Кращий Хостинг (Для Сайту) в Росії На WordPress 2020

Як знайти кращий хостинг для сайту і зареєструвати доменне ім’я сайту

Добрий день. Досить багато користувачів мріють створити сайт. Роблять вони це для різних цілей. Одні, для заробітку грошей, інші, для спілкування з читачами, треті, для реклами своєї фірми, своїх товарів. Ніде правди діти, кожен з подібних користувачів бажає, щоб його хостинг був найкращим, дешевим, зручним, з хорошою репутацією.

Ніде правди діти, зараз в світі досить багато різних подібних хостингів, для будь-яких груп населення, від людей із середнім достатком, до досить солідних персон. Простій людині заплутатися серед подібних пропозицій досить просто.

Кожен власник таких ресурсів повідомляє, що його хостинг сервер найзручніший, дешевий та інше. Багато умільці на цьому пристойно заробляють.

Так як же розібратися в стількох пропозиціях простій людині, як не потрапити в халепу? Чи не стати жертвою чергового лохотрону? Адже подібні випадки не рідкість. Користувач заходить на певний ресурс з надання хостинг послуг, оплачує розміщення свого сайту, притому часто пристойні кошти, починає розкрутку сайту і тут трапляються неприємності.

Неприємності можуть бути різними. Найпоширеніші – ваш сайт попрацював трохи і зник, разом з хостингом та інше. Тобто власники даного ресурсу зібрали гроші, а що далі, розумієте самі.

Або у хостингу може стояти не якісне обладнання, яке не готове приймати великий наплив читачів. Подібний ресурс може бути погано захищений в сенсі безпеки.

Також, досить неприємно, коли ви укладаєте договір на одну суму, а через певний час власники даного ресурсу заявляють, що так і так, в зв’язку з кризою, санкціями та інше ціна на послуги піднялася. Погодьтеся, це досить неприємно. Подібних проблем може бути безліч.

Раджу почитати: – Як скачати музику з ВК

Так що ж нам робити, як вибрати найкращий хостинг для сайту? Що б він був досить дешевий і відмінно виконував свою головну задачу (я маю на увазі, обслуговував ваш сайт). У нього повинна бути відмінна ввічлива служба підтримки, до якої можна в будь-який момент звернутися?

Я можу сказати, що зробив в даному випадку я. А зробив я просту річ, не став довго і особливо думати, а вирішив дізнатися, на яких хостингах створили свої сайти відомі люди. В даному випадку, я переглянув рекомендацію одного з відомих інфо-бізнесменів, а саме Микити Корольова, одного із засновників відомого сайту INFO-DVD.

Так ось, Микита в одному зі своїх відеокурсів рекомендує реєстрацію на хостингу https://sweb.ru/. Я послухав його рекомендації і втілив їх у життя. Я вирішив, що якщо відома людина рекламує подібний хостинг, і повідомляє, що він один з кращих і зручних, це так і є. Елементарно і просто.

Кращий хостинг для сайту sweb.ru

Отже, я зайшов на даний хостинг, і зареєстрував свій сайт, про що тепер не шкодую. Хоча чув пропозицію від інших відомих людей з приводу інших подібних сервісів. Один з подібних ресурсів, досить відомий, знаходиться за кордоном. Рекламував його відома людина і у мене були думки зареєструватися на ньому.

Але в ході останніх подій, (санкції, криза та інше), я вирішив створити сайт на хостингу, що знаходяться на території своєї держави, в місті Санкт-Петербург (це зовсім не означає, що, якщо ви проживаєте в іншій державі, ви не можете створити на даному сервері свій сайт).

За два з половиною роки мого блогу, виникали різні проблеми, аж до грубих помилок і припинення роботи сайту http://info-kibersant.ru/. В основному вони були з моєї вини. Мені доводилося проводити відновлення сайту та інше. При цьому, служба підтримки мені допомагала як могла.

Я раджу всім блогерам дружити зі своєю службою підтримки. Це стосується не тільки сервісу sweb.ru, а й інших інших. Не варто службі підтримки грубити і погіршувати з ними відносини. Вам доведеться до них часто звертатися. Але продовжимо.

Я не стверджую, що sweb.ru – це саме кращий хостинг для сайту. Просто за два з половиною роки співпраці з даним ресурсом, у мене з ним не виникало ніяких проблем.

І найголовніше, за весь цей час, не дивлячись на кризу, санкції і загальне підвищення цін, ціна на sweb.ru весь час залишалася колишньою, а саме 1440 руб. в рік, на мою тарифу. А це порівняно дешево. Зізнаюся, я був готовий до підвищення ціни, але вона залишилася колишньою, що приємно.

Також зазначу, що, реєструючись в даному хостингу, бажано прийти туди на запрошення, внести запрошення промокод. Його дає людина, яка запрошує іншого на даний ресурс.

Коли партнер дає подібне запрошення, він як би відповідає за запрошеного, що несе за собою
певну відповідальність. Я ж вірю в вас і готовий вам подібне запрошення надати. Мій промокод IPWIAVFA

Як зареєструвати доменне ім’я сайту

Зайшовши на sweb.ru, вам насамперед необхідно придумати домен і перевірити, чи вільний він? Це досить просто.

Для цього в верхнє вікно вносите сподобався домен і тиснете перевірити. Я пропоную вибрати домен в зоні RU. Хоча це залежить лише від вас.

Для вибору домену виберіть будь-яку вподобану слово, запишіть його латиницею і запропонуйте будь-яким 10 людям написати його по пам’яті. Якщо більшість з них зробить це правильно, доменне ім’я підходяще, якщо немає, краще від подібного імені відмовитися.

Наприклад, я вводжу назву vachsite.ru в верхній рядок, і тисну «перевірити».

Нам стає ясно, що в зонах .ru, .com, .net, дане назва вільно. Якщо було б інакше, стояло б «зайнято». Як бачите, я досить швидко придумав відмінне доменне ім’я. Можете взяти його собі, я вам його дарую.

Вам лише залишиться його оплатити протягом двох тижнів, або він знову стане вільний. Цифра 370 означає ціну даного домена за рік. І тут найцікавіше, знак «подарунок» після домену означає, що якщо ви заплатите за сайт відразу за рік, вам домен дадуть безкоштовно!

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів

Далі, нам потрібно вибрати тариф. Я пропоную вибрати SX-2. У мене такий же. Раніше там був ще SX-0, ціна якого була 65 руб / місяць, але від нього відмовилися. У нього були свої недоліки.

При тарифі SX-2 ж вам дають 4 бази даних, 2 Гб місця під сайт (що більш, ніж достатньо) і 120 руб / місяць. Також, тут можна створити не один сайт, а відразу 4. Тариф з часом можна змінити.

Тепер приступимо безпосередньо до реєстрації сайту на хостингу sweb.ru. Для цього в правому верхньому кутку тиснемо «зареєструватися».

У новому вікні вибираємо віртуальний хостинг, реєстрація нового домену. Вводимо назву домену і натискаємо перевірити:

Далі, вибираємо тип хостингу SX-2 клікнувши по ньому:

У періоді оплати я раджу вибрати за рік. За рік вам не тільки дадуть домен в подарунок, але за рік виходить дешевше і натискаємо «Вибрати».

Далі, вводите вашу електронну пошту, код з картинки і промокод IPWIAVFA

Натискаємо Enter. Ви пройшли реєстрацію. Тепер вам дається тестовий період 14 днів до оплати сайту. Протягом цього періоду можна приступити безпосередньо до створення сайту і подивитися, як він буде працювати. Тільки не забудьте, протягом 14 днів ви обов’язково оплатити вартість сайту. Інакше ви можете втратити вашого ресурсу.

Я розповів вам, як зареєструвати доменне ім’я сайту і запропонував ваш кращий хостинг для сайту з моєї точки зору, вибирати його чи ні, залежить лише від вас! Хоча я б на вашому місці не замислювався! Успіхів вам у створенні вашого сайту!

Ссылка на основную публикацию