Кращі стратегії на Андроїд і iOS вийшли в 2020 році

Любов до ігор в жанрі стратегій завжди приписують людям неординарним і люблячим не тільки тиснути кнопку, але і при цьому знати, навіщо вони її тиснуть. Тому до цього ігрового топу я віднісши максимально відповідально. Намагався зробити ТОП не тільки максимально об’єктивним, але і максимально різноманітним.

5 місце

Завантажити гру можна за такими адресами: для iOS -, для Android -.

П’яте місце в нашому ТОПі займає гра Wars and Battles. Якщо ви шанувальник історичних битв, а також любите грунтовну, довгу гру, то Wars and Battles безсумнівно вам сподобається. В принципі ця гра хоч і зроблена для розваги, але гри подібного роду не тільки зажадають від гравця прораховувати своїх дії на кілька ходів вперед, але і застосовувати тактику ведення війни з тим чи іншим суперником.

Гра являє собою покрокову стратегію. Вам належить узяти на себе роль командувача армією і керуючи переміщеннями юнітів по карті спробувати виграти обрану битву. Після того як ви зробить свій хід і всі накази юнитам будуть віддані хід переходить до вашого супротивника.

Кожен з, великої кількості, юнітів доступних гравцеві володіють різними характеристиками і підходять для різних типів битви. Від того наскільки ефективно ви будете керувати військами залежить доля все компанії.

4 місце

Завантажити гру можна за такими адресами: для iOS -, для Android -.

Четверте місце займає гра під назвою Rebuild 3: Gangs of Deadsville. Гра хоч і є стратегією, але значно відрізняється від стандартних наборів можливостей звичайних стратегій. Вам належить виступити в ролі градоначальника і спробувати відбудувати зруйноване місто зомбі.

У грі присутні тридцять місій, в ході яких вам доведеться не тільки намагатися відновлювати, як я вже говорив вище, зруйнований зомбі місто, але і вести запеклу боротьбу проти цих огидних істот. Хоч і протистояння основним полчищам зомбі позаду, в місті їх залишилося ще чимало, так що, дитячі ігри в строну, пора винищувати нечисть.

Дерзайте, адже від ваших дії залежить доля цілого міста.

3 місце

Завантажити гру можна за такими адресами: для iOS -, для Android -.

Почесне третє місце в нашому ТОПі стратегій займає Siegefall. Це чергова непогана стратегія виконана, якщо можна так висловитися, в середньовічних локаціях. У подібного роду стратегій дуже багато шанувальників, адже це не тільки особлива атмосфера, а й особлива тактика ведення бою.

У грі Siegefall вам належить звести з нуля своє власне королівство. Гра надає нам можливість використовувати як різні типи будівель для відстоювання королівства, так і використання різного роду бойових юнітів, для ведення війни з іншими королівствами.

Крім усього іншого в бою ви можете використовувати свого героя, який володіє певними унікальними вміннями. Вміле управління героєм дозволить вам переламати результат бою, навіть якщо перевага за кількістю військ на боці вашого суперника.

2 місце

Завантажити гру можна за такими адресами: для iOS -, для Android -.

Друге місце займає стратегія під назвою March of Empires. Ще одна стратегія на мобільні пристрої виконана в середньовічному стилі. Як і попередня гра, March of Empires дозволить вам будувати різного роду споруди, службовці для певних цілей, а також тренувати різного роду юнітів юнітів службовців для охорони вашої бази і ведення боїв з суперником.

Величезний плюс гри в ТОП, що, за бажанням, ви можете вести війну в грі не поодинці, а з іншими гравцями. Є можливість створювати військові альянси, обирати керівників альянсів, а також розробляти стратегію спільного ведення війни.

Безсумнівно гра March of Empires заслуговує увагу любителів жанру стратегій.

1 місце

Завантажити гру можна за такими адресами: для iOS -, для Android -.

І нарешті, перше місце займає гри, назва якої знайоме практично всі, хто захоплюється комп’ютерними іграми. Перше місце займає гра – Герої меча і магії 3. Герої меча і магії – це легендарна покрокова стратегія портована на мобільні пристрої з персонального комп’ютера.

Дія гри відбувається в, знайомому багатьом, світі меча і магії. Всесвіт Героєм Меча і Магії може похвалитися величезною різноманітністю різних живих істот населяють світ гри, тут і гноми, і ельфи, і орки, і люди, в загальному простіше сказати кого тут немає.

Гравцеві належить узяти на себе управління героєм, який подорожує по світу меча і магії і при цьому, попутно, досліджує нові території, захоплює різні замки, бореться з монстрами, збирає ресурси, в загальному робить дуже багато цікавих речей.

Якщо ви хочете пограти в гідну гру на вашому Android або iOS, то герої меча і магії – то що потрібно.

На сьогодні у мене все, сподіваюся, вам сподобалася підбірка. Хочу звернути вашу увагу, що всі представлені ігри доступні як для операційної системи iOS так і для операційної системи Android. Під заголовком кожної з ігор ви можете знайти посилання на відповідні гри в Google Play і AppStore.

А які у вас улюблені мобільні стратегії? Можете підлий списків в коментарях до цього запису. Думаю, читача буде дуже цікаво. Якщо гри припали вам до душі, то можете поділитися добіркою в соціальних мережах, наприклад в ВК.

Ссылка на основную публикацию