Красиві шрифти для ника

Нікнейм – відображення нашої індивідуальності. Він уособлює те, що для нас є цінним, ким ми є і до чого прагнемо. Він представляють нашу особистість на різних сайтах при спілкуванні з іншими користувачами. Крім назви ника, не менш важливо його візуальне оформлення, яскравий і привабливий шрифт. Пошук красивого шрифту може зайняти якийсь час, адже в мережі представлені тисячі варіацій, багато з яких платні. Та й часом незрозуміло, як їх скачати і використовувати. У цьому матеріалі ми розповімо, де взяти красиві і оригінальні шрифти для ника онлайн, а також пояснимо, як встановити їх на ваш ПК.

Де можна знайти гарні шрифти для никнейма

Все різноманіття шрифтів, доступних в мережі, можна умовно розділити відповідно до кількома основними ознаками. Це необхідність оплати за користування фільтром (платні і безкоштовні аналоги), а також характер використовуваних символів (латиниця, кирилиця та інші).

У мережі існують безліч сайтів, на яких ви можете переглянути номенклатуру шрифтів, і завантажити оригінальний фонт для ника. Найбільш просунуті з таких сайтів пропонують набрати якесь слово на сайті і подивитися, як воно буде виглядати в тому чи іншому варіанті. Англомовні сервіси погано відтворюють слова, набрані кириличними буквами.

Давайте розберемо кілька сервісів, на яких ви можете скачати красиві і незвичайні шрифти для свого никнейма онлайн.

Це цікаво: Гарний шрифт для Інстаграма російськими буквами.

Fonts-online.ru – об’ємна база цікавих шрифтів

На вітчизняному ресурсі розташована величезна база шрифтів, більшість з яких ви можете скачати абсолютно безкоштовно. Для зручності роботи вони розбиті по різних категоріях (представлені справа на сайті). Після переходу на ресурс виберіть праворуч підрозділ які саме шрифти вам потрібні (наприклад, латинські або кириличні).

Кириличні шрифти на fonts-online.ru

Перегляньте перелік наявних на ресурсі варіантів і клацніть на вподобаний. Ви перейдете на сторінку шрифту, де потрібно набрати капчу, і клікнути на «Завантажити», після чого файл буде завантажений на ваш ПК.

Введіть капчу і натисніть на «Завантажити» для завантаження шрифту на ПК

Myfonts.com – галерея красивих фонтів для ників

Ресурс являє собою базу різних варіантів шрифтів, переважно платних. Перевагою даного сервісу є підрозділ спеціально для nicknames, де ви можете вписати ваше віртуальне ім’я у відповідне поле і переглянути, як воно буде виглядати з різними фільтрами.

Функціонал ресурсу дозволяє переглянути, як буде виглядати ваш нік з тим чи іншим шрифтом

Якщо який-небудь результат вам сподобається і він підходить для ника, ви можете клікнути на даний шрифт і завантажити його на ПК безкоштовно (або придбати за додаткову плату в разі платної версії).

Також можна поступити іншим чином:

 1. Навести курсор мишки на вподобаний вам нік в переліку виведених варіантів написання шрифту.
 2. Клікнути на ньому правою клавішею мишки.
 3. Вибрати «Зберегти зображення як».

Збережіть сподобався вам зразок

Ваше віртуальне ім’я в потрібному оформленні буде збережений на ПК у вигляді картинки, і ви зможете використовувати його в якості аватара на різних сайтах і форумах.

Xfont.ru – безкоштовна база фільтрів для тексту

Сайт являє собою ще одну базу різних безкоштовних шрифтів, які можна скачати на ваш ПК. Тут представлені багато видів – класичні, екзотичні, рукописні, військові, плакатні, газетні та інші. Для зручності роботи з сервісом російські шрифти виділені в окремий каталог. Процедура вибору і скачування не відрізняється від аналогів.

сайт XFont.Ru

Fontspace.com – підбір красивого оформлення для ника

Функціонал англомовного ресурсу досить схожий на описаний нами вище Myfonts.com. Після переходу на ресурс достатньо ввести у відповідне поле ваш нік, переглянути його варіації в різних шрифтах, вибрати собі вподобаний і завантажити на ПК.

Подивитися варіанти шрифтів на fontspace.com

Supernik.ru – створення оригінального ніка для соцмережі

Вітчизняний інтернет-ресурс supernik.ru призначений для створення красивого і яскравого ника. Тут є база вже готових nicknames для дівчат і хлопців, а також спеціальний інструмент для прикраси імені за допомогою кодування Юнікод, функціоналом якого ми і скористаємося.

Для цього:

 1. Перейдіть на.
 2. Введіть ваш нік і натисніть на «Старт».
 3. Ви отримаєте декілька варіантів прикраси вашого імені, які зможете скопіювати і перенести на який-небудь сайт, в MS Word або інше місце призначення.

Гарне оформлення ників на supernik.ru

Читайте також: Як написати текст красивим шрифтом онлайн.

Як встановити шрифти на комп’ютер

Більшість викачаних вами на ПК шрифтів матимуть розширення. Дане розширення є абревіатурою слів «True Type Font», що сигналізує про «рідному» характер такого шрифту для ОС Віндовс.

Для установки завантаженого файлу в ОС Віндовс необхідно:

 1. Завантажити шрифт на ПК і розпакувати його в зручну для вас папку (спочатку він зазвичай знаходиться в RAR-архіві).
 2. Після розпакування ви отримаєте один або кілька файлів з розширенням ttf.
 3. Запустіть Панель Управління та клікніть на іконку «Шрифти». Якщо такий пункт відсутній, клікніть на напис «Переключення до класичного вигляду» або використовуйте «Дрібні значки».
 4. Після кліка на «Шрифти» з’явиться вікно з встановленими на ваш ПК фонтами.
 5. Натисніть на «Файл» – «Встановити шрифт» і вкажіть шлях до папки із завантаженими вами недавно файлами;
 6. Виділіть потрібні варіанти і натисніть на «Ок».

Іншим способом установки є клік правою клавішею мишки на викачаному шрифті на вашому диску, і вибором опції «Встановити». Також ви можете просто скопіювати новий фонт після його розпакування в системну папку C: \ Windows \ Fonts.

висновок

Вище ми розібрали, де знайти і завантажити гарні і незвичайні шрифти для свого ніка в режимі онлайн. Їх можна використовувати для отримання візуально привабливих акаунтів в соцмережах і на форумах. Особливо рекомендуємо ресурси Myfonts.com і Fontspace.com – там ви зможете наочно побачити, як виглядає ваше віртуальне ім’я в тому чи іншому варіанті.

Ссылка на основную публикацию