часто можна зустріти блогерів, які разом із зображенням створюють невеликі текстові публікації. Теми для цього найрізноманітніші: харчування для дітей, фізичні тренування, рецепти, опис своїх подорожей. Головною метою блогерів в Інстаграм є створення захопливих текстів, які змогли б зібрати навколо нього довгі дискусії. На підтримку таких користувачів розробники Instagram створили новий вид коментарів у вигляді деревовидних відгалужень. Це означає, що платформа не стоїть на місці і створює умови не тільки для тих, хто ділиться своїми фото.

У публікації можна відзначати користувачів Instagram, які відносяться до даного посту:

  1. Для того, щоб відзначити на зображенні людини, потрібно вибрати в кутку праворуч фото «Змінити».
  2. Виберіть наступний пункт «Відзначити користувача» внизу.
  3. Ви побачите вікно. На зображенні в будь-якому місці почніть друкувати його ім’я або нік.

Щоб додати в запис Emoji, просто виберіть його в потрібному місці повідомлення. Зазвичай, вони використовуються для залучення уваги до певного місця в тексті.

Як додати хештег в підпис

Додати красивий хештег в будь-яку вашу підпис в соціальній мережі досить просто. Потрібно просто поставити знак перед певним словом або словосполученням і після публікації він буде клікабельним. Хештеги використовуються точно також як посилання. При натисканні тег перенаправить на рейтинг публікацій. Цей рейтинг заснований на 9 кращих зображеннях. За якими параметрами фото потрапляє в цей список, соціальна мережа замовчує. Можна тільки виділити основні, які можна застосувати для всіх соцмереж – лайки, реакція публіки.

Розділ Інстаграм «Новітнє» містить ваші публікації, відсортовані за датою. Творці програми самі визнають, що деякі фотографії можуть не потрапити сюди. Через це з’явилися міфи про прихований бан. Це вигадки. Таке можливо в кожному обліковому записі.

Вам може сподобатися: Гарний шрифт для Інстаграма російські літери.

Додатки для генерації красивих цитат в Інстаграм

Переглянувши різні фото на сторінках соціальної мережі, можна побачити фотографії з красивими афоризмами, які на ній розміщені. Такі публікації дозволяють оживити зображення, надати думки більшої значущості. Так може зробити кожен. Для тих, хто добре знайомий з графічними редакторами, це взагалі не проблема. Для інших ми розглянемо спеціальні програми, які допоможуть розмістити цікавий текст на фотографії для Instagram.

Для користувачів Android і iPhone є спеціальний додаток Insta Quote Maker. Воно дозволяє робити цитати, меми та підписи, які ви зможете викласти на свою сторінку Інстаграм. Додаток надає всі необхідні для цього інструменти – додавання фонових цитати, кольору, редактор тексту, підбір розміру і форм лапок для цитат. Тут є своя база цитат англійською, які ви зможете використовувати в своїх фотографіях. Зручною особливістю є експорт в популярні соціальні мережі – Twitter, Instagram, Facebook.

Ще одним мобільним додатком для створення красивих цитат є Quotes Creator. Воно має такі ж функції і російськомовний інтерфейс. Тут ви зможете знайти бібліотеку оригінальних цитат російською мовою. В наявності понад 50 шаблонів, а також можливість додавати потрібні шрифти. Крім цитат і тексту тут можна додавати графічні елементи, на кшталт QR-коду або водяних знаків. Щоб знайти їх, введіть в пошуку Google Play потрібну назву програми.

Мобільний додаток Quotes Creator

Онлайн-сервіс для створення оригінальних постів

Для зручності можна скористатися онлайн-сервісами для створення запам’ятовуються цитат в Instagram. Вам не доведеться завантажувати додатки. Ви можете створити потрібне зображення прямо на сайті, після чого завантажити його на свій комп’ютер.

Для цього потрібно:

  1. Перейти на сайт . Тут є 3 варіанти створення цитат із зображенням – генерація випадкових цитат і зображень, завантаження свого фото на сайт і створення цитати за допомогою обраного фону. Тут є свій архів зображень і висловлювань, які ви зможете використовувати для своїх сторінок Інстаграм.
  2. Щоб зробити підписана зображення зі своїх фото встановіть прапорець на пункті «Image» і виберіть фото на своєму комп’ютері.

    Вибір способу створення цитати

  3. Натисніть кнопку «Upload» для завантаження зображення, воно не повинно бути менше 640 × 640 пікселів. Після створення цитати ви зможете відредагувати розмір для своєї сторінки.
  4. Ваше зображення відобразиться на сторінці сайту. Опустіть сторінку нижче, і ви побачите блок «Options». У ньому ви можете задати розмір тексту, колір. Вибрати афоризм з архіву сайту або написати свою в поле «Quote».
  5. Нижче виберіть фільтри для зображення і натисніть кнопку «Generate».

Сторінка покаже вам красиву і неповторну цитату для вашої публікації в Інстаграм, яку ви створили самі. Для її завантаження натисніть «Download the quote picture».

Ссылка на основную публикацию